Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Pacov

Pacov (1. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.2
2 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.0
3 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.9
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.3
2 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.6
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.6
2 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.9
3 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.3
4= Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.7
4= Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.7
6 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.7
7 Veronika KottováVeronika Kottová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.9
8 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.5
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.2
Celkem 1 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.3
2 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.0
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.5
2 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.6
3 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.1
4= Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.4
4= Zuzana RohováZuzana Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.4
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:27.2
2 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:51.1
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:36.4
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:57.6
2 Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:06.8
3 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:07.6
4 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:08.9
5 Veronika KottováVeronika Kottová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:16.9
Celkem 5 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:03.6
2 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:09.7
Celkem 2 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana RohováZuzana Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:08.7
2 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:14.4
3 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:16.1
4 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:22.0
5 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:41.6
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 4.04 +1.1 m/s 0.0
2 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 3.97 +0.4 m/s 0.0
3 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 3.33 +1.2 m/s 0.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4.60 +1.1 m/s 0.0
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4.52 +1.4 m/s 0.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4.43 +1.0 m/s 0.0
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4.32 +1.3 m/s 0.0
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 4.08 +0.2 m/s 0.0
4 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 3.84 +2.0 m/s 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika ZajícováMonika Zajícová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 3.96 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 3.92 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 3.79 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Anna RybováAnna Rybová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 3.74 +2.1 m/s 3.65 +0.2 m/s 3.65  +0.20.00.03.650.00.00.0
5 Veronika KottováVeronika Kottová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 3.46 +3.0 m/s 3.43 +0.5 m/s 3.43  +0.50.00.03.430.00.00.0
6 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 3.46 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 3.42 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Tereza TenklováTereza Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 3.21 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
12 2.70 +0.6 m/s 0.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 3.79 +0.2 m/s 0.0
2 Jakub MachotkaJakub Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 2.95 +1.5 m/s 0.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 3.66 +2.0 m/s 0.0
2 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 3.19 +0.2 m/s 0.0
3 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 3.05 +1.2 m/s 0.0
4 Nela RohováNela Rohová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 3.05 +1.4 m/s 0.0
5 Zuzana RohováZuzana Rohová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 2.95 +0.5 m/s 0.0
Celkem 5 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 23.68 0.0
2 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 18.98 0.0
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 18.71 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 35.27 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 25.10 0.0
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 16.49 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 47.40 0.0
2 Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 24.59 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 34.09 0.0
2 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 33.07 0.0
Celkem 2 závodníků