Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí (1. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 20.1
2 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 20.7
3 Daniel BarvínekDaniel Barvínek 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 20.8
4 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.2
5 Libor JankovičLibor Jankovič 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 22.2
MS Tadeáš ZastoupilTadeáš Zastoupil 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 24.1
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 19.0
2 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 20.2
3 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.9
4 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 23.8
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 19.0
2 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 20.1
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 20.2
4 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 20.7
5 Daniel BarvínekDaniel Barvínek 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 20.8
6 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.2
7 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.9
8 Libor JankovičLibor Jankovič 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 22.2
9 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 23.8
10 Tadeáš ZastoupilTadeáš Zastoupil 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 24.1

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 22.0
2 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 23.2
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 23.3
4 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 24.8
5 Jiří PachelJiří Pachel 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 25.3
6 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 25.7
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 20.3
2 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 20.8
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 21.3
4 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 22.4
5 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.6
6 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 24.3
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 20.3
2 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 20.8
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 21.3
4 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 22.0
5 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 22.4
6 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.6
7 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 23.2
8 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 23.3
9 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 24.3
10 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 24.8
11 Jiří PachelJiří Pachel 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 25.3
12 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 25.7

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 23.1
2 Natálie SekničkováNatálie Sekničková 06 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 23.2
3 Michaela KrycnerováMichaela Krycnerová 05 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 24.4
4 Kristýna FlorišováKristýna Florišová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 24.9
5 Eliška HermanováEliška Hermanová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 26.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 19.4
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 20.6
3 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 21.4
4 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.7
5 Karolína CimflováKarolína Cimflová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 21.7
6 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 19.4
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 20.6
3 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 21.4
4 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.7
4 Karolína CimflováKarolína Cimflová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 21.7
6 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.1
7 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 23.1
8 Natálie SekničkováNatálie Sekničková 06 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 23.2
9 Michaela KrycnerováMichaela Krycnerová 05 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 24.4
10 Kristýna FlorišováKristýna Florišová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 24.9
11 Eliška HermanováEliška Hermanová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 26.0

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 23.2
2 Nela LuxováNela Luxová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 25.0
3 Anna BrožkováAnna Brožková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.9
4 Nicol HoffmanováNicol Hoffmanová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 30.7
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 20.7
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 20.9
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 22.0
4 Natálie RosováNatálie Rosová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 23.1
5 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 24.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 21.7
2 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.8
3 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 23.0
4 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 23.9
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 23.6
2 Nela JedličkováNela Jedličková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 23.8
3 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 24.2
4 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 24.6
5 Anna DostálováAnna Dostálová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.3
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 20.7
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 20.9
3 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 21.7
4 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.8
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 22.0
6 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 23.0
7 Natálie RosováNatálie Rosová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 23.1
8 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 23.2
9 Lucie KrálováLucie Králová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 23.6
10 Nela JedličkováNela Jedličková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 23.8
11 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 23.9
12 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 24.2
13 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 24.6
14 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 24.7
15 Nela LuxováNela Luxová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 25.0
16 Anna DostálováAnna Dostálová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.3
17 Anna BrožkováAnna Brožková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.9
18 Nicol HoffmanováNicol Hoffmanová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 30.7