Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Sušice I

Sušice (1. 6. 2020)

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.45
2 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.55
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.67
4 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.72
5 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.14
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:21) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 08.06
2 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.34
3 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.52
4 Vojtěch BaxaVojtěch Baxa 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.06
5 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 11.20
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 08.50
2 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.03
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:41) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.36
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.52
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.64
4 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.77
5 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:41) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.52
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.53
3 Eva PivetzováEva Pivetzová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.87
4 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.05
5 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.36
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.52
2 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.52
4 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.53
5 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.64
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.77
7 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.81
8 Eva PivetzováEva Pivetzová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.87
9 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.05
10 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.25

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.89 595.00
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.91 589.00
3 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.42 463.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.39 470.00
2 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.42 463.00
3 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.57 428.00
4 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.78 382.00
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.51 240.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 09.14 531.00
2 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.33 484.00
3 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.80 378.00
4 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.89 359.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.89 595.00
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.91 589.00
3 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 09.14 531.00
4 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.33 484.00
5 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.39 470.00
6 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.42 463.00
6 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.42 463.00
8 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.57 428.00
9 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.78 382.00
10 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.80 378.00
11 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.89 359.00
12 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.51 240.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:22) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.29
2 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.81
3 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.96
4 Šimon KolářŠimon Kolář 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.37
5 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.51
6 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:42) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.40
2 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.59
3 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.70
4 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.05
5 Rozalie KlímováRozalie Klímová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.40
6 Jana TrnkováJana Trnková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:42) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.84
2 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.89
3 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.24
4 Bára PodlešákováBára Podlešáková 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.45
5 Sofie HoblováSofie Hoblová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 11.54
6 Ellen GabrielováEllen Gabrielová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 12.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.40
2 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.59
3 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.70
4 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.84
5 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.89
6 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.05
7 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.24
8 Rozalie KlímováRozalie Klímová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.40
9 Bára PodlešákováBára Podlešáková 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.45
10 Jana TrnkováJana Trnková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.68
11 Sofie HoblováSofie Hoblová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 11.54
12 Ellen GabrielováEllen Gabrielová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 12.24

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 17.90
2 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 18.33
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 18.37
4 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.32
5 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 20.13
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.54
2 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 21.04
3 Vojtěch BaxaVojtěch Baxa 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.20
4 Libor HlaváčLibor Hlaváč 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 26.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.54
2 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 17.90
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 18.33
4 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 18.37
5 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.32
6 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 20.13
7 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 21.04
8 Vojtěch BaxaVojtěch Baxa 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.20
9 Libor HlaváčLibor Hlaváč 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 26.61

150 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 20.37
2 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 20.86
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 21.07
Celkem 3 závodníků

600 m - Dorostenky (Běh)

Běh (po, 1.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:50.25
2 Eliška HostkováEliška Hostková 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 1:51.18
3 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 1:55.12
4 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 1:59.18
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (po, 1.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 2:53.95 423.00
2 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11 2:56.12 402.00
3 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 2:59.66 368.00
4 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 3:00.52 360.00
5 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 13 3:02.94 338.00
6 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10 3:03.27 335.00
7 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12 3:05.40 317.00
8 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 3:05.41 317.00
9 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 9 3:05.55 315.00
10 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 3:27.03 155.00
11 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 3:28.31 147.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 DNS
Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:50) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.29 490.00
2 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 13.41 209.00
3 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 14.90 78.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 13.23 228.00
2 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.60 189.00
3 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 13.98 152.00
4 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 14.07 144.00
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 14.86 80.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 15:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.77 575.00
2 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.07 374.00
3 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 3 13.37 213.00
4 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.69 180.00
5 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 13.71 178.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.77 575.00
2 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.29 490.00
3 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.07 374.00
4 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 13.23 228.00
5 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 3 13.37 213.00
6 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 13.41 209.00
7 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.60 189.00
8 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.69 180.00
9 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 13.71 178.00
10 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 13.98 152.00
11 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 14.07 144.00
12 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 14.86 80.00
13 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 14.90 78.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 16.60
2 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 19.71
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.882.072.182.282.382.582.752.80 Body
1 Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 5 2.75 ---ooooxxx
2 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 4 2.28 oooxoxxx
3= Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 1 2.18 oooxxx
3= Lenka KotalováLenka Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 3 2.18 oooxx
5 Eva PivetzováEva Pivetzová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 2 2.07 oxoxxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 14 5.62 -1.4 m/s 5.62  -1.45.43  -2.65.54  -1.05.624.52  +0.7xx
2 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 10 5.61 -1.8 m/s 5.57  -0.45.32  -3.45.48  -0.35.57x2.46  -2.55.61  -1.8
3 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 1 5.59 -0.3 m/s x5.53  -2.65.37  -3.05.535.59  -0.3xx
4 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 11 5.28 -1.4 m/s xx5.04  -2.45.045.25  +0.65.28  -1.45.27  -1.0
5 Ondřej VollerOndřej Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4 4.92 +0.1 m/s x4.85  -3.2x4.854.92  +0.14.77  +0.7x
6 Jakub SmolíkJakub Smolík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 13 4.76 -1.5 m/s x4.50  -1.44.63  -0.14.634.29  -1.04.44  -1.24.76  -1.5
7 Hynek VichrHynek Vichr
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 3 4.03 +0.1 m/s 4.03  +0.13.80  -3.83.97  -1.64.033.64  -0.23.51  -0.13.51  -1.8
8 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 12 3.64 -1.4 m/s x3.64  -1.4x3.64xx3.39  -1.7
9 Vojtěch BaxaVojtěch Baxa
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 5 3.39 +2.0 m/s 3.39  +2.03.07  -2.53.13  -1.03.390.00.00.0
10 Šimon KolářŠimon Kolář
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 9 3.17 +0.6 m/s 3.17  +0.63.00  -2.82.99  -1.63.170.00.00.0
11 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 8 3.16 -2.0 m/s xx3.16  -2.03.160.00.00.0
12 Libor HlaváčLibor Hlaváč
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 2 3.04 -2.3 m/s 2.99  -0.13.00  -2.63.04  -2.33.040.00.00.0
13 Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 6 2.89 +0.2 m/s 2.89  +0.22.58  -2.82.85  -0.52.890.00.00.0
14 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 7 2.84 -1.8 m/s 2.79  +0.8x2.84  -1.82.840.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 24 4.82 +0.1 m/s 4.82  +0.1x4.74  -0.94.824.67  -1.0xx
2 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 11 4.76 -1.1 m/s 4.68  -1.7x4.65  -2.74.684.76  -1.14.62  +0.1x
3 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 22 4.74 -0.9 m/s 4.56  -1.04.59  -2.34.52  -0.24.594.39  -2.24.74  -0.94.64  -0.1
4 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 23 4.63 -1.1 m/s 4.35  -1.54.63  -1.14.42  -0.84.63x4.46  +0.14.58  -0.2
5 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 8 4.44 -1.3 m/s 4.44  -1.34.24  -1.44.42  -1.24.44---
6 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 20 4.37 -0.7 m/s 3.80  -0.24.25  -0.24.27  -0.84.274.30  -2.5x4.37  -0.7
7 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 10 4.21 -2.9 m/s xx4.21  -2.94.214.02  -2.5xx
8 Eva PivetzováEva Pivetzová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 21 3.98 -0.6 m/s x3.98  -0.63.83  -1.63.983.79  -2.53.90  -2.03.91  +0.4
9 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 5 3.79 -2.0 m/s xx3.79  -2.03.790.00.00.0
10 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 3.77 -1.0 m/s xx3.77  -1.03.770.00.00.0
11 Sofie SoukupováSofie Soukupová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 15 3.60 -1.5 m/s 3.60  -1.53.11  -3.33.21  -2.63.600.00.00.0
12 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 17 3.30 +0.3 m/s 3.12  -1.73.30  +0.33.27  -0.43.300.00.00.0
13 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 6 3.09 -1.7 m/s 3.09  -1.7xx3.090.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 9 4.12 -1.1 m/s 4.12  -1.1x4.12  -1.04.120.00.00.0 336.00
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 12 4.12 -1.3 m/s 3.99  -0.84.12  -1.3x4.120.00.00.0 336.00
3 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 13 3.87 -1.9 m/s 3.65  -1.63.87  -1.93.84  +0.13.870.00.00.0 279.00
4 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
08 5 3.84 +0.1 m/s 3.84  +0.13.70  -0.43.74  -1.63.840.00.00.0 272.00
5 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 6 3.83 -1.3 m/s 3.65  +0.13.71  -0.53.83  -1.33.830.00.00.0 270.00
6 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 3.79 +0.2 m/s 3.79  +0.23.61  -2.13.47  -1.33.790.00.00.0 261.00
7 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 7 3.77 -0.4 m/s 3.77  -0.43.58  -0.13.59  -2.33.770.00.00.0 257.00
8 Lucie KůsováLucie Kůsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 10 3.68 -1.6 m/s x3.68  -1.6x3.680.00.00.0 237.00
9 Klára JavorskáKlára Javorská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 11 3.66 -1.4 m/s 3.58  -1.03.66  -1.43.54  -1.03.660.00.00.0 233.00
10 Eliška LhotákováEliška Lhotáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 4 3.59 -0.8 m/s x3.59  -0.8x3.590.00.00.0 218.00
11 Michaela HájkováMichaela Hájková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 1 3.17 -2.2 m/s xx3.17  -2.23.170.00.00.0 137.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 18 3.79 3.753.213.553.753.273.583.79
2 Nela CapcarováNela Capcarová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3 3.66 3.663.363.363.663.293.603.39
3 Jolana VichrováJolana Vichrová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 14 3.39 3.24x3.393.393.173.38x
4 Petra KotalováPetra Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 16 3.33 3.333.113.163.33x3.15x
5 Barbora AchsováBarbora Achsová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 1 3.29 3.043.183.263.263.293.233.23
6 Bára PodlešákováBára Podlešáková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 9 3.17 2.862.773.003.002.883.093.17
7 Jana TrnkováJana Trnková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 13 3.11 2.862.623.003.002.752.853.11
8 Rozalie KlímováRozalie Klímová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 2 2.82 2.822.742.802.822.772.68x
9 Ellen GabrielováEllen Gabrielová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 4 2.61 2.61x2.422.610.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Bez větroměru.
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 1 09.34 09.3408.9608.3209.3408.6908.0907.26
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 10.62 10.3910.5409.3810.5410.6209.6510.48
2 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 2 08.73 x08.7307.5708.7307.8608.5706.86
3 Vanesa FránováVanesa Fránová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 4 06.96 06.1005.3306.1906.1905.3906.4306.96
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmolíkJakub Smolík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 1 08.37 08.1507.6508.3708.3707.9907.7707.77
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1 14.57 14.5712.41x14.5713.7212.67x
2 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 10.00 08.7109.38x09.3809.9910.0009.43
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 11 45.70 0.0
2 Šimon KyrálŠimon Kyrál
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 10 31.78 0.0
3 Štěpán FornousŠtěpán Fornous
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 30.67 0.0
4 Libor HlaváčLibor Hlaváč
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 2 30.25 0.0
5 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 5 26.76 0.0
6 Šimon KolářŠimon Kolář
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 6 25.95 0.0
7 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 4 24.12 0.0
8 Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 3 22.29 0.0
9 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 7 21.29 0.0
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KotalováPetra Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 8 30.82 0.0
2 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 9 30.81 0.0
3 Jolana VichrováJolana Vichrová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 5 27.88 0.0
4 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 7 27.36 0.0
5 Bára PodlešákováBára Podlešáková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 3 26.78 0.0
6 Sofie SoukupováSofie Soukupová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 6 25.24 0.0
7 Rozalie KlímováRozalie Klímová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 2 21.39 0.0
8 Sofie HoblováSofie Hoblová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 1 20.20 0.0
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonie BatíkováAntonie Batíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 10 36.21 0.00.00.00.00.00.00.0 309.00
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
08 4 35.37 0.00.00.00.00.00.00.0 299.00
3 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 12 35.03 0.00.00.00.00.00.00.0 295.00
4 Klára JavorskáKlára Javorská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 9 33.58 0.00.00.00.00.00.00.0 278.00
5 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 11 32.33 0.00.00.00.00.00.00.0 263.00
6 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 13 30.15 0.00.00.00.00.00.00.0 237.00
7 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 6 30.13 0.00.00.00.00.00.00.0 237.00
8 Michaela HájkováMichaela Hájková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 1 26.90 0.00.00.00.00.00.00.0 199.00
9 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 25.50 0.00.00.00.00.00.00.0 183.00
10 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 5 22.77 0.00.00.00.00.00.00.0 151.00
11 Eliška LhotákováEliška Lhotáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 3 22.55 0.00.00.00.00.00.00.0 149.00
12 Lucie KůsováLucie Kůsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 8 22.48 0.00.00.00.00.00.00.0 148.00
13 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 7 20.25 0.00.00.00.00.00.00.0 123.00
Celkem 13 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2218
2 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1751
3 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1674
4 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1669
5 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1630
6 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1507
7 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1404
8 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1367
9 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1298
10 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0811
11 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0781
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNF
Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNF
Celkem 13 závodníků