Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Most

Most (1. 6. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.37
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.64
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 07.67
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.85
5 Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 07.94
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ToušekŠtěpán Toušek 12 AK MostAK Most 13.31
2 Lukáš KonečnýLukáš Konečný 14 AK MostAK Most 15.09
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.37
2 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.64
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 07.67
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.85
5 Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 07.94
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.24
7 Štěpán ToušekŠtěpán Toušek 12 AK MostAK Most 13.31
8 Lukáš KonečnýLukáš Konečný 14 AK MostAK Most 15.09

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.30
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 08.32
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 08.34
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 08.39
5 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 08.42
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.47
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 08.63
2 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 08.82
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.83
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 08.88
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.00
6 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 10.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 08.65
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 08.99
3 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 09.56
4 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 09.81
5 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 10.01
6 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 10.26
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 10.24
2 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 10.90
3 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková 09 AK MostAK Most 11.39
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OttováKateřina Ottová 11 AK MostAK Most 10.57
2 Daniela CibulkováDaniela Cibulková 11 AK MostAK Most 10.76
3 Karolína LöffelmanováKarolína Löffelmanová 11 AK MostAK Most 11.29
4 Natálie SmotlachováNatálie Smotlachová 11 AK MostAK Most 11.80
5 Klára KlímováKlára Klímová 13 AK MostAK Most 12.08
6 Tereza KlímováTereza Klímová 15 AK MostAK Most 13.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.30
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 08.32
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 08.34
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 08.39
5 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 08.42
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.47
7 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 08.63
8 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 08.65
9 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 08.82
10 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.83
11 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 08.88
12 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 08.99
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.00
14 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 09.56
15 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 09.81
16 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 10.01
17 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 10.24
18 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 10.26
19 Kateřina OttováKateřina Ottová 11 AK MostAK Most 10.57
20 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 10.62
21 Daniela CibulkováDaniela Cibulková 11 AK MostAK Most 10.76
22 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 10.90
23 Karolína LöffelmanováKarolína Löffelmanová 11 AK MostAK Most 11.29
24 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková 09 AK MostAK Most 11.39
25 Natálie SmotlachováNatálie Smotlachová 11 AK MostAK Most 11.80
26 Klára KlímováKlára Klímová 13 AK MostAK Most 12.08
27 Tereza KlímováTereza Klímová 15 AK MostAK Most 13.81

100 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 11.55
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 11.89
3 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.92
4 Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 12.62
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.11
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 13.11
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 13.25
4 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 13.52
5 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 13.70
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 17.10
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 17.46
3 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.66
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 18.41
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.23
6 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 19.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 20.94
2 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 21.29
3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 24.55
4 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 26.42
5 Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most 27.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 28.27
2 Štěpán ToušekŠtěpán Toušek 12 AK MostAK Most 33.94
3 Lukáš KonečnýLukáš Konečný 14 AK MostAK Most 42.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 17.10
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 17.46
3 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.66
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 18.41
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.23
6 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 19.87
7 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 20.94
8 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 21.29
9 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 24.55
10 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 26.42
11 Jan KrencJan Krenc 08 AK MostAK Most 27.41
12 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 28.27
13 Štěpán ToušekŠtěpán Toušek 12 AK MostAK Most 33.94
14 Lukáš KonečnýLukáš Konečný 14 AK MostAK Most 42.38

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 20.35
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.43
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 20.65
4 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 21.73
5 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 21.89
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 20.06
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 20.25
3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 20.44
4 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.93
5 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 20.95
6 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 21.45
7 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 22.16
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 20.38
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 21.07
3 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 21.33
4 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 21.42
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.65
6 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 21.96
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 21.79
2 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 22.52
3 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 24.20
4 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 25.22
5 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 25.56
6 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 25.75
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 25.53
2 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 25.54
3 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 26.27
4 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková 09 AK MostAK Most 29.32
Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OttováKateřina Ottová 11 AK MostAK Most 27.34
2 Daniela CibulkováDaniela Cibulková 11 AK MostAK Most 27.54
3 Natálie SmotlachováNatálie Smotlachová 11 AK MostAK Most 29.02
4 Karolína LöffelmanováKarolína Löffelmanová 11 AK MostAK Most 30.37
5 Klára KlímováKlára Klímová 13 AK MostAK Most 31.50
6 Tereza KlímováTereza Klímová 15 AK MostAK Most 36.82
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (po, 1.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 23.57
2 Klára ThiebautKlára Thiebaut 11 AK MostAK Most 26.64
3 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 26.98
4 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 28.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 20.06
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 20.25
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 20.35
4 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 20.38
5 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.43
6 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 20.44
7 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 20.65
8 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.93
9 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 20.95
10 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 21.07
11 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 21.33
12 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 21.42
13 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 21.45
14 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.65
15 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 21.73
16 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 21.79
17 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 21.89
18 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 21.96
19 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 22.16
20 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 22.52
21 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 23.57
22 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 24.20
23 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 25.22
24 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 25.53
25 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 25.54
26 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 25.56
27 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 25.75
28 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 26.27
29 Klára ThiebautKlára Thiebaut 11 AK MostAK Most 26.64
30 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 26.98
31 Kateřina OttováKateřina Ottová 11 AK MostAK Most 27.34
32 Daniela CibulkováDaniela Cibulková 11 AK MostAK Most 27.54
33 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 28.57
34 Natálie SmotlachováNatálie Smotlachová 11 AK MostAK Most 29.02
35 Natálie PastyříkováNatálie Pastyříková 09 AK MostAK Most 29.32
36 Karolína LöffelmanováKarolína Löffelmanová 11 AK MostAK Most 30.37
37 Klára KlímováKlára Klímová 13 AK MostAK Most 31.50
38 Tereza KlímováTereza Klímová 15 AK MostAK Most 36.82
Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most DNF

800 m - Muži (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2:09.08
2 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 2:16.09
3 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 2:29.99
4 Šimon PetrákŠimon Petrák 07 AK MostAK Most 2:56.35
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:17.00
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:18.48
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2:25.83
4 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 2:31.71
5 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2:42.81
6 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 2:43.73
7 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2:45.89
8 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 3:01.30
9 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 3:28.25
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 44.00 0.0
2 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 33.69 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 36.61 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 42.29 0.0
2 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 38.85 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 30.76 0.0
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 29.66 0.0
3 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 26.10 0.0
4 Lenka LavičkováLenka Lavičková
AK MostAK Most
05 22.48 0.0
5 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 14.18 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 21.14 0.0
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 19.61 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 25.71 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GerthnerJan Gerthner
AK MostAK Most
07 45.72 0.0
2 Dalibor JiříkDalibor Jiřík
AK MostAK Most
07 37.93 0.0
3 Jan KrencJan Krenc
AK MostAK Most
08 30.78 0.0
4 David HolýDavid Holý
AK MostAK Most
09 26.92 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková
AK MostAK Most
07 37.68 0.0
2 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 37.50 0.0
3 Martina MaštalířováMartina Maštalířová
AK MostAK Most
07 36.33 0.0
4 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 18.63 0.0
5 Klára ThiebautKlára Thiebaut
AK MostAK Most
11 12.12 0.0
Celkem 5 závodníků