SPOLU NA STARTU - Nové Město na Moravě
Nové Město na Moravě (1. 6. 2020)hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(po, 1.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán NěmecŠtěpán Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
10 | 25.04 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Pavel KabrdaPavel Kabrda
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
10 | 21.36 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Jakub StaněkJakub Staněk
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
09 | 18.90 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Milan BizoňMilan Bizoň
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
10 | 18.70 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Michael PospíchalMichael Pospíchal
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
12 | 15.00 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Adam StaněkAdam Staněk
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
11 | 14.50 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ŠpičkaOndřej Špička
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 10.60 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Adam FialaAdam Fiala
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 08.38 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Petr JašaPetr Jaša
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 06.84 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Karel JašaKarel Jaša
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 06.30 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Arri MarttunenArri Marttunen
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
16 | 04.72 | 0.0 | |||||||||||||||
Jakub PadalíkJakub Padalík
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 08.10 | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(po, 1.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Annie SvobodováAnnie Svobodová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
10 | 16.38 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KamenickáTereza Kamenická
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
08 | 13.48 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Marieta HubáčkováMarieta Hubáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
10 | 12.25 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Isabell Costa E.SilvaIsabell Costa E.Silva
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
12 | 11.22 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Klára SvobodováKlára Svobodová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
12 | 09.23 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Nela SvobodováNela Svobodová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
12 | 08.70 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Anniki MarttunenAnniki Marttunen
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 06.78 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Ellen MrkosováEllen Mrkosová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 04.39 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Bety PadalíkováBety Padalíková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
16 | 04.37 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Bára BizoňováBára Bizoňová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
14 | 04.32 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |