Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Český Brod

Český Brod (1. 6. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.6
2 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.7
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.9
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.1
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.1
2 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.6
3 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.7
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.0
1= Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.0
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.2
4 Jaroslav PolyanskyyJaroslav Polyanskyy 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.3
5 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.0
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.0
3 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.1
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.2
5 Jaroslav PolyanskyyJaroslav Polyanskyy 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.3
6 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.6
6 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.6
8 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.7
8 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.7
10 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.9
11 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.1
12 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.7

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.5
2 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.6
3 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.8
4 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.9
5 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.1
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.5
1= Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.5
1= Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.5
4 Tereza KorolováTereza Korolová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.5
2 Berenika AntošováBerenika Antošová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.6
3 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.7
4 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.5
5 Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.9
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.5
1 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.5
1 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.5
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.5
1 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.5
6 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.6
6 Tereza KorolováTereza Korolová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.6
6 Berenika AntošováBerenika Antošová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.6
9 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.7
10 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.8
11 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.9
12 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.5
13 Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.9
14 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.1

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 29.0
2 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 30.9
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 26.0
2 Jaroslav PolyanskyyJaroslav Polyanskyy 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 27.7
3 Tomáš KosíkTomáš Kosík 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 29.4
4 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 33.6
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 26.0
2 Jaroslav PolyanskyyJaroslav Polyanskyy 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 27.7
3 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 29.0
4 Tomáš KosíkTomáš Kosík 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 29.4
5 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 30.9
6 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 33.6

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 31.6
2 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 32.6
3 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 32.7
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 30.1
2 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 31.0
3 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 31.2
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 30.1
2 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 31.0
3 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 31.2
4 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 31.6
5 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 32.6
6 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 32.7

800 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:17.7
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:24.9
3 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:34.6
4 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:43.5
5 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:47.9
6 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:48.1
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:02.3
2 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:02.9
3 Šárka EichlerováŠárka Eichlerová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:06.3
4 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:14.5
5 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:15.4
6 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:28.8
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 1.65
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.60
3 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1.60
4 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 1.55
5 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 1.30
6 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 1.20
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1.40
2 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.35
3 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.30
4 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.15
5 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1.00
6 Berenika AntošováBerenika Antošová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.49 0.0
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 5.32 0.0
3 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 5.30 0.0
4 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 5.05 0.0
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.93 0.0
6 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.84 0.0
7 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.54 0.0
8 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.01 0.0
9 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.65 0.0
Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.23 0.0
2 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 4.20 0.0
3 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.12 0.0
4 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.06 0.0
5 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.01 0.0
6 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.00 0.0
7 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.87 0.0
8 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.83 0.0
9 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.71 0.0
10 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.71 0.0
11 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.57 0.0
12 Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.41 0.0
13 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.30 0.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 08.38 0.0
2 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.62 0.0
3 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.19 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.77 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 08.29 0.0
2 Tereza KorolováTereza Korolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 07.54 0.0
3 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 07.17 0.0
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 05.86 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.92 0.0
2 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 08.99 0.0
3 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 05.71 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 12.06 0.0
2 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 09.16 0.0
3 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 08.11 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10.49 0.0
2 Tomáš KosíkTomáš Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 09.53 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 11.90 0.0
2 Milan ŘíhaMilan Říha
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
75 06.82 0.0
3 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 06.17 0.0
4 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 05.09 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 0,75kg - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 20.68 0.0
2 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 15.82 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 25.04 0.0
2 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 15.40 0.0
3 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 11.86 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 20.02 0.0
2 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 16.34 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorolováTereza Korolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 19.20 0.0
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 11.80 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 29.64 0.0
2 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 21.38 0.0
3 Tomáš KosíkTomáš Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 20.30 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 36.30 0.0
2 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 18.92 0.0
3 Milan ŘíhaMilan Říha
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
75 15.90 0.0
4 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 12.56 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 17.12 0.0
2 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 13.46 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 21.13 0.0
2 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 15.65 0.0
3 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 14.62 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 21.38 0.0
2 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 18.68 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 33.45 0.0
2 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 20.92 0.0
3 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 12.02 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 39.86 0.0
2 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 24.29 0.0
3 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 23.18 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 25.66 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 34.96 0.0
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 27.43 0.0
3 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 17.46 0.0
4 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 13.54 0.0
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1537
2 Lumír SekulaLumír Sekula 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0638
3 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0409
Celkem 3 závodníků
vrhačský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0647
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0711
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 1436
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0712
Celkem 1 závodníků