Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Praha

Praha - Hostivař (1. 6. 2020)

skok daleký - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Jan ŠtěpánJan Štěpán
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 8 4.94 +1.7 m/s x4.53  +1.34.92  +2.84.924.47  +1.94.68  +2.54.94  +1.7
2 7 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 7 4.54 +2.4 m/s 4.53 +1.5 m/s 4.23  +3.64.14  +1.44.54  +2.44.544.35  +1.64.51  +2.24.53  +1.5
3 1 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 3.98 +2.7 m/s 3.73 +0.7 m/s 3.98  +2.73.82  +3.43.92  +2.33.983.95  +3.03.73  +0.73.72  +2.0
4 5 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 5 3.92 +2.4 m/s 3.89 +0.4 m/s x2.53  +3.53.92  +2.43.923.77  +3.83.89  +0.43.79  +2.0
5 9 Marek ToulMarek Toul
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 9 3.87 +2.3 m/s 3.53 +0.8 m/s 3.87  +2.33.73  +3.3x3.873.53  +0.83.50  +3.13.46  +3.2
6 6 Martin KovářMartin Kovář
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 6 3.73 +2.2 m/s 3.51 +1.6 m/s 3.51  +1.63.59  +2.23.39  +1.83.593.49  +3.63.45  +1.73.73  +2.2
7 10 Daniel VaškoDaniel Vaško
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 10 3.50 +2.6 m/s 3.42 +1.5 m/s 3.24  +2.03.13  +3.33.42  +1.53.423.41  +3.03.50  +2.62.38  +0.8
8 3 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3 3.35 +2.6 m/s 2.93 +1.4 m/s 2.78  +2.82.89  +2.93.35  +2.63.35x2.93  +1.42.77  +2.0
9 4 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4 3.34 +2.5 m/s 3.34  +2.53.22  +2.93.32  +3.03.340.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 5 4.62 0.0
2 8 Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 2 3.82 0.0
3 11 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 7 3.63 0.0
4 7 Jáchym VlkJáchym Vlk
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 13 3.54 0.0
5 14 Jonáš VeselýJonáš Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 3.32 0.0
6 5 Adam StarobaAdam Staroba
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 9 3.26 0.0
7 6 Otakar VichOtakar Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 12 3.10 0.0
8 9 Jan GorgoňJan Gorgoň
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 3 3.03 0.0
9 13 Daniel ŠvarcDaniel Švarc
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 10 2.98 0.0
10 12 Pavel PelíšekPavel Pelíšek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 8 2.93 0.0
11 3 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 6 2.83 0.0
12 15 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 14 2.72 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 12 4.80 +2.3 m/s 4.73 +2.0 m/s 4.80  +2.34.68  +2.3x4.804.73  +2.0x4.72  +1.3
2 9 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 9 4.32 +1.8 m/s 4.32  +1.84.02  +2.53.86  +2.04.323.81  +2.63.83  +0.73.74  +1.7
3 6 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 6 4.26 +2.2 m/s 4.17 +1.4 m/s 4.17  +1.43.95  +2.34.26  +2.24.263.70  +2.04.23  +2.24.15  +0.9
4 5 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 5 4.14 +2.5 m/s 4.07 +1.8 m/s 4.07  +1.84.02  +2.04.14  +2.54.143.76  +1.23.70  +2.0x
5 1 Amélie BalážováAmélie Balážová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1 4.12 +2.0 m/s 4.12  +2.04.07  +1.93.66  +2.54.123.99  +1.1x3.61  +1.5
6 11 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 11 4.04 +2.0 m/s 4.04  +2.0xx4.04x3.72  +0.83.94  +1.4
7 10 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 10 3.90 +0.1 m/s x3.73  +3.03.15  +1.43.733.43  +2.03.90  +0.1x
8 7 Dina HolešovskáDina Holešovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 7 3.70 +1.5 m/s 3.70  +1.53.41  +1.63.47  +3.13.703.36  +2.03.43  +2.93.33  +3.5
9 3 Tereza BoudováTereza Boudová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 3 3.68 +2.4 m/s 3.23 +2.0 m/s x3.68  +2.43.23  +2.03.680.00.00.0
10 4 Agáta BrožováAgáta Brožová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4 3.57 +2.4 m/s x3.57  +2.43.26  +2.33.570.00.00.0
11 2 Petra BehenskáPetra Behenská
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 2 3.26 +3.1 m/s 3.26  +3.12.98  +4.7x3.260.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Kristina HamplKristina Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 12 4.02 0.0
2 2 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 2 3.92 0.0
3 10 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 10 3.57 0.0
4 8 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 8 3.56 0.0
5 7 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 7 3.51 0.0
6 6 Klára ViktorováKlára Viktorová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 6 3.40 0.0
7 15 Gita TrojanováGita Trojanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 15 3.30 0.0
8 14 Maya RybínováMaya Rybínová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 14 3.16 0.0
9 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 3.11 0.0
10 9 Adéla DohnalováAdéla Dohnalová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 9 2.85 0.0
11 5 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 5 2.77 0.0
12 13 Rebeka HrabánkováRebeka Hrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 13 2.75 0.0
13 11 Emma DuškováEmma Dušková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 2.48 0.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 30 Matěj ŽežulkaMatěj Žežulka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 30 3.16 0.0
2 28 Přemysl VíchPřemysl Vích
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 28 2.94 0.0
3 16 Matyáš KlukaMatyáš Kluka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 16 2.83 0.0
4 27 Vincent VeselýVincent Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 27 2.50 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Daniel FilípekDaniel Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 3.58 0.0
2 5 Ondřej MarekOndřej Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 5 3.28 0.0
3 2 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 2 3.18 0.0
4 4 Jakub MarekJakub Marek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 4 3.17 0.0
5 6 David TrnkaDavid Trnka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 6 3.09 0.0
6 1 Matyáš Adolf BílekMatyáš Adolf Bílek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 1 2.60 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 17 3.30 0.0
2 6 Mia KřůpalováMia Křůpalová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 6 2.63 0.0
3 22 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 22 2.53 0.0
4 2 Lucie BělováLucie Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2.51 0.0
5 23 Vanesa VyhnánkováVanesa Vyhnánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 23 2.41 0.0
6 11 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 11 2.30 0.0
7 20 Tereza TrčkováTereza Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 20 2.20 0.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 10 3.54 0.0
2 14 Klára ŠulcováKlára Šulcová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 14 3.48 0.0
3 12 Lucie StankovenováLucie Stankovenová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 12 3.40 0.0
4 13 Emma ŠafránkováEmma Šafránková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 13 3.22 0.0
5= 11 Viktorie StáláViktorie Stálá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 11 3.06 0.0
5= 9 Nikola NorskáNikola Norská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 9 3.06 0.0
7 15 Julie ŠvarcováJulie Švarcová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 15 3.01 0.0
8 4 Barbora FingrováBarbora Fingrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 4 3.00 0.0
9 7 Anna HonsováAnna Honsová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 7 2.83 0.0
10 1 Michaela ČervenáMichaela Červená
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 1 2.80 0.0
11 2 Ema DědkováEma Dědková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 2 2.78 0.0
12 6 Monika HájkováMonika Hájková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 6 2.72 0.0
13 18 Aneta Marta VoldřichováAneta Marta Voldřichová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 18 2.70 0.0
14 8 Anna KotkováAnna Kotková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 8 2.67 0.0
15 17 Veronika VeisováVeronika Veisová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 17 2.57 0.0
16 3 Ema DolejškováEma Dolejšková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 2.55 0.0
Celkem 16 závodníků