Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s.

Ústí nad Labem (24. 5. 2020)

500 m - Muži

(ne, 24.5.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 1:05.5
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1:08.6
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 10 1:09.2
4 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:11.9
5 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 8 1:13.7
6 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 1:14.1
7 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 1:14.4
8 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:31.7
9 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 1:36.2
10 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 1:41.4
11 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 1:41.8
12 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 1:42.1
Poznámky:
ruční měření
Celkem 12 závodníků

500 m - Ženy

(ne, 24.5.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 1:17.3
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 8 1:18.5
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 1:24.5
4 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 1:30.2
5 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 1:31.7
6 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 1:32.6
7 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 1:34.8
8 Magdalena KubecováMagdalena Kubecová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 1:41.3
9 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 1:42.6
10 Daniela FliegerováDaniela Fliegerová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 1:43.6
11 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 1:49.1
Poznámky:
ruční měření
Celkem 11 závodníků