Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí (1. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 07.7
2 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.2
3 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.5
4 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.9
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 08.0
2 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 08.1
3 Daniel BarvínekDaniel Barvínek 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 08.7
4 Libor JankovičLibor Jankovič 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 09.9
5 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.0
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 07.7
2 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 08.0
3 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 08.1
4 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.2
5 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.5
6 Daniel BarvínekDaniel Barvínek 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 08.7
7 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.9
8 Libor JankovičLibor Jankovič 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 09.9
9 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.0

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.8
2 Jiří PachelJiří Pachel 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 09.9
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 08.9
2 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.0
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.2
4 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.4
5 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 09.6
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.3
2 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.3
3 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.0
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.0
5 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.1
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.3
1 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.3
3 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 08.9
4 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.0
4 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.0
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.0
7 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.1
8 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.2
9 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.4
10 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 09.6
11 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.8
12 Jiří PachelJiří Pachel 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 09.9

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.1
2 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.6
3 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.6
4 Karolína CimflováKarolína Cimflová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.7
5 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.8
6 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.2
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SekničkováNatálie Sekničková 06 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 08.6
2 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.8
3 Michaela KrycnerováMichaela Krycnerová 05 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.7
4 Eliška HermanováEliška Hermanová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 09.8
5 Kristýna FlorišováKristýna Florišová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.0
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.1
2 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.6
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.6
2 Natálie SekničkováNatálie Sekničková 06 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 08.6
5 Karolína CimflováKarolína Cimflová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.7
6 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.8
6 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.8
8 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.2
9 Michaela KrycnerováMichaela Krycnerová 05 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.7
10 Eliška HermanováEliška Hermanová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 09.8
11 Kristýna FlorišováKristýna Florišová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.0

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.2
2 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 09.5
3 Anna BrožkováAnna Brožková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.1
4 Nicol HoffmanováNicol Hoffmanová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 11.6
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 09.4
2 Nela JedličkováNela Jedličková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 09.6
3 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 09.6
4 Nela LuxováNela Luxová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.7
5 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 08.4
2 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.5
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.7
4 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.9
5 Natálie RosováNatálie Rosová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 08.9
6 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 09.5
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.7
2 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.8
3 Anna DostálováAnna Dostálová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 09.7
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 08.4
2 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.5
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.7
3 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.7
5 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.8
6 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.9
6 Natálie RosováNatálie Rosová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 08.9
8 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.2
9 Lucie KrálováLucie Králová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 09.4
10 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 09.5
10 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 09.5
12 Nela JedličkováNela Jedličková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 09.6
12 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 09.6
14 Nela LuxováNela Luxová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.7
14 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.7
14 Anna DostálováAnna Dostálová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 09.7
17 Anna BrožkováAnna Brožková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.1
18 Nicol HoffmanováNicol Hoffmanová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 11.6

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ZastoupilTadeáš Zastoupil 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.8
2 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 10.0
3 Jakub DoskočilJakub Doskočil 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 10.5
4 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 11.4
5 Felipe ArmendarizFelipe Armendariz 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 11.5
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym BlaškoJáchym Blaško 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 11.8
2 Martin ČižmárikMartin Čižmárik 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.2
3 Kryštof KühnKryštof Kühn 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.3
4 Vojtěch JadrnýVojtěch Jadrný 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 13.5
5 Jonáš KubíčekJonáš Kubíček 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.2
2 Sebastian KoukolSebastian Koukol 11 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 10.9
3 Marek AndršMarek Andrš 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 11.3
4 Tadeáš ZastoupilTadeáš Zastoupil 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 13.3
5 Kryštof ŠubínKryštof Šubín 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.4
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.7
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.8
3 Sebastian SeidlSebastian Seidl 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.8
4 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 12.5
5 Zdeněk ŠmídZdeněk Šmíd 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.6
6 Roman LangerRoman Langer 16 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 26.0
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10.0
2 Jan KopeckýJan Kopecký 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.4
3 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.6
4 Jáchym VeselýJáchym Veselý 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.7
5 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ZastoupilTadeáš Zastoupil 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.8
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.2
3 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 10.0
3 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10.0
5 Jan KopeckýJan Kopecký 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.4
6 Jakub DoskočilJakub Doskočil 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 10.5
7 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.6
8 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.7
8 Jáchym VeselýJáchym Veselý 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.7
8 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.7
11 Jiří SvobodaJiří Svoboda 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.8
12 Sebastian KoukolSebastian Koukol 11 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 10.9
13 Marek AndršMarek Andrš 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 11.3
14 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 11.4
15 Felipe ArmendarizFelipe Armendariz 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 11.5
16 Jáchym BlaškoJáchym Blaško 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 11.8
16 Sebastian SeidlSebastian Seidl 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.8
18 Martin ČižmárikMartin Čižmárik 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.2
19 Kryštof KühnKryštof Kühn 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.3
20 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 12.5
21 Zdeněk ŠmídZdeněk Šmíd 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.6
22 Tadeáš ZastoupilTadeáš Zastoupil 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 13.3
23 Kryštof ŠubínKryštof Šubín 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.4
24 Vojtěch JadrnýVojtěch Jadrný 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 13.5
25 Jonáš KubíčekJonáš Kubíček 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.0
26 Roman LangerRoman Langer 16 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 26.0

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex GregorAlex Gregor 10 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 5 09.3
2 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 09.5
5 Jakub KřivohlávekJakub Křivohlávek 09 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 3 10.6
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 09.9
2 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.4
3 Adam MacanAdam Macan 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.5
4 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.6
5 Jan KubíčekJan Kubíček 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.3
2 Vojtěch BorovičkaVojtěch Borovička 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.4
3 Martin ProkopecMartin Prokopec 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 11.0
4 Josef JulišJosef Juliš 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 11.5
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 10.1
2 František ŠimekFrantišek Šimek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.7
5 Václav VacekVáclav Vacek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.9
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 8 09.4
2 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.1
4 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.7
5 Matěj ŠebekMatěj Šebek 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.8
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex GregorAlex Gregor 10 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 5 09.3
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.3
3 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 8 09.4
4 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 09.5
5 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 09.9
6 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 10.1
6 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.1
8 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.4
8 Vojtěch BorovičkaVojtěch Borovička 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.4
10 Adam MacanAdam Macan 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.5
11 Jakub KřivohlávekJakub Křivohlávek 09 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 3 10.6
11 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.6
13 František ŠimekFrantišek Šimek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.7
13 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.7
15 Matěj ŠebekMatěj Šebek 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.8
16 Václav VacekVáclav Vacek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.9
17 Martin ProkopecMartin Prokopec 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 11.0
18 Josef JulišJosef Juliš 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 11.5
19 Jan KubíčekJan Kubíček 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.7

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProcházkováAnna Procházková 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.5
2 Aneta KlementováAneta Klementová 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.1
3 Jolana MatyášováJolana Matyášová 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.4
4 Anežka FormánkováAnežka Formánková 12 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 4 11.7
5 Dominika RozlílkováDominika Rozlílková 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 12.7
6 Klára NěmcováKlára Němcová 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 12.9
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrálováKateřina Králová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.7
2 Sara ArmendarizSara Armendariz 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.2
3 Nela DiblíkováNela Diblíková 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 11.5
4 Anna HeulerováAnna Heulerová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 11.7
5 Lola FormánkováLola Formánková 12 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 3 12.6
6 Veronika CoufalováVeronika Coufalová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.9
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella KopeckáElla Kopecká 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.4
2 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 10.5
3 Aneta PechováAneta Pechová 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 10.7
4 Alexandra SchauerováAlexandra Schauerová 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.8
5 Dorota ŽidkováDorota Židková 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 11.5
6 Ema KapounováEma Kapounová 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.8
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella KopeckáElla Kopecká 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.4
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.5
2 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 10.5
4 Kateřina KrálováKateřina Králová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.7
4 Aneta PechováAneta Pechová 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 10.7
6 Alexandra SchauerováAlexandra Schauerová 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.8
7 Aneta KlementováAneta Klementová 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.1
8 Sara ArmendarizSara Armendariz 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.2
9 Jolana MatyášováJolana Matyášová 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.4
10 Nela DiblíkováNela Diblíková 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 11.5
10 Dorota ŽidkováDorota Židková 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 11.5
12 Anežka FormánkováAnežka Formánková 12 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 4 11.7
12 Anna HeulerováAnna Heulerová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 11.7
14 Lola FormánkováLola Formánková 12 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 3 12.6
15 Dominika RozlílkováDominika Rozlílková 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 12.7
16 Ema KapounováEma Kapounová 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.8
17 Klára NěmcováKlára Němcová 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 12.9
17 Veronika CoufalováVeronika Coufalová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.9

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10.0
2 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.2
4 Nikola BouškováNikola Boušková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.8
5 Sofie DianováSofie Dianová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.8
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa JankovičováDenisa Jankovičová 09 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 09.4
2 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.9
3 Adéla AndršováAdéla Andršová 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 10.5
4 Johana FormánkováJohana Formánková 10 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 5 11.3
5 Nela FormánkováNela Formánková 10 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 1 11.9
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 08.8
2 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 09.2
3 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.6
4 Natálie HalamováNatálie Halamová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 10.3
5 Lucie KořínkováLucie Kořínková 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 12.8
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla UdržalováAdéla Udržalová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.8
2 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.0
3 Vanesa RozlílkováVanesa Rozlílková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.4
4 Linda VargováLinda Vargová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.5
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 08.8
2 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 09.2
3 Denisa JankovičováDenisa Jankovičová 09 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 09.4
4 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.6
5 Adéla UdržalováAdéla Udržalová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.8
6 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.9
7 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10.0
7 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.0
9 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.2
10 Natálie HalamováNatálie Halamová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 10.3
11 Vanesa RozlílkováVanesa Rozlílková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.4
12 Adéla AndršováAdéla Andršová 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 10.5
12 Linda VargováLinda Vargová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.5
14 Nikola BouškováNikola Boušková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.8
15 Johana FormánkováJohana Formánková 10 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 5 11.3
16 Sofie DianováSofie Dianová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.8
17 Nela FormánkováNela Formánková 10 Sokol VerměřoviceSokol Verměřovice 1 11.9
18 Lucie KořínkováLucie Kořínková 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 12.8