Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Plzeň I

Plzeň (1. 6. 2020)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.8
2 6 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.9
3 8 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 16.2
4 20 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 16.3
5 24 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.6
6 40 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.7
34 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Poznámky:
Z důvodu poruchy cílové kamery nebyl změřen elektronický čas. Uvedeny ručně naměřené časy.
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.58
2 28 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.65
3 32 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.66
4 31 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 17.13
5 22 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 17.68
38 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
9 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.8
2 6 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.9
3 8 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 16.2
4 20 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 16.3
5 29 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.58
6 24 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.6
7 28 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.65
8 32 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.66
9 40 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.7
10 31 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 17.13
11 22 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 17.68
34 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
38 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
9 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.40
2 52 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.50
3 54 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.56
4 14 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 18.90
5 30 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.20
6 36 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.69
2 15 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 19.80
3 11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.16
4 10 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 20.44
5 35 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.10
13 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.40
2 52 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.50
3 54 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.56
4 14 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 18.90
5 30 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.20
6 36 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.21
7 26 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.69
8 15 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 19.80
9 11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.16
10 10 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 20.44
11 35 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.10
13 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 33.29
2 8 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 33.79
3 34 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 34.88
4 24 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 35.88
21 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 34.57
2 41 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 36.06
3 31 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 36.39
4 39 Martin UlčMartin Ulč 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 36.80
5 38 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.97
6 22 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 37.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 33.29
2 8 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 33.79
3 42 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 34.57
4 34 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 34.88
5 24 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 35.88
6 41 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 36.06
7 31 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 36.39
8 39 Martin UlčMartin Ulč 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 36.80
9 38 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.97
10 22 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 37.23
21 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS

300 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 40.79
2 25 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 41.25
3 26 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.44
4 33 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 42.53
5 10 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 44.18
6 35 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 45.15
18 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Muži

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 36.56
2 9 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 37.47
3 1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3 37.91
4 28 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 38.93
5 27 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 39.05
21 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 40.26
2 37 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 41.76
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Ženy

(po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.52
2 7 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.41
3 33 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 45.59
4 3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 4 46.11
5 2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 7 46.19
6 11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 47.89
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy

(po, 1.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.701.741.781.811.851.871.901.921.941.96
1 53 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 7 1.81 ----oooxxx
2 54 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 1.78 -ooooxoxxx
3 75 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2 1.74 oooooxxx
4 51 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 1.74 --ooxoxxx
5 56 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 3 1.70 oooxxoxxx
6 55 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.65 oooxxx
7 52 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 1.65 xxooxoxxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(po, 1.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.404.604.704.804.905.005.105.205.305.405.505.605.705.80
1 57 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 6 5.40 -----o-ooxoxxx
2 58 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3 5.20 --xoo-xxo-xoxxx
3 60 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 5 4.80 ---o-x-
4 59 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 4.70 oxoxoxxx
5 61 David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 4 4.40 oxxx
62 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 2 DNS
Celkem 6 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 64 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 6 62.95 58.7162.9560.8462.95x62.6762.25
2 67 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 55.54 52.7755.5452.2355.5453.89xx
3 66 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4 54.94 x54.4553.5554.4553.5254.94x
4 65 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 5 54.06 51.22x50.9051.2254.0651.5351.01
5 68 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 3 50.85 x49.7650.8550.85xxx
6 69 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1 48.01 x48.01x48.01x47.57x
63 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků