Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Plzeň II

Plzeň (1. 6. 2020)
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1783
2 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1531
3 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1482
4 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1444
5 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1375
6 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1359
7 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1339
8 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0855
9 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0341
Celkem 9 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1325
2 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1136
3 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1072
4 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0806
5 Ondřej KuglerOndřej Kugler 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0627
6 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0558
7 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0544
8 Jakub DobešJakub Dobeš 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0490
9 Damian VálekDamian Válek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0421
10 Filip MüllerFilip Müller 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0390
11 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0345
12 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0316
13 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0234
14 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0224
15 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0210
16 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0171
Celkem 16 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2510
2 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1998
3 Nikola AzariNikola Azari 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1964
4 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1933
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1900
MS Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1857
7 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1599
8 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1488
9 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1395
10 Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1376
11 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1101
12 Adéla HousarováAdéla Housarová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1003
13 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0802
14 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0719
15 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0711
16 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0658
Celkem 16 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2113
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1511
MS Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1491
4 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1335
5 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1120
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1045
7 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1029
8 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0919
9 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0873
10 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0841
11 Vanda MarešováVanda Marešová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0834
12 Linda MarešováLinda Marešová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0824
13 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0808
14 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0804
15 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0797
16 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0738
17 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0733
18 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0552
19 Aneta GrosováAneta Grosová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0077
Celkem 19 závodníků