Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji

Vlašim (29. 5. 2020)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2425
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1786
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1783
4 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1613
5 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1575
6 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1542
7 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1522
8 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1481
9 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1465
10 Dominik TarabaDominik Taraba 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1440
11 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1269
12 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1249
13 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1195
14 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1185
15 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1144
16 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1132
17 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1120
18 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1120
19 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1079
20 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1005
21 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1001
22 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1000
23 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0991
24 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0981
25 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0944
26 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0943
27 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0885
28 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0884
29 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0881
30 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0869
31 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0856
32 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0848
33 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0841
34 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0832
35 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0805
36= Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 0796
36= Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0796
38 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 0771
39 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0757
40 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0727
41 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 0710
42 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 0687
43 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0674
44 Michal StožickýMichal Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0660
45 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0644
46 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 0622
47= Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0611
47= Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0611
49 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 0590
50 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0580
51 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0570
52 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0550
53 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 0539
54= Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0517
54= Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0517
54= Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0517
57 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0513
58 Martin StožickýMartin Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0496
59 Jakub KrálJakub Král 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0489
60 Vítek TrtíkVítek Trtík 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0457
61 Kryštof KamišKryštof Kamiš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0432
62 Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0422
63 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0412
64 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0343
65 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0248
66 Šimon HoftaŠimon Hofta 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0223
67 Adam SovadinaAdam Sovadina 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0191
68 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0167
69 Jan ZáklasníkJan Záklasník 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0115
Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNF
Celkem 70 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2826
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2564
3 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2461
4 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2450
5 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2312
6 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2187
7 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2102
8 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2063
9 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2012
10 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2005
11 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1982
12 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1960
13 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1944
14 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1909
15 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1878
16 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1864
17 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1856
18 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1854
19 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1834
20 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1794
21 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1778
22 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1755
23 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1717
24 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1688
25 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1664
26 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1660
27 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1648
28 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1642
29 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1637
30 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1594
31 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1592
32 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1586
33 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1577
34 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1554
35 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1535
36 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1527
37 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1519
38 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1512
39 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1501
40 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1496
41 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1491
42 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1488
43 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1487
44 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1437
45 Martina NovotnáMartina Novotná 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1436
46 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1425
47 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1419
48 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1414
49 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1411
50 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1385
51 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1373
52 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1347
53 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1330
54 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1329
55 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1316
56 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1311
57 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1292
58 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1284
59 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1275
60 Anežka HoláAnežka Holá 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1271
61 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1258
62 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1223
63 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1222
64 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1212
65 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1199
66 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1197
67 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1188
68 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1180
69 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1140
70 Anna HavelkováAnna Havelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1139
71 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1090
72 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1077
73 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1071
74 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1065
75 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1060
76 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1049
77 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0939
78 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0927
79 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0898
80 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0893
81= Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0875
81= Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0875
83 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0862
84 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0851
85 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0829
86 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0825
87 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0809
88 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 0806
89 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0804
90 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0662
91 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0628
92 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0394
93 Karin NývltováKarin Nývltová 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0379
94 Emilie JandováEmilie Jandová 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0306
Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. DNF
Celkem 96 závodníků