Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Valašské Meziříčí II

Valašské Meziříčí (1. 6. 2020)

60 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.2
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.4
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.5
4 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.6
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.7
6 Alexandr ĎatelinkaAlexandr Ďatelinka 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.5
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.3
2 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.4
3= Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.5
3= Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.5
3= Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.5
6 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5.05 0.0
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 4.65 0.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5.03 0.0
Vanda CímalováVanda Címalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS 0.0
Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 10.17 0.0
1= Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 10.17 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 10.26 0.0
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 08.37 0.0
3 Hana KotůlkováHana Kotůlková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 07.86 0.0
4 Julie SkalíkováJulie Skalíková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 07.77 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 10.80 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 07.71 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 09.93 0.0
2 Veronika SklářováVeronika Sklářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 07.27 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 10.53 0.0
2 Alexandr ĎatelinkaAlexandr Ďatelinka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 06.12 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 27.91 0.0
2 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 25.72 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 51.90 0.0
Celkem 1 závodníků