Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Praha SK Jeseniova

Praha - Jeseniova (1. 6. 2020)

60 m - Muži

(po, 1.6.2020) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.62
2 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.85
3 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.96
4 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.15
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.31
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.42
3 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.67
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.84
2 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.97
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.18
4 Jan KlumparJan Klumpar 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.56
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.61
2 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.67
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.89
4 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.35
5 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.35
2 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.85
3 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.09
4 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.10
5 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.10
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 1.6.2020) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.05
2 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.46
3 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.55
4 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.55
5 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.12
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.00
2 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.26
3 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.37
4 Keeffe Sean O´Keeffe Sean O´ 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.55
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MyškaDavid Myška 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.86
2 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.05
3 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.26
4 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.30
5 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.05
2 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.16
3 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.53
4 Matyáš ZdrhaMatyáš Zdrha 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.66
5 Kryštof DavidKryštof David 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.87
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.25
3 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.26
4 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.32
5 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.67
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.14
2 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.80
3 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.97
4 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.05
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.91
2 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.47
3 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.80
4 Jan LacinaJan Lacina 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy

(po, 1.6.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.84
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.25
3 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.86
4 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.39
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.03
2 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.41
3 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.60
4 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.81
5 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.23
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.73
2 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.00
3 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.05
4 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.60
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.93
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.27
3 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.35
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.41
5 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.57
2 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.66
3 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.69
4 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.84
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.95
2 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.04
3 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.08
4 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.74
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 1.6.2020) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.83
2 Linda MalčokováLinda Malčoková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.48
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.60
2 Erika OsičkováErika Osičková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.71
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.78
4 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.81
5 Eva MaredováEva Maredová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.10
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.20
2 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.20
3 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.32
4 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.39
5 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.97
2 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.11
3 Ema NovákováEma Nováková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.54
4 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 1.6.2020) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.73
2 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.66
3 Johana KahudováJohana Kahudová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.37
4 Nela HouškováNela Houšková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.84
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.18
2 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.38
3 Adéla FreslováAdéla Freslová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.52
4 Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.79
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(po, 1.6.2020) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.96
2 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.91
3 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.96
4 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.52
5 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.25
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.63
2 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.19
3 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.32
4 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.46
5 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.95
2 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.53
3 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.86
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.15
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.20
2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.10
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.26
4 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.47
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.05
3 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.52
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(po, 1.6.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.66
2 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.70
2 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.47
3 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.62
4 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.25
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 1.6.2020) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.32
2 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.21
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 1.85
2 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.75
3 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.75
4 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1.70
5 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.65
6 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.65
7 Jakub JohnJakub John
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1.60
8 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.45
9 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.40
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.47
2= Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.47
2= Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.47
4 Josef KolářJosef Kolář
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.41
5 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.41
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj ŘežábMatěj Řežáb
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.33
2 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.33
3 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1.31
4 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.31
5 Lukáš JelenLukáš Jelen
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1.25
6 Matěj ProcházkaMatěj Procházka
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.20
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.42
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.39
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.36
4 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.33
5 Linda MalčokováLinda Malčoková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.25
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.55
2 Lola BláhováLola Bláhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.36
3 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1.28
4 Veronika PolenováVeronika Polenová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1.20
5 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.15
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK JeseniovaSK Jeseniova
96 6.13
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6.07
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5.68
4 David KarolDavid Karol
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5.28
5 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5.07
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.64
2 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.59
3 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.17
4 Václav JanovskýVáclav Janovský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.05
5 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.97
6 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.50
7 Ondřej NeničkaOndřej Nenička
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.45
8 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.42
9 Jakub TopolJakub Topol
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.41
10 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.29
11 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.25
12 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.23
13 Marek NovotnýMarek Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.04
14 Adam KheilAdam Kheil
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.96
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.74
2 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4.52
3 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.36
4 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.35
5 Eduard KuklaEduard Kukla
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.28
6 Vojta DušekVojta Dušek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4.10
7 Kvido SarauerKvido Sarauer
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.97
8 Filip KolaříkFilip Kolařík
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.95
9 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.95
10 Nicolas ŽídekNicolas Žídek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.94
11 Matyáš KlubalMatyáš Klubal
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.93
12 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.90
13 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.89
14 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.77
15 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.74
16 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.68
17 Šimon LanczŠimon Lancz
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.66
18 Dominik DrdlaDominik Drdla
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.60
19 Jan LacinaJan Lacina
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.52
20 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.48
21 Václav MastnýVáclav Mastný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.43
22 Matyáš ZdrhaMatyáš Zdrha
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.32
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5.12
2 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4.45
3 Radka ŠulcováRadka Šulcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4.26
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.94
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.68
3 Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.55
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.44
5 Justina ReimerováJustina Reimerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.34
6 Anika BurdováAnika Burdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.15
7 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.12
8 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.05
9 Alice MatouškováAlice Matoušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.00
10 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.86
11 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.86
12 Natálie FreslováNatálie Freslová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.85
13 Lucie PlochováLucie Plochová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.75
14 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.64
15 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.50
16 Karolína PetrášováKarolína Petrášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.32
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MíčkováTereza Míčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.27
2 Erika OsičkováErika Osičková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4.16
3 Eva MaredováEva Maredová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.08
4= Klára BenešováKlára Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.06
4= Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.06
6 Kristina HavelkováKristina Havelková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.93
7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.91
8 Anna BrabačováAnna Brabačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.79
9 Tereza ŠimkováTereza Šimková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.50
10 Johana KahudováJohana Kahudová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.48
11 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.46
12 Gabriela KašparováGabriela Kašparová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.29
13 Nela HouškováNela Houšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.27
14 Ema JankovskáEma Jankovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.20
15 Josefína BischofováJosefína Bischofová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.07
16 Adéla FreslováAdéla Freslová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 2.95
Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 NM
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 10.66
2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 10.53
3 Ema ŠárováEma Šárová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 09.16
4 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 08.68
5 Beáta BenešováBeáta Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 08.65
6 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 08.43
7 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 08.36
8 Eliška VávrováEliška Vávrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 07.97
9 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 07.23
10 Ema NovákováEma Nováková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 06.90
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ZitkoJan Zitko
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 09.11
2 Lukáš KloudaLukáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 07.40
3 David StrakaDavid Straka
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 07.34
4 Kryštof DavidKryštof David
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 07.12
5 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 06.56
6 Marek SolskýMarek Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 04.54
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška VeverováEliška Veverová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 09.70
2 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 08.61
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MoravcováTereza Moravcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 09.49
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 09.33
3 Julie DurychováJulie Durychová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 09.28
4 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 08.94
5 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 08.54
6 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 08.04
7 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 07.67
8 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 07.05
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12.44
2 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10.98
3 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 09.79
4 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 08.75
5 Filip SolskýFilip Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 08.74
6 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 08.17
7 Keeffe Sean O´Keeffe Sean O´
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 07.90
8 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 07.83
9 Jan PořízekJan Pořízek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 07.42
10 Jakub KolínskýJakub Kolínský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 07.32
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 08.63
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13.40
2 Jan KlumparJan Klumpar
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 07.36
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10.54
Celkem 1 závodníků