Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Děčín

Děčín (1. 6. 2020)

60 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2 07.77
2 9 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 5 07.96
3 15 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 3 08.16
4 22 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 7 08.17
5 10 Ondřej HaluzaOndřej Haluza 04 ASK DěčínASK Děčín 4 08.27
6 5 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 6 08.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:25) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.13
2 14 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 3 08.17
3 46 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 7 08.33
4 48 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 8 08.54
5 8 Marek FrostMarek Frost 06 ASK DěčínASK Děčín 6 09.20
6 21 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ASK DěčínASK Děčín 4 10.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:25) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 08.49
2 26 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 08.52
3 19 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 6 09.21
4 12 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 4 09.89
5 2 Dorian BalonDorian Balon 07 ASK DěčínASK Děčín 5 10.08
6 32 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 7 10.10
7 41 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 8 10.23
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 8 08.94
2 4 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 09.67
3= 25 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 7 10.14
3= 7 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 3 10.14
5 31 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 10.23
6 30 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 2 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Jaromír KanichJaromír Kanich 11 ASK DěčínASK Děčín 6 10.35
2 16 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 4 11.68
3 24 Filip KuchařFilip Kuchař 12 ASK DěčínASK Děčín 7 11.94
4 27 Petr KuthanPetr Kuthan 11 ASK DěčínASK Děčín 2 11.98
5 3 Vladimír BrzákVladimír Brzák 12 ASK DěčínASK Děčín 5 12.31
6 35 Daniel NovákDaniel Novák 12 ASK DěčínASK Děčín 8 12.50
7 23 Dan KremlaDan Kremla 12 ASK DěčínASK Děčín 3 14.19
8 36 Martin PastorMartin Pastor 12 ASK DěčínASK Děčín 1 14.75
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 16:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Eliáš HungerEliáš Hunger 13 ASK DěčínASK Děčín 5 11.00
2 39 David ProcházkaDavid Procházka 13 ASK DěčínASK Děčín 3 11.72
3 29 Jan LuňáčekJan Luňáček 13 ASK DěčínASK Děčín 6 12.16
4 44 Ondřej TurekOndřej Turek 13 ASK DěčínASK Děčín 8 12.62
5 28 Eliáš LoubekEliáš Loubek 14 ASK DěčínASK Děčín 4 13.26
6 45 Richard VálekRichard Válek 14 ASK DěčínASK Děčín 1 13.89
7 43 Matyáš TurekMatyáš Turek 13 ASK DěčínASK Děčín 2 13.92
8 42 Natanael StriaNatanael Stria 16 ASK DěčínASK Děčín 7 15.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.13
2 14 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 3 08.17
3 46 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 7 08.33
4 37 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 08.49
5 26 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 08.52
6 48 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 8 08.54
7 49 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 8 08.94
8 8 Marek FrostMarek Frost 06 ASK DěčínASK Děčín 6 09.20
9 19 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 6 09.21
10 4 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 09.67
11 12 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 4 09.89
12 2 Dorian BalonDorian Balon 07 ASK DěčínASK Děčín 5 10.08
13 32 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 7 10.10
14 25 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 7 10.14
14 7 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 3 10.14
16 41 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 8 10.23
16 31 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 10.23
18 30 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 2 10.28
19 21 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ASK DěčínASK Děčín 4 10.29
20 20 Jaromír KanichJaromír Kanich 11 ASK DěčínASK Děčín 6 10.35
21 17 Eliáš HungerEliáš Hunger 13 ASK DěčínASK Děčín 5 11.00
22 16 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 4 11.68
23 39 David ProcházkaDavid Procházka 13 ASK DěčínASK Děčín 3 11.72
24 24 Filip KuchařFilip Kuchař 12 ASK DěčínASK Děčín 7 11.94
25 27 Petr KuthanPetr Kuthan 11 ASK DěčínASK Děčín 2 11.98
26 29 Jan LuňáčekJan Luňáček 13 ASK DěčínASK Děčín 6 12.16
27 3 Vladimír BrzákVladimír Brzák 12 ASK DěčínASK Děčín 5 12.31
28 35 Daniel NovákDaniel Novák 12 ASK DěčínASK Děčín 8 12.50
29 44 Ondřej TurekOndřej Turek 13 ASK DěčínASK Děčín 8 12.62
30 28 Eliáš LoubekEliáš Loubek 14 ASK DěčínASK Děčín 4 13.26
31 45 Richard VálekRichard Válek 14 ASK DěčínASK Děčín 1 13.89
32 43 Matyáš TurekMatyáš Turek 13 ASK DěčínASK Děčín 2 13.92
33 23 Dan KremlaDan Kremla 12 ASK DěčínASK Děčín 3 14.19
34 36 Martin PastorMartin Pastor 12 ASK DěčínASK Děčín 1 14.75
35 42 Natanael StriaNatanael Stria 16 ASK DěčínASK Děčín 7 15.27

60 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 6 08.49
2 58 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 08.65
3 96 Laura TlamichováLaura Tlamichová 02 ASK DěčínASK Děčín 2 09.21
4 91 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 7 09.35
5 88 Anna PolákováAnna Poláková 02 ASK DěčínASK Děčín 3 09.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 09.04
2 63 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 4 09.08
3 92 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková 06 ASK DěčínASK Děčín 5 09.48
4 74 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 6 09.67
5 103 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 1 09.78
6 102 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 8 10.12
7 84 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 ASK DěčínASK Děčín 3 10.25
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 7 09.18
2= 99 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 8 09.66
2= 75 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 4 09.66
4 78 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 09.78
5 97 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 2 10.07
6 101 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 10.18
7 79 Anna MálkováAnna Málková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 10.24
8 62 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 5 10.71
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 87 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 8 09.61
2 77 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 09.85
3 86 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.22
4 65 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 4 10.30
5 90 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 1 10.47
6 61 Alexandra BuckiAlexandra Bucki 10 ASK DěčínASK Děčín 5 11.78
7 66 Nela DoksanskáNela Doksanská 10 ASK DěčínASK Děčín 6 12.08
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Lucie MichlováLucie Michlová 11 ASK DěčínASK Děčín 3 10.25
2 60 Karolína BříškováKarolína Bříšková 11 ASK DěčínASK Děčín 4 10.44
3 82 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová 10 ASK DěčínASK Děčín 2 11.33
4 64 Anna ČebišováAnna Čebišová 11 ASK DěčínASK Děčín 6 11.62
5 81 Alice NádvorníkováAlice Nádvorníková 11 ASK DěčínASK Děčín 7 11.67
6 59 Helena BrzákováHelena Brzáková 12 ASK DěčínASK Děčín 5 12.96
7 85 Bára NovákováBára Nováková 14 ASK DěčínASK Děčín 8 12.98
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 4 10.91
2 71 Sofie HouserováSofie Houserová 12 ASK DěčínASK Děčín 2 11.38
3 76 Nela LorencováNela Lorencová 13 ASK DěčínASK Děčín 7 12.30
4 73 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 12 ASK DěčínASK Děčín 3 12.40
5 95 Ella ŠmídováElla Šmídová 14 ASK DěčínASK Děčín 8 14.25
6 67 Nina DoksanskáNina Doksanská 13 ASK DěčínASK Děčín 5 16.18
7 98 Karla ToncarováKarla Toncarová 13 ASK DěčínASK Děčín 1 16.61
8 72 Veronika HykšováVeronika Hykšová 12 ASK DěčínASK Děčín 6 17.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 09.04
2 63 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 4 09.08
3 93 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 7 09.18
4 92 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková 06 ASK DěčínASK Děčín 5 09.48
5 87 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 8 09.61
6 99 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 8 09.66
6 75 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 4 09.66
8 74 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 6 09.67
9 103 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 1 09.78
9 78 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 09.78
11 77 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 09.85
12 97 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 2 10.07
13 102 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 8 10.12
14 101 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 10.18
15 86 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.22
16 79 Anna MálkováAnna Málková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 10.24
17 84 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 ASK DěčínASK Děčín 3 10.25
17 80 Lucie MichlováLucie Michlová 11 ASK DěčínASK Děčín 3 10.25
19 65 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 4 10.30
20 60 Karolína BříškováKarolína Bříšková 11 ASK DěčínASK Děčín 4 10.44
21 90 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 1 10.47
22 62 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 5 10.71
23 89 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 4 10.91
24 82 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová 10 ASK DěčínASK Děčín 2 11.33
25 71 Sofie HouserováSofie Houserová 12 ASK DěčínASK Děčín 2 11.38
26 64 Anna ČebišováAnna Čebišová 11 ASK DěčínASK Děčín 6 11.62
27 81 Alice NádvorníkováAlice Nádvorníková 11 ASK DěčínASK Děčín 7 11.67
28 61 Alexandra BuckiAlexandra Bucki 10 ASK DěčínASK Děčín 5 11.78
29 66 Nela DoksanskáNela Doksanská 10 ASK DěčínASK Děčín 6 12.08
30 76 Nela LorencováNela Lorencová 13 ASK DěčínASK Děčín 7 12.30
31 73 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 12 ASK DěčínASK Děčín 3 12.40
32 59 Helena BrzákováHelena Brzáková 12 ASK DěčínASK Děčín 5 12.96
33 85 Bára NovákováBára Nováková 14 ASK DěčínASK Děčín 8 12.98
34 95 Ella ŠmídováElla Šmídová 14 ASK DěčínASK Děčín 8 14.25
35 67 Nina DoksanskáNina Doksanská 13 ASK DěčínASK Děčín 5 16.18
36 98 Karla ToncarováKarla Toncarová 13 ASK DěčínASK Děčín 1 16.61
37 72 Veronika HykšováVeronika Hykšová 12 ASK DěčínASK Děčín 6 17.75

300 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 4 42.34
2 34 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 5 43.52
3 5 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 3 44.86
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Albert NeumannAlbert Neumann 05 ASK DěčínASK Děčín 1 46.80
2 31 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 56.73
3 20 Jaromír KanichJaromír Kanich 11 ASK DěčínASK Děčín 5 61.67
4 16 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 4 68.61
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 2 54.67
2 4 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 56.32
3 2 Dorian BalonDorian Balon 07 ASK DěčínASK Děčín 3 56.93
4 7 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 5 58.97
5 32 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 1 60.13
6 30 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 6 62.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 5 45.38
2 37 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 46.57
3 19 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 4 55.21
4 12 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 3 58.31
5 41 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 6 60.06
6 49 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 1 61.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 4 44.69
2 48 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 48.58
3 8 Marek FrostMarek Frost 06 ASK DěčínASK Děčín 3 54.10
4 46 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 55.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 4 44.69
2 26 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 5 45.38
3 37 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 46.57
4 33 Albert NeumannAlbert Neumann 05 ASK DěčínASK Děčín 1 46.80
5 48 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 48.58
6 8 Marek FrostMarek Frost 06 ASK DěčínASK Děčín 3 54.10
7 25 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 2 54.67
8 19 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 4 55.21
9 46 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 55.40
10 4 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 56.32
11 31 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 56.73
12 2 Dorian BalonDorian Balon 07 ASK DěčínASK Děčín 3 56.93
13 12 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 3 58.31
14 7 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 5 58.97
15 41 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 6 60.06
16 32 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 1 60.13
17 49 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 1 61.10
18 20 Jaromír KanichJaromír Kanich 11 ASK DěčínASK Děčín 5 61.67
19 30 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 6 62.09
20 16 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 4 68.61

300 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 94 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 2 49.94
2 63 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 6 53.03
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 53.03
2 80 Lucie MichlováLucie Michlová 11 ASK DěčínASK Děčín 5 58.94
3 81 Alice NádvorníkováAlice Nádvorníková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 67.38
4 61 Alexandra BuckiAlexandra Bucki 10 ASK DěčínASK Děčín 3 71.89
5 64 Anna ČebišováAnna Čebišová 11 ASK DěčínASK Děčín 4 78.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 6 52.49
2 103 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 1 55.04
3 77 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 56.17
4 75 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 5 57.66
5 90 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 57.86
6 65 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 3 60.60
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 3 52.52
2 87 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 53.38
3 86 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 56.03
4 102 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 6 57.06
5 97 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 2 57.62
6 101 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 58.54
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 1 47.81
2 78 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 52.69
3 99 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 56.18
4 62 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 57.76
5 79 Anna MálkováAnna Málková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 63.22
6 Karolína PříškováKarolína Příšková 11 ASK DěčínASK Děčín 4 66.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 1 47.81
2 93 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 6 52.49
3 74 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 3 52.52
4 78 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 52.69
5 92 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 53.03
6 87 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 53.38
7 103 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 1 55.04
8 86 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 56.03
9 77 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 56.17
10 99 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 56.18
11 102 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 6 57.06
12 97 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 2 57.62
13 75 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 5 57.66
14 62 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 57.76
15 90 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 57.86
16 101 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 58.54
17 80 Lucie MichlováLucie Michlová 11 ASK DěčínASK Děčín 5 58.94
18 65 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 3 60.60
19 79 Anna MálkováAnna Málková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 63.22
20 Karolína PříškováKarolína Příšková 11 ASK DěčínASK Děčín 4 66.21
21 81 Alice NádvorníkováAlice Nádvorníková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 67.38
22 61 Alexandra BuckiAlexandra Bucki 10 ASK DěčínASK Děčín 3 71.89
23 64 Anna ČebišováAnna Čebišová 11 ASK DěčínASK Děčín 4 78.92

1000 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 38 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2:58.27
2 52 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 3:16.10
3 11 Ondřej HaluzaOndřej Haluza 01 ASK DěčínASK Děčín 3:20.38
Celkem 3 závodníků

1000 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 55 Adam RychetskýAdam Rychetský 05 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 3:12.33
2 51 Jindřich FloriánJindřich Florián 06 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 3:26.95
3 47 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3:28.27
4 54 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 3:43.66
5 56 Matěj TonderMatěj Tonder 07 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 4:03.06
6 50 David CízaDavid Cíza 05 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 4:19.33
7 53 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 07 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 5:16.55
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 104 Adéla HázováAdéla Házová 02 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 3:29.67
2 105 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 TJ Kajak DěčínTJ Kajak Děčín 3:59.50
Celkem 2 závodníků

1000 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 ASK DěčínASK Děčín 4:38.83
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 3 17.60
88 Anna PolákováAnna Poláková 02 ASK DěčínASK Děčín 4 DNF
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Vondráček, Horník, Vondráček, Závěrka Vondráček, Horník, Vondráček, Závěrka ASK DěčínASK Děčín 2 31.39
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Žáček, Jabor, Bubník, Peterka Žáček, Jabor, Bubník, Peterka ASK DěčínASK Děčín 4 34.96
2 2 Balon, Havlík, Kuric, Filip Balon, Havlík, Kuric, Filip ASK DěčínASK Děčín 3 39.14
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Horníková, Bachroňová, Tlamichová, Poláková Horníková, Bachroňová, Tlamichová, Poláková ASK DěčínASK Děčín 2 35.03
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Stehlíková, Luxíková, Zrůstová, Kopecká Stehlíková, Luxíková, Zrůstová, Kopecká ASK DěčínASK Děčín 5 36.62
2 87 Novotná, Coufalová, Vlčková, Vavříková Novotná, Coufalová, Vlčková, Vavříková ASK DěčínASK Děčín 4 38.24
3 86 Nováková, Tlamichová, Richterová, Málková Nováková, Tlamichová, Richterová, Málková ASK DěčínASK Děčín 3 39.45
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 92 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková
ASK DěčínASK Děčín
06 16.10 0.0
2 102 Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 15.35 0.0
3 74 Anna KamenickáAnna Kamenická
ASK DěčínASK Děčín
07 12.17 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(po, 1.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Adam KokoškaAdam Kokoška
ASK DěčínASK Děčín
06 23.20 0.0
2 47 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 21.10 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(po, 1.6.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 34.10 0.0
2 96 Laura TlamichováLaura Tlamichová
ASK DěčínASK Děčín
02 17.50 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(po, 1.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Ondřej HaluzaOndřej Haluza
ASK DěčínASK Děčín
04 21.30 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 30.50 0.0
2 6 Jaroslav CaldaJaroslav Calda
ASK DěčínASK Děčín
52 26.36 0.0
3 40 Milan ProcházkaMilan Procházka
ASK DěčínASK Děčín
77 19.10 0.0
Poznámky/pokusy:
" Calda disk 1 kg, veteráni Bulva disk 1,5 kg, veteráni
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 57 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 11.25 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(po, 1.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 38.62 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(po, 1.6.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Ondřej HaluzaOndřej Haluza
ASK DěčínASK Děčín
01 24.00 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 55.95 0.0
2 1 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 52.85 0.0
3 6 Jaroslav CaldaJaroslav Calda
ASK DěčínASK Děčín
52 25.41 0.0
4 Dušan KamenickýDušan Kamenický
ASK DěčínASK Děčín
68 19.52 0.0
5 40 Milan ProcházkaMilan Procházka
ASK DěčínASK Děčín
77 15.21 0.0
Poznámky/pokusy:
" Calda kladivo 5 kg, veteráni Kamenický - 6 kg, veteráni
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Ondřej JaborOndřej Jabor
ASK DěčínASK Děčín
07 5 38.70 0.0
2 37 Marek PeterkaMarek Peterka
ASK DěčínASK Děčín
07 8 37.95 0.0
3 12 Jonáš HavlíkJonáš Havlík
ASK DěčínASK Děčín
07 4 35.05 0.0
4 49 Vít ŽáčekVít Žáček
ASK DěčínASK Děčín
08 10 34.55 0.0
5 7 Tomáš FilipTomáš Filip
ASK DěčínASK Děčín
08 3 33.75 0.0
6 41 Jan SahulaJan Sahula
ASK DěčínASK Děčín
07 9 31.88 0.0
7 2 Dorian BalonDorian Balon
ASK DěčínASK Děčín
07 1 30.26 0.0
8 25 Matyáš KuricMatyáš Kuric
ASK DěčínASK Děčín
09 6 27.75 0.0
9 4 Dominik BubníkDominik Bubník
ASK DěčínASK Děčín
09 2 26.54 0.0
10 32 Marek NavrátilMarek Navrátil
ASK DěčínASK Děčín
08 7 16.30 0.0
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 99 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková
ASK DěčínASK Děčín
08 12 36.36 0.0
2 78 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková
ASK DěčínASK Děčín
08 5 35.79 0.0
3 97 Sofie TlamichováSofie Tlamichová
ASK DěčínASK Děčín
07 11 30.90 0.0
4 77 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková
ASK DěčínASK Děčín
08 1 26.71 0.0
5 86 Martina NovákováMartina Nováková
ASK DěčínASK Děčín
08 7 24.18 0.0
6 87 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
ASK DěčínASK Děčín
08 8 23.58 0.0
7 93 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková
ASK DěčínASK Děčín
07 10 23.43 0.0
8 79 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 6 22.44 0.0
9 62 Sofie CoufalováSofie Coufalová
ASK DěčínASK Děčín
08 2 21.18 0.0
10 103 Anna ZrůstováAnna Zrůstová
ASK DěčínASK Děčín
07 14 20.95 0.0
11 101 Amélie VlčkováAmélie Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
08 13 18.51 0.0
12 75 Julie KopeckáJulie Kopecká
ASK DěčínASK Děčín
07 4 18.12 0.0
13 90 Sabina RichterováSabina Richterová
ASK DěčínASK Děčín
08 9 16.58 0.0
Celkem 13 závodníků