Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (18. 7. 2020)
100 m - Muži (sobota, 18.7.2020 - 13:30:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 239 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.37 0.154 11.00
2 138 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.86 0.144 9.00
3 124 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha =SB 10.87 0.163 8.00
100 m - Muži (sobota, 18.7.2020 - 13:35:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 8 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 11.01 0.156 4.00
2 92 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.08 0.177 3.00
3 22 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.09 0.133 2.00
100 m - Ženy (sobota, 18.7.2020 - 13:15:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 11.59 0.153 11.00
2 161 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 11.79 0.152 9.00
3 192 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.87 0.166 8.00
100 m - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 194 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 12.01 0.166 4.00
2 129 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.14 0.140 3.00
3 99 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.25 0.167 2.00
800 m - Ženy (sobota, 18.7.2020 - 12:45:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 206 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NL 2:04.45 11.00
2 9 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:05.20 9.00
3 164 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 2:05.50 8.00
1500 m - Muži (sobota, 18.7.2020 - 16:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 219 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 3:43.41 11.00
2 181 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:47.53 9.00
3 216 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 3:49.52 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 18.7.2020 - 16:16:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 164 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NL 4:20.68 11.00
2 155 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 4:27.67 9.00
3 22 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:27.98 8.00
5000 m - Muži (sobota, 18.7.2020 - 12:16:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 232 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:43.73 11.00
2 131 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:45.91 9.00
3 87 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 14:48.94 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 18.7.2020 - 11:50:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 112 Moira StewartováMoira Stewartová 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 16:29.35 11.00
2 124 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 16:32.77 9.00
3 107 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 17:40.47 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 18.7.2020 - 14:45:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 225 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 08:50.88 11.00
2 184 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno SB 09:02.45 9.00
3 40 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 09:08.19 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 18.7.2020 - 14:23:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 70 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek NL 10:29.97 11.00
2 15 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 10:44.81 9.00
chůze dráha 10000 m - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 65 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11
3 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8
2 Michal MorvayMichal Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9
chůze dráha 10000 m - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 131 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8
1 46 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11
2 64 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9