Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Opava III

Opava (1. 6. 2020)

1000 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:26.04
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:36.23
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:37.44
4 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:40.06
5 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:41.89
6 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:44.66
7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:48.63
8 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12 2:48.90
9 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:54.11
10 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:54.23
11 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:01.10
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNF
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:17.23
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:24.09
3 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:28.85
4 Filip RegerFilip Reger 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:17.41
5 Štěpán ZapletalŠtěpán Zapletal 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:22.39
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků

1000 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:16.55
2 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 3:17.09
3 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10 3:17.83
4 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:23.33
5 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:29.32
6 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:30.39
7 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:30.58
8 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 3:31.50
9 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:33.08
10 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:37.00
11 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 3:48.48
12 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:48.50
13 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 3:50.05
14 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:51.64
Celkem 14 závodníků

1000 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:41.52
2 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:41.85
3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:42.82
4 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:45.60
5 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:49.87
6 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:56.99
7 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:57.70
8 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:58.32
9 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:59.41
10 Natálie OlekšováNatálie Olekšová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.01
11 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:13.81
12 Jana SchneiderováJana Schneiderová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:25.76
Celkem 12 závodníků