Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji

Vlašim (29. 5. 2020)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 29.5.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:46.18 333.00
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 2:49.54 303.00
3 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:51.03 291.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:51.07 290.00
5 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:51.15 290.00
6 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:56.02 250.00
7 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 3:02.60 201.00
8 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 3:12.22 138.00
9 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 3:15.48 119.00
10 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:20.51 92.00
11 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:36.24 30.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 29.5.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:51.06 290.00
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:55.85 251.00
3 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:04.81 185.00
4 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 3:08.31 162.00
5 Jakub KrálJakub Král 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:16.02 116.00
6 Kryštof KamišKryštof Kamiš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:17.27 109.00
7 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 3:18.12 105.00
8 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:19.13 99.00
9 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 3:31.54 45.00
10 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 3:44.47 10.00
11 Šimon HoftaŠimon Hofta 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 4:16.02 0.00
Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (pá, 29.5.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:36.99 420.00
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:40.27 388.00
3 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:44.22 351.00
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:56.02 250.00
5 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 3:04.71 186.00
6 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 3:08.78 159.00
7 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 3:16.30 114.00
8 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:17.43 108.00
9 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 3:27.85 59.00
10 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:35.97 30.00
11 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:40.27 19.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (pá, 29.5.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:33.26 458.00
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:42.01 371.00
3 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:42.70 365.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:47.92 317.00
5 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 2:48.59 312.00
6 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:54.24 264.00
7 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:58.89 228.00
8 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 3:00.38 217.00
9 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 3:03.11 197.00
10 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:06.27 176.00
11 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:16.00 116.00
12 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 11 3:19.88 96.00
Celkem 12 závodníků
Běh 05 (pá, 29.5.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 2:44.62 347.00
2 Dominik TarabaDominik Taraba 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:47.33 323.00
3 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 12 2:53.76 268.00
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:58.15 234.00
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:04.82 185.00
6 Michal StožickýMichal Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:05.11 183.00
7 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:08.68 160.00
8 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:09.75 153.00
9 Vítek TrtíkVítek Trtík 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:12.96 133.00
10 Martin StožickýMartin Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 3:14.03 127.00
11 Adam SovadinaAdam Sovadina 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:21.27 89.00
12 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:41.15 17.00
Celkem 12 závodníků
Běh 06 (pá, 29.5.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:50.31 297.00
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:52.47 279.00
3 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 3:06.86 172.00
4 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 3:09.71 153.00
5 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:10.20 150.00
6 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:10.80 146.00
7 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:18.76 101.00
8 Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 3:23.61 78.00
9 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 3:26.38 65.00
10 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:28.85 55.00
11 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:32.43 42.00
12 Jan ZáklasníkJan Záklasník 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:32.77 41.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:33.26 458.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:36.99 420.00
3 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:40.27 388.00
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:42.01 371.00
5 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:42.70 365.00
6 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:44.22 351.00
7 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 2:44.62 347.00
8 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:46.18 333.00
9 Dominik TarabaDominik Taraba 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:47.33 323.00
10 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:47.92 317.00
11 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 2:48.59 312.00
12 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 2:49.54 303.00
13 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:50.31 297.00
14 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:51.03 291.00
15 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:51.06 290.00
16 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:51.07 290.00
17 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:51.15 290.00
18 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:52.47 279.00
19 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 12 2:53.76 268.00
20 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:54.24 264.00
21 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:55.85 251.00
22 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:56.02 250.00
22 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:56.02 250.00
24 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:58.15 234.00
25 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:58.89 228.00
26 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 3:00.38 217.00
27 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 3:02.60 201.00
28 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 3:03.11 197.00
29 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 3:04.71 186.00
30 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:04.81 185.00
31 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:04.82 185.00
32 Michal StožickýMichal Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:05.11 183.00
33 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:06.27 176.00
34 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 3:06.86 172.00
35 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 3:08.31 162.00
36 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:08.68 160.00
37 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 3:08.78 159.00
38 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 3:09.71 153.00
39 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:09.75 153.00
40 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:10.20 150.00
41 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:10.80 146.00
42 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 3:12.22 138.00
43 Vítek TrtíkVítek Trtík 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:12.96 133.00
44 Martin StožickýMartin Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 3:14.03 127.00
45 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 3:15.48 119.00
46 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:16.00 116.00
47 Jakub KrálJakub Král 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:16.02 116.00
48 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 3:16.30 114.00
49 Kryštof KamišKryštof Kamiš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:17.27 109.00
50 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:17.43 108.00
51 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 3:18.12 105.00
52 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:18.76 101.00
53 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:19.13 99.00
54 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 11 3:19.88 96.00
55 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:20.51 92.00
56 Adam SovadinaAdam Sovadina 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:21.27 89.00
57 Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 3:23.61 78.00
58 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 3:26.38 65.00
59 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 3:27.85 59.00
60 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:28.85 55.00
61 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 3:31.54 45.00
62 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:32.43 42.00
63 Jan ZáklasníkJan Záklasník 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:32.77 41.00
64 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:35.97 30.00
65 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:36.24 30.00
66 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:40.27 19.00
67 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:41.15 17.00
68 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 3:44.47 10.00
69 Šimon HoftaŠimon Hofta 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 4:16.02 0.00
Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 29.5.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:36.43 614.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:45.57 511.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 2:47.53 490.00
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17 2:49.57 468.00
5 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 15 2:51.20 451.00
6 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:54.24 421.00
7 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 2:57.07 393.00
8 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:57.67 387.00
9 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 12 3:11.50 266.00
10 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:13.29 252.00
11 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 3:14.82 240.00
12 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 3:16.27 229.00
13 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:16.29 229.00
14 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 3:34.87 110.00
15 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 16 3:35.71 105.00
16 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 14 3:39.72 86.00
17 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 3:51.98 37.00
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (pá, 29.5.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:39.16 583.00
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:51.20 451.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15 2:55.44 409.00
4 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 17 2:56.71 396.00
5 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 12 2:58.29 381.00
6 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:59.99 365.00
7 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:01.62 350.00
8 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:06.19 310.00
9 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 14 3:07.22 301.00
10 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 3:10.71 272.00
11 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 3:11.37 267.00
12 Anežka HoláAnežka Holá 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 16 3:11.67 264.00
13 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 3:12.34 259.00
14 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:15.43 235.00
15 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 3:16.19 229.00
16 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 3:16.97 224.00
Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 03 (pá, 29.5.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:40.98 562.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:49.99 464.00
3 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:50.70 456.00
4 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:50.75 456.00
5 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:51.60 447.00
6 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:56.20 401.00
7 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:58.16 382.00
8 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 17 3:04.53 324.00
9 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13 3:07.79 296.00
10 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 11 3:08.17 293.00
11 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 3:11.97 262.00
12 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 3:14.82 240.00
13 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 18 3:15.27 236.00
14 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:15.45 235.00
15 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 16 3:32.31 124.00
16 Karin NývltováKarin Nývltová 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15 3:38.58 91.00
17 Emilie JandováEmilie Jandová 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:40.50 82.00
Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 DNF
Celkem 18 závodníků
Běh 04 (pá, 29.5.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:47.09 494.00
2 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:48.09 484.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:59.60 369.00
4 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 3:01.75 349.00
5 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 13 3:02.26 344.00
6 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:04.04 329.00
7 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:05.71 314.00
8 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:05.83 313.00
9 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:07.77 296.00
10 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 12 3:08.51 290.00
11 Anna HavelkováAnna Havelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 3:14.12 245.00
12 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 3:14.87 239.00
13 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 14 3:21.65 190.00
14 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 15 3:22.30 186.00
15 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 3:24.20 173.00
Celkem 15 závodníků
Běh 05 (pá, 29.5.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 13 2:34.02 643.00
2 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:43.15 537.00
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:43.57 533.00
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:54.87 414.00
5 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:56.81 395.00
6 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:58.35 381.00
7 Martina NovotnáMartina Novotná 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:00.52 360.00
8 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 15 3:06.43 308.00
9 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 3:12.53 258.00
10 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 12 3:12.70 256.00
11 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:17.94 216.00
12 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:18.74 211.00
13 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 3:22.60 184.00
14 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 3:27.70 151.00
Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 06 (pá, 29.5.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:56.16 402.00
2 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 3:04.06 328.00
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:04.55 324.00
4 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 14 3:05.58 315.00
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:06.07 311.00
6 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:06.35 308.00
7 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:10.55 273.00
8 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 3:11.42 266.00
9 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 3:11.57 265.00
10 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:22.68 183.00
11 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 3:25.66 164.00
12 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:25.88 162.00
13 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 3:41.17 79.00
14 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 4:02.93 10.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 13 2:34.02 643.00
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:36.43 614.00
3 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:39.16 583.00
4 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:40.98 562.00
5 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:43.15 537.00
6 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:43.57 533.00
7 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:45.57 511.00
8 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:47.09 494.00
9 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 2:47.53 490.00
10 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:48.09 484.00
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17 2:49.57 468.00
12 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:49.99 464.00
13 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:50.70 456.00
14 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:50.75 456.00
15 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 15 2:51.20 451.00
15 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:51.20 451.00
17 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:51.60 447.00
18 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:54.24 421.00
19 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:54.87 414.00
20 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15 2:55.44 409.00
21 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:56.16 402.00
22 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:56.20 401.00
23 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 17 2:56.71 396.00
24 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:56.81 395.00
25 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 2:57.07 393.00
26 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:57.67 387.00
27 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:58.16 382.00
28 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 12 2:58.29 381.00
29 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:58.35 381.00
30 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:59.60 369.00
31 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:59.99 365.00
32 Martina NovotnáMartina Novotná 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:00.52 360.00
33 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:01.62 350.00
34 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 3:01.75 349.00
35 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 13 3:02.26 344.00
36 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:04.04 329.00
37 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 3:04.06 328.00
38 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 17 3:04.53 324.00
39 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:04.55 324.00
40 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 14 3:05.58 315.00
41 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:05.71 314.00
42 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:05.83 313.00
43 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:06.07 311.00
44 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:06.19 310.00
45 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:06.35 308.00
46 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 15 3:06.43 308.00
47 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 14 3:07.22 301.00
48 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:07.77 296.00
49 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13 3:07.79 296.00
50 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 11 3:08.17 293.00
51 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 12 3:08.51 290.00
52 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:10.55 273.00
53 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 3:10.71 272.00
54 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 3:11.37 267.00
55 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 3:11.42 266.00
56 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 12 3:11.50 266.00
57 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 3:11.57 265.00
58 Anežka HoláAnežka Holá 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 16 3:11.67 264.00
59 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 3:11.97 262.00
60 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 3:12.34 259.00
61 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 3:12.53 258.00
62 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 12 3:12.70 256.00
63 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:13.29 252.00
64 Anna HavelkováAnna Havelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 3:14.12 245.00
65 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 3:14.82 240.00
65 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 3:14.82 240.00
67 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 3:14.87 239.00
68 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 18 3:15.27 236.00
69 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 3:15.43 235.00
70 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:15.45 235.00
71 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 3:16.19 229.00
72 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 3:16.27 229.00
73 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:16.29 229.00
74 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 3:16.97 224.00
75 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:17.94 216.00
76 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:18.74 211.00
77 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 14 3:21.65 190.00
78 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 15 3:22.30 186.00
79 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 3:22.60 184.00
80 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:22.68 183.00
81 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 3:24.20 173.00
82 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 3:25.66 164.00
83 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:25.88 162.00
84 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 3:27.70 151.00
85 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 16 3:32.31 124.00
86 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 3:34.87 110.00
87 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 16 3:35.71 105.00
88 Karin NývltováKarin Nývltová 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15 3:38.58 91.00
89 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 14 3:39.72 86.00
90 Emilie JandováEmilie Jandová 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:40.50 82.00
91 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 3:41.17 79.00
92 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 3:51.98 37.00
93 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 4:02.93 10.00
Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 DNF
Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 DNS