Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU POD BLANÍKEM - závody žactva Vlašim - Benešov

Vlašim (1. 6. 2020)

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.56
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.76
3 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 07.88
4 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.16
5 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.87
2 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.40
3 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.46
4 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.56
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.76
3 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.87
4 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 07.88
5 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.16
6 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.40
7 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.46
8 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.88
9 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.08

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.75
2 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 07.86
3 Linda PelikánováLinda Pelikánová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.91
4 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.01
5 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.30
6 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.66
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.33
3 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.60
4 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.88
5 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.90
6 Kateřina KrchováKateřina Krchová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.63
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 07.72
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.79
4 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.81
5 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 07.84
6 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.63
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.66
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 07.72
4 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.75
5 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.79
6 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.81
7 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 07.84
8 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 07.86
9 Linda PelikánováLinda Pelikánová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.91
10 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.01
11 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.30
12 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.33
13 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.45
14 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.54
15 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.60
16 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.88
17 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.90
18 Kateřina KrchováKateřina Krchová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.62

60 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.88
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.42
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.43
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.87
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.10
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.49
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.58
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.63
4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.95
5 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.02
6 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.42
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.43
3 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.49
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.58
5 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.63
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.87
7 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.95
8 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.02
9 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.08
10 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.10

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.74
2 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.49
3 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.95
4 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 14.14
5 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.08
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.38
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.51
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.96
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.92
5 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.16
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.42
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.61
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.83
4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.15
5 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.38
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.51
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.96
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.42
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.61
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.83
7 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.92
8 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.16
9 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.15
10 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.42

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.38
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.60
3 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.77
4 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.59
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 14.01
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.75
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.18
3 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 13.22
Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.88
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.91
3 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 14.68
4 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 15.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.38
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.60
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.75
4 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.77
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.88
6 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.91
7 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.18
8 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 13.22
9 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.59
10 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 14.01
11 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 14.68
12 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 15.30
Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNF

skok daleký - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1 4.68 0.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 9 4.19 0.0
2 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 8 4.14 0.0
3 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 5 4.12 0.0
4 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 2 3.89 0.0
5 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 3 3.71 0.0
6 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 3.49 0.0
7 Oliver MosesOliver Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 6 3.35 0.0
8 Dominik JánošíkDominik Jánošík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 7 3.32 0.0
9 Matyáš KohoutMatyáš Kohout
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 4 3.28 0.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 23 4.35 0.0
2 Monika PřitasilováMonika Přitasilová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 12 3.96 0.0
3 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 22 3.87 0.0
4 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 20 3.85 0.0
5 Sára VobořilováSára Vobořilová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 15 3.76 0.0
6 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 21 3.75 0.0
7 Sára MelicharováSára Melicharová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 19 3.70 0.0
8 Linda PelikánováLinda Pelikánová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 7 3.68 0.0
9 Martina MarešováMartina Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 17 3.60 0.0
10 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 16 3.54 0.0
11 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 14 3.53 0.0
12 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 8 3.50 0.0
13 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 13 3.46 0.0
14 Karolína BeladováKarolína Beladová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 11 3.35 0.0
15 Šárka TrochtováŠárka Trochtová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 10 3.34 0.0
16 Lucie ČedíkováLucie Čedíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 18 3.30 0.0
17 Barbora FrancováBarbora Francová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4 3.29 0.0
18 Sofie GregorováSofie Gregorová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 5 3.26 0.0
19 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3 3.05 0.0
20 Radka StřelkováRadka Střelková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 9 2.70 0.0
21 Kateřina KrchováKateřina Krchová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 6 2.57 0.0
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 9 07.88 0.0
2 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 2 07.29 0.0
3 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3 07.07 0.0
4 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 10 06.45 0.0
5 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 05.79 0.0
6 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 4 05.60 0.0
7 Matyáš KohoutMatyáš Kohout
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 6 05.52 0.0
8 Oliver MosesOliver Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 8 05.00 0.0
9 Dominik JánošíkDominik Jánošík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 5 04.52 0.0
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1 05.95 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 4 20.32 0.0
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 15 19.92 0.0
3 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 8 17.97 0.0
4 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 6 17.83 0.0
5 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 2 16.68 0.0
6 Monika PřitasilováMonika Přitasilová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 14 16.12 0.0
7 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 5 16.01 0.0
8 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 7 15.39 0.0
9 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 10 12.35 0.0
10 Barbora FrancováBarbora Francová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 9 11.19 0.0
11 Sára MelicharováSára Melicharová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 12 09.40 0.0
12 Linda PelikánováLinda Pelikánová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 13 08.74 0.0
13 Lucie ČedíkováLucie Čedíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3 07.51 0.0
14 Kateřina KrchováKateřina Krchová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 11 05.72 0.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 7 33.37 0.0
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 8 25.66 0.0
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 9 25.21 0.0
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 5 24.96 0.0
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 6 24.53 0.0
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 20.82 0.0
7 Claudie HolubováClaudie Holubová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 16.28 0.0
8 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 13.85 0.0
9 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 4 12.31 0.0
10 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 10.97 0.0
Celkem 10 závodníků