Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Praha

Praha - Újezd nad Lesy (1. 6. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 39.72 0.0
2 Kryštof ŠupolaKryštof Šupola
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 9 37.83 0.0
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 7 32.32 0.0
4 Marek BříštělaMarek Bříštěla
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 1 30.18 0.0
5 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 30.13 0.0
6 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 6 28.92 0.0
7 Jaroslav ŠtindlJaroslav Štindl
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 8 26.30 0.0
8 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4 23.90 0.0
9 Denis FiuryDenis Fiury
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 2 21.30 0.0
10 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 5 20.13 0.0
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 15 51.00 51.000.00.051.000.00.00.0
2 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 16 40.20 40.200.00.040.200.00.00.0
3 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 9 34.97 34.970.00.034.970.00.00.0
4 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 3 33.90 33.900.00.033.900.00.00.0
5 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 2 30.28 30.280.00.030.280.00.00.0
6 Ester DolanskáEster Dolanská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 29.95 29.950.00.029.950.00.00.0
7 Adéla KovářováAdéla Kovářová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 5 26.87 26.870.00.026.870.00.00.0
8 Julie ŠediváJulie Šedivá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 14 26.33 26.330.00.026.330.00.00.0
9 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 7 24.71 24.710.00.024.710.00.00.0
10 Eliška KoulováEliška Koulová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4 22.95 22.950.00.022.950.00.00.0
11 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 13 22.83 22.830.00.022.830.00.00.0
12 Anna SoukupováAnna Soukupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 21.70 21.700.00.021.700.00.00.0
13 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 6 20.07 20.070.00.020.070.00.00.0
14 Martina StejskalováMartina Stejskalová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 12 16.80 16.800.00.016.800.00.00.0
15 Tina RubášováTina Rubášová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 15.01 15.010.00.015.010.00.00.0
Celkem 15 závodníků