Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Čelákovice

Čelákovice (1. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.66
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.95
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.67
4 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.83
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.91
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.24
2 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.59
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.82
4 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.66
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.95
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.24
4 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.59
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.67
6 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.82
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.83
8 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.91
9 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.61

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.06
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.58
3 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.29
4 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.70
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.72
3 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.57
4 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.06
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.58
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.70
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.72
5 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.29
6 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.57
7 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.67
8 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.35

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.33
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.49
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.75
4 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.78
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.93
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.20
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.38
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.50
4 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.61
5 Bára KomínováBára Komínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.93
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 15:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.62
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.11
3 Sára KomárováSára Komárová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.35
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 15:20) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.63
2 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.01
3 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.20
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.33
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.38
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.49
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.50
6 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.61
7 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.62
8 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.63
9 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.75
10 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.78
11 Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.93
11 Bára KomínováBára Komínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.93
13 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.01
14 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.11
15 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.15
16 Sára KomárováSára Komárová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.35
17 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.14

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.32
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.82
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 08.93
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.95
5 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.53
6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.07
2 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.18
3 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 09.31
4 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 09.42
5 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.75
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.07
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.38
4 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.69
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.80
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.31
3 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.43
4 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.69
5 Anna DurčanováAnna Durčanová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.14
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 15:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.76
2 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.88
3 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.31
4 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.32
2 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.75
3 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.76
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.80
5 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.82
6 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.88
7 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 08.93
8 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.95
9 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.07
9 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.07
11 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.18
12 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 09.31
12 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.31
12 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.31
15 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.38
16 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 09.42
17 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.43
18 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.53
19 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.57
20 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.69
20 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.69
22 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.79
23 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.97
24 Anna DurčanováAnna Durčanová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.14

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LuňákDavid Luňák 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.22
Celkem 1 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva SmíškováIva Smíšková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.45
2 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.75
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 14:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.92
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.48
3 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.37
4 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.45
5 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.77
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 14:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.34
2 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.58
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 11.21
4 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.45
5 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.34
2 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.58
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.92
4 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 11.21
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.48
6 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.37
7 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.45
7 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.45
9 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.77
10 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.87

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 14:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.88
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.04
3 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.15
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 12.00
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 14:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.85
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.29
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.72
4 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 12.20
5 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 13.05
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 14:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.32
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.38
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 11.94
4 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.28
5 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.70
6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.88
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.04
3 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.15
4 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.32
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.38
6 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.85
7 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.29
8 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.72
9 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 11.94
10 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 12.00
11 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 12.20
12 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.28
13 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.39
14 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.70
15 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 13.05
16 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.49

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 14:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.36
2 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.81
3 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.83
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 14:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.49
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.01
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.25
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 18.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.36
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.49
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.01
4 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.81
5 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.83
6 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.25
7 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 18.35

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 14:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.61
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 14:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 15.80
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.89
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 16.88
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 14:15) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 15.37
2 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 16.25
3 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 16.68
4 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 18.96
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 14:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.83
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.08
3 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.19
Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 15.37
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 15.80
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.89
4 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 16.25
5 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 16.68
6 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 16.88
7 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.83
8 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.08
9 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 18.96
10 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.19
Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNF

skok vysoký - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.561.611.661.71
1= Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 1.66 -----oooxxx
1= Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 1.66 -----oooxxx
3 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2 NM
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.56
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 1.51 ooooxoxxx
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 1.36 ooxxx
Šimon LuhanŠimon Luhan
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 NM xxx
Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.461.491.561.611.631.67
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1.63 -----ooooxxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.461.491.561.611.63
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 1.46 ooooooxxx
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 1.46 -oooxxoxxoxxx
3 Lucie JanošíkováLucie Janošíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 1.36 ooxooxxx
4 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 7 1.36 ooxoxoxxx
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 0.00 xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.461.49
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 9 1.46 --ooooxxx
2 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 1.41 oooxxoxoxxx
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 1.41 ooxoxoxxoxxx
4= Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3 1.36 -ooxoxxx
4= Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 8 1.36 oooxoxxx
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 10 1.36 -ooxxoxxx
7 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 5 1.26 xooxxx
8= Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1 1.21 oxxx
8= Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 6 1.21 oxxx
Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.014.214.41
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 4.21 ooxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žáci

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.312.412.512.612.712.813.413.613.81
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2 3.61 ------xoxoxxx
2 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 2.71 xooxooxxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.611.711.811.912.012.112.21
1 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 5 2.11 -oooxooxxx
2 Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1 1.91 oxoxoxoxxx
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 1.81 ooxoxxx
4 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2 0.00 xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 7 5.62 +0.5 m/s 0.0
2 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5.24 +1.4 m/s 0.0
3 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 4.71 +1.5 m/s 0.0
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 4.67 +2.0 m/s 0.0
5 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 4.62 +1.2 m/s 0.0
6 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 8 4.11 +1.8 m/s 0.0
7 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 4.03 +2.0 m/s 0.0
8 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 3.55 +1.5 m/s 0.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 10 5.65 +1.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 11 4.99 +2.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 8 4.93 +1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 9 4.73 +1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 4.34 +1.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 4.20 +1.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 3.93 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1 3.71 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 3.18 +0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5.56 +1.2 m/s 0.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 4.91 +1.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 13 4.85 +1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 4.74 +1.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 4.68 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 4.52 +1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 4.36 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Hana MikulášováHana Mikulášová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 4.32 +1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Lucie JanošíkováLucie Janošíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 4.26 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Nikola MelicharováNikola Melicharová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.23 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Romana ŠandováRomana Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 4.03 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Sára KomárováSára Komárová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 3.87 +1.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Lucie UrbanováLucie Urbanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3.72 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13= Denisa BenešováDenisa Benešová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 3.61 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13= Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 3.61 +2.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 7 3.24 +1.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 19 4.88 +1.4 m/s 0.0
2 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 17 4.68 +1.2 m/s 0.0
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.58 +1.1 m/s 0.0
4 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 18 4.51 +1.4 m/s 0.0
5 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 20 4.50 +1.9 m/s 0.0
6 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 21 4.27 +0.6 m/s 0.0
7= Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 4.23 +1.0 m/s 0.0
7= Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.23 +1.9 m/s 0.0
9 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3 4.04 +1.6 m/s 0.0
10 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 15 3.99 +0.9 m/s 0.0
11 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 10 3.95 +1.9 m/s 0.0
12 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 14 3.92 +1.6 m/s 0.0
13 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 12 3.89 +1.8 m/s 0.0
14 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 13 3.87 +1.4 m/s 0.0
15 Monika PaloušováMonika Paloušová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.84 +0.9 m/s 0.0
16 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 16 3.72 +1.5 m/s 0.0
17 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 4 3.68 +0.7 m/s 0.0
18 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 6 3.67 +0.9 m/s 0.0
19 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 11 3.66 +0.8 m/s 0.0
20 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 8 3.64 +1.9 m/s 0.0
21 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 9 3.51 +1.5 m/s 0.0
22 Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2 3.38 +1.1 m/s 0.0
23 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 7 3.27 +0.8 m/s 0.0
24 Anna DurčanováAnna Durčanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 3.00 +0.1 m/s 0.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 9 11.29 0.0
2 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 8 10.44 0.0
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 09.96 0.0
4 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 7 09.00 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 06.88 0.0
2 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1 06.18 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 09.73 0.0
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 08.33 0.0
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 08.20 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 1.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 06.17 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10.19 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 6 35.79 0.0
2 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 29.28 0.0
3 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4 26.90 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4 48.28 0.0
2 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 28.02 0.0
3 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 25.50 0.0
4 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 23.71 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 31.64 0.0
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 27.69 0.0
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 24.80 0.0
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 24.06 0.0
5 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1 17.07 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 1.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2 34.74 0.0
2 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 25.35 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 29.19 0.0
Celkem 1 závodníků