Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (18. 7. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 18.7.2020 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 14 7.63 +1.0 m/s 7.62  +0.8X7.58  +1.37.627.63  +1.0X- 11.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 7.30 +2.0 m/s 7.01  -0.87.07  -0.17.30  +2.07.307.14  +0.57.00  -0.2X 9.00
3 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 13 7.24 +1.2 m/s 7.10  +0.37.02  +0.27.24  +1.27.247.18  +0.5X- 8.00
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 9 7.19 +1.0 m/s 7.09  +1.46.96  -0.97.19  +1.07.19--- 7.00
5 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 10 7.14 +1.0 m/s 7.14  +1.0X6.84  -0.37.146.84  +0.97.03  -0.6 6.00
6 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 6 7.03 -0.2 m/s X6.97  +1.77.03  -0.27.036.72  +1.0-- 5.00
7 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 8 7.01 +1.5 m/s 6.83  +1.67.01  +1.5X7.016.62  +0.66.69  +0.46.66  +0.5 4.00
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 6.93 -0.1 m/s 6.93  -0.16.93  +1.46.84  +0.26.93--- 3.00
9 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 7 6.91 +0.5 m/s 6.51  +0.6X6.91  +0.56.91 2.00
10 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 6.87 +0.6 m/s 6.64  +1.96.87  +0.66.82  +1.66.87 1.00
11 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 6.82 +1.4 m/s 6.55  +0.86.54  +1.16.82  +1.46.82
12 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 6.78 +0.8 m/s 6.78  +0.86.62  +0.86.77  +1.26.78
13 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 6.48 +0.9 m/s 6.48  +0.95.22  +1.56.48
14 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 6.41 +0.8 m/s 6.41  +0.86.21  +0.35.64  +1.56.41
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 18.7.2020 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 14 6.35 +2.4 m/s 6.01 +1.9 m/s X5.93  +1.36.01  +1.96.016.35  +2.4-- 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 SB 6.23 +2.0 m/s 5.81  +1.36.10  -0.16.16  +1.16.166.21  +1.36.23  +2.06.11  +1.1 9.00
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 15 SB 6.13 +2.4 m/s 6.08 +1.3 m/s 5.78  +0.96.13  +2.46.08  +1.36.135.96  +0.85.99  +1.55.97  +0.5 8.00
4 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 17 SB 6.12 +2.6 m/s 6.03 +0.7 m/s 5.97  +1.2XX5.976.12  +2.66.03  +0.7X 7.00
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 16 6.11 +0.7 m/s 5.89  +0.75.99  +1.36.11  +0.76.116.01  +1.65.93  +1.16.02  +0.3 6.00
6 Daniela VolnáDaniela Volná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 PB 6.07 +1.0 m/s X6.07  +1.0X6.07XX5.87  +0.7 5.00
7 Martina HofmanováMartina Hofmanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 12 5.98 -0.4 m/s 5.72  +0.45.98  -0.45.48  +0.45.985.67  +0.55.735.61  -0.3 4.00
8 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 5.79 +1.1 m/s 5.59  -2.55.70  +1.95.79  +1.15.79X5.72  +1.25.78  +1.5 3.00
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 13 5.77 -0.4 m/s 5.77  -0.44.27  +1.35.67  +0.65.77 2.00
10 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 5.73 -0.2 m/s 5.63  +1.35.73  -0.2X5.73 1.00
11 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 5 5.61 +1.1 m/s 5.61  +1.15.58  +1.65.42  +0.65.61
12 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 9 5.38 +2.1 m/s 5.33 +0.0 m/s 5.33  +0.05.24  +0.05.38  +2.15.38
13 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 2 5.37 +2.1 m/s 4.71 +1.4 m/s 5.37  +2.1X4.71  +1.45.37
14 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 6 5.24 +1.7 m/s 5.24  +1.75.10  +1.65.13  +0.25.24
15 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 4 5.19 +0.9 m/s 5.18  +1.14.95  -1.15.19  +0.95.19
16 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1 SB 5.04 +1.3 m/s X5.04  +1.3X5.04
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 NM
Celkem 17 závodníků