Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Beroun

Beroun (1. 6. 2020)

500 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:16.0
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:16.6
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:17.2
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:26.4
5 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:32.2
6 Matěj JuhásMatěj Juhás 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:38.1
Celkem 6 závodníků

500 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:31.1
2 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:31.3
Celkem 2 závodníků

500 m - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:34.4
2 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:36.7
Celkem 2 závodníků

500 m - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:23.6
2 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:31.9
Celkem 2 závodníků

500 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea BurešováAndrea Burešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:26.5
2 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:32.3
3 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:35.2
4 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:35.3
5 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:38.4
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:42.6
7 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:50.0
Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 8 závodníků

500 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:29.2
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:30.7
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:36.4
4 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:38.8
5 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:45.0
6 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:49.8
7 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:51.4
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.55
1 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.50 xooooxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.60
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.55 ooooxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.60
1 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.55 oooxooxxx
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 5.30 +1.7 m/s 5.30  +1.7xx5.300.00.00.0
2 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.45 +1.7 m/s 4.30  +1.74.45  +1.74.43  +1.94.450.00.00.0
Matěj JuhásMatěj Juhás
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4.38 +1.6 m/s 4.38  +1.64.38  +1.64.00  +1.44.380.00.00.0
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4.24 +0.0 m/s 3.87  +1.03.99  +1.34.24  +0.04.240.00.00.0
3 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 3.99 +0.3 m/s 3.99  +0.3x3.74  -0.43.990.00.00.0
4 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.99 +1.6 m/s 3.67  +0.7x3.99  +1.63.990.00.00.0
5 Libor KalaLibor Kala
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.79 -0.8 m/s 3.65  +1.03.56  +0.73.79  -0.83.790.00.00.0
6 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.56 +0.9 m/s 3.56  +0.93.52  +0.53.26  +0.43.560.00.00.0
7 Ondra PacnerOndra Pacner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.40 +1.6 m/s 3.04  -0.73.40  +1.6x3.400.00.00.0
8 Erik LevErik Lev
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 3.20 +1.0 m/s x3.19  +0.53.20  +1.03.200.00.00.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.90 +0.5 m/s 4.80  +1.2x4.90  +0.54.900.00.00.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.79 +0.1 m/s 4.54  +1.24.77  +0.54.79  +0.14.790.00.00.0
2 Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.31 +1.0 m/s x4.25  +0.04.31  +1.04.310.00.00.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.40 +1.3 m/s 4.40  +1.34.10  +1.0x4.400.00.00.0
2 Klára NedvědováKlára Nedvědová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.20 +1.3 m/s 4.20  +1.34.17  +1.7x4.200.00.00.0
3 Kristýna BenešováKristýna Benešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.00 +0.7 m/s x3.99  +1.74.00  +0.74.000.00.00.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4.36 +1.3 m/s 4.07  +1.8x4.36  +1.34.360.00.00.0
2 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4.25 +1.3 m/s 3.95  +0.54.05  +1.04.25  +1.34.250.00.00.0
3 Linda RojíkováLinda Rojíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 3.62 +1.3 m/s 3.53  +0.33.62  +1.33.20  +0.03.620.00.00.0
4 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.44 +1.3 m/s x3.44  +1.33.27  +1.63.440.00.00.0
5 Linda PravdováLinda Pravdová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.38 +0.0 m/s x3.38  +0.0x3.380.00.00.0
6 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.33 -0.7 m/s x3.33  -0.7x3.330.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.80 -0.3 m/s 3.80  -0.33.75  +1.73.65  +1.13.800.00.00.0
2 Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.75 +1.4 m/s 3.67  +0.93.51  -0.33.75  +1.43.750.00.00.0
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.74 +1.4 m/s 3.59  +0.03.74  +1.43.68  +2.03.740.00.00.0
4 Martin KubinaMartin Kubina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.58 +1.0 m/s 3.50  +2.03.58  +1.03.42  -0.63.580.00.00.0
5 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.39 +1.8 m/s 3.39  +1.83.28  +1.03.20  +1.13.390.00.00.0
6 Samuel KardošSamuel Kardoš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.35 -0.3 m/s 3.35  -0.3x3.25  +0.13.350.00.00.0
7 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.35 +0.0 m/s 2.90  +0.03.35  +0.03.20  +2.03.350.00.00.0
8 Ondřej ŠerkhaklOndřej Šerkhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.34 +2.0 m/s 3.23  +0.03.19  +1.73.34  +2.03.340.00.00.0
9 Martin LipovskýMartin Lipovský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.30 +0.0 m/s 3.16  +0.03.30  +0.03.30  -0.43.300.00.00.0
10 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.30 +1.2 m/s 3.30  +1.23.20  +1.02.53  +1.93.300.00.00.0
11 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.25 +1.2 m/s 3.25  +1.23.10  -0.53.05  +1.73.250.00.00.0
12 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.19 +0.2 m/s 3.19  +0.22.98  +1.02.00  +2.03.190.00.00.0
13 Kryštof UrbanKryštof Urban
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.00 +0.0 m/s 2.86  +0.03.00  +0.02.85  +1.93.000.00.00.0
14 Adam CaklAdam Cakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.79 +0.1 m/s 2.72  +0.72.79  +0.12.67  +1.12.790.00.00.0
15 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.78 +0.0 m/s 2.78  +0.0x1.96  +2.02.780.00.00.0
16 Vojtěch KolaříkVojtěch Kolařík
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.71 +0.0 m/s 2.71  +0.02.40  +1.42.66  +2.02.710.00.00.0
17 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.55 +0.5 m/s 2.55  +0.52.43  +1.02.53  +1.92.550.00.00.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.97 +2.0 m/s 3.97  +2.03.63  +2.0x3.970.0  +1.80.00.0
2 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.68 +2.0 m/s 3.64  +1.03.68  +2.03.633.680.00.00.0
3 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.63 +2.0 m/s 3.13  +1.63.58  +2.03.63  +2.03.630.00.00.0
4 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.43 +1.5 m/s 3.29  +0.43.26  +2.03.43  +1.53.430.00.00.0
5 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.41 +1.6 m/s 3.41  +1.63.41  +1.93.08  +2.03.410.00.00.0
6 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.35 +2.0 m/s 3.35  +2.03.24  +2.03.24  +2.03.350.00.00.0
7 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.33 3.33x3.233.330.00.00.0
8 Darina VondrusováDarina Vondrusová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.30 +2.0 m/s 3.30  +2.03.20  +1.63.15  +0.23.300.00.00.0
9 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.30 2.873.302.953.300.00.00.0
10 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.29 +2.0 m/s 3.20  +2.03.27  +2.03.29  +2.03.290.00.00.0
11 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.24 +2.0 m/s 3.16  +1.83.24  +2.03.09  +1.03.240.00.00.0
12 Marie ŠtefflováMarie Štefflová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.23 +1.9 m/s 3.23  +1.9x3.20  +1.83.230.0  -0.60.00.0
13 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.19 +0.8 m/s 3.19  +0.83.06  +1.83.04  -0.13.190.00.00.0
14 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.13 +1.7 m/s 3.06  +1.93.13  +1.72.94  +1.03.130.00.00.0
15 Anna BezroukováAnna Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.00 +0.0 m/s 3.00  +0.02.92  +1.82.92  +0.03.000.00.00.0
16 Barbora MacourkováBarbora Macourková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2.98 +1.8 m/s 2.88  +1.52.98  +1.82.65  +1.72.980.00.00.0
17 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2.91 +1.9 m/s 2.90  +1.02.91  +1.92.64  +0.42.910.00.00.0
18 Zoe PokornáZoe Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.88 +0.7 m/s 2.88  +0.72.88  +1.02.85  +0.02.880.00.00.0
19 Beáta PetřinováBeáta Petřinová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.88 +1.0 m/s 2.86  +1.62.88  +1.02.78  +1.92.880.00.00.0
20 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2.78 +2.0 m/s 2.78  +2.02.75  +2.02.70  -0.62.780.00.00.0
21 Karolína VávrováKarolína Vávrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.73 +1.5 m/s 2.73  +1.52.62  +2.02.66  +1.52.730.00.00.0
22 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.70 +0.0 m/s 2.70  +0.02.58  +2.02.62  +1.92.700.00.00.0
23 Tereza MaryškováTereza Maryšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.70 +1.8 m/s 2.50  +0.82.70  +1.82.36  +0.42.700.00.00.0
24 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.62 +2.0 m/s 2.62  +2.02.42  +2.02.44  +1.52.620.00.00.0
25 Viktorie KimličkováViktorie Kimličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.61 +1.9 m/s x2.61  +1.92.58  +2.02.610.0  +2.00.0  +2.00.0
26 Eliška RovenskáEliška Rovenská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.58 +1.5 m/s 2.58  +1.52.48  +1.82.18  -0.32.580.00.00.0
27 Kamila MášováKamila Mášová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.33 +1.9 m/s 2.14  +1.52.22  +1.92.33  +1.92.330.00.00.0
28 Eliška VackováEliška Vacková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2.31 +2.0 m/s 2.25  +0.82.31  +2.02.25  -0.12.310.00.00.0
29 Eliška ŠťovíčkováEliška Šťovíčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1.68 +2.0 m/s 1.60  +1.61.68  +2.01.60  +1.91.680.00.00.0
30= Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 0.00 xxx0.00.00.00.0
30= Stella SlánskáStella Slánská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SojkováAnežka Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 06.60 05.69-05.6505.6905.2405.9706.60
2 Anna KermesováAnna Kermesová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 05.94 04.96-05.7805.7805.9405.5105.78
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 10.63 07.9710.6310.5910.6310.4810.0308.89
2 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 09.22 09.2208.9008.9809.2209.0908.9608.67
3 Andrea BurešováAndrea Burešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 07.54 06.9807.4007.2707.4007.5407.2506.81
4 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 06.75 06.3106.3805.5106.3805.6606.7506.31
5 Erika ŠtuksováErika Štuksová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 06.45 05.5605.6106.3506.3506.4506.2406.32
6 Aneta ŠnoblováAneta Šnoblová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 06.28 06.1605.8705.7806.1605.8505.9006.28
7 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 06.14 06.0005.7905.8806.0006.1405.7905.87
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 10.34 09.3208.5209.7909.7910.1609.6710.34
2 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 09.51 09.5108.8609.1209.5108.8009.3409.40
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 16.32 0.0
2 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 12.04 0.0
3 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11.12 0.0
4 Anna KermesováAnna Kermesová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10.88 0.0
5 Kristina BertlováKristina Bertlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 09.94 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor KalaLibor Kala
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 14.70 0.0
2 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13.82 0.0
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13.40 0.0
4 Erik LevErik Lev
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11.63 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 30.93 0.0
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 22.93 0.0
3 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 09.09 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 23.23 0.0
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 22.60 0.0
3 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 19.88 0.0
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 18.61 0.0
5 Vendula PetřinováVendula Petřinová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 14.48 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 33.62 0.0
2 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 32.20 0.0
3 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 30.82 0.0
4 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 29.88 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SitekŠtěpán Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 36.48 0.0
2 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 34.68 0.0
3 Ondra PacnerOndra Pacner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 32.60 0.0
4 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 31.20 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 37.93 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 35.26 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Linda RojíkováLinda Rojíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 28.38 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Anna VykysaláAnna Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 27.84 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 32.73 0.0
2 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 32.66 0.0
3 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 32.14 0.0
4 Martin LipovskýMartin Lipovský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 31.39 0.0
5 Ondřej ŠerkhaklOndřej Šerkhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 30.47 0.0
6 Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 29.44 0.0
7 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 28.74 0.0
8 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 28.37 0.0
9 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 27.52 0.0
10 Kryštof UrbanKryštof Urban
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 26.98 0.0
11 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 25.03 0.0
12 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 24.97 0.0
13 Samuel KardošSamuel Kardoš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 22.74 0.0
14 Adam CaklAdam Cakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 18.85 0.0
15 Martin KubinaMartin Kubina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 16.96 0.0
16 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 15.37 0.0
17 Vojtěch KolaříkVojtěch Kolařík
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 14.11 0.0
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 26.01 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 25.59 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 24.73 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 23.94 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 23.89 0.0
6 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 22.57 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 22.44 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 21.85 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 21.62 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 18.94 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Marie ŠtefflováMarie Štefflová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 18.43 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 18.36 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tereza MaryškováTereza Maryšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 18.30 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 18.08 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17.47 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Anna BezroukováAnna Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17.21 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Karolína VávrováKarolína Vávrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 15.16 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 14.86 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Eliška VackováEliška Vacková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 14.70 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 14.60 0.0
21 Kamila MášováKamila Mášová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 14.30 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 12.65 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Eliška RovenskáEliška Rovenská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 12.42 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Eliška ŠťovíčkováEliška Šťovíčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 11.40 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 11.15 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Darina VondrusováDarina Vondrusová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 11.01 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Barbora MacourkováBarbora Macourková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10.84 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Zoe PokornáZoe Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 07.82 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Beáta PetřinováBeáta Petřinová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 07.28 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Viktorie KimličkováViktorie Kimličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 01.20 0.00.00.00.00.00.00.0
Stella SlánskáStella Slánská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků