Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů

Nová Včelnice (14. 6. 2020)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
05 14 6.40 -0.4 m/s 6.40  -0.4x-6.40xxx 11.00
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 17 6.39 -0.1 m/s 5.83  -0.86.21  -0.16.39  -0.16.390.00.00.0
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 16 6.22 +1.2 m/s 6.10  -0.46.00  -0.55.88  -0.46.10x6.22  +1.25.92  +0.2 9.00
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 15 6.00 +1.2 m/s 5.98  -0.5x5.80  -0.55.985.86  +0.7x6.00  +1.2 8.00
MS David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 12 5.80 -0.3 m/s 5.70  -0.25.39  -0.75.80  -0.35.800.00.00.0
6 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
03 13 5.49 +0.6 m/s 5.13  -0.45.37  -0.25.25  -0.75.375.25  +0.45.42  +0.55.49  +0.6 7.00
7 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo...
05 7 5.36 +0.5 m/s x5.12  -0.9x5.125.05  +0.45.36  +0.55.03  +0.9 6.00
8 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 11 5.12 -0.2 m/s 5.00  -0.34.81  -0.94.92  -0.25.005.12  -0.25.00  +1.55.08  +0.5 5.00
9 Filip SoučekFilip Souček
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 6 5.12 +1.8 m/s 4.83  +0.04.96  -1.04.78  -0.74.964.32  -0.24.87  +0.25.12  +1.8 4.00
10 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 10 4.97 -0.6 m/s 4.97  -0.64.75  -0.14.83  -0.74.97x4.91  +0.1x 3.00
11 75 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
95 8 4.85 -0.4 m/s 4.85  -0.44.34  -1.14.79  -0.74.850.00.00.0 2.00
12 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 9 4.79 -0.7 m/s 4.79  -0.74.58  -1.8-4.790.00.00.0 1.00
13 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 5 4.64 -0.7 m/s 4.64  -0.74.34  -1.14.43  -1.24.640.00.00.0
14 Matěj KupčíkMatěj Kupčík
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 3 4.32 -1.0 m/s 4.05  -1.24.13  -0.44.32  -1.04.320.00.00.0
15 81 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 1 3.51 -1.3 m/s 3.39  -0.83.51  -1.33.45  -0.53.510.00.00.0
16 76 Matěj MoravecMatěj Moravec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 2 3.34 -0.9 m/s xx3.34  -0.93.340.00.00.0
Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 18 5.14 +0.8 m/s 4.93  +0.54.93  +0.24.87  +0.74.935.14  +0.85.09  +0.8x 11.00
2 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 19 5.12 +0.3 m/s 5.12  +0.34.94  +0.3-5.124.93  +1.14.85  +0.34.99  +0.5 9.00
MS Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 20 4.97 +1.0 m/s x4.94  +0.14.97  +1.04.970.00.00.0
4 54 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 17 4.75 +1.0 m/s 4.75  +1.04.68  +0.7-4.75--- 8.00
MS Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 13 4.74 +1.1 m/s 4.60  +0.04.65  +0.04.74  +1.14.740.00.00.0
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 14 4.58 +0.8 m/s 4.08  -0.84.32  +0.34.38  +0.34.384.41  +1.34.54  +0.84.58  +0.8 7.00
7 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 9 4.57 +1.1 m/s 4.26  +0.54.08  +0.04.29  +0.34.294.57  +1.14.32  +0.54.40  +0.2 6.00
8 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 16 4.54 +0.7 m/s 4.53  +0.84.50  +0.34.53  +1.04.534.06  +1.04.35  +1.34.54  +0.7 5.00
9 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 8 4.23 +0.2 m/s 4.23  +0.24.08  +0.14.03  +0.24.233.97  +1.4x4.10  +0.4 4.00
10 Magdalena JandováMagdalena Jandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 10 4.10 +0.4 m/s 4.05  +0.53.90  +0.04.10  +0.44.104.05  +1.63.80  +0.63.90  +0.6 3.00
11 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 12 4.09 +0.6 m/s 4.02  +0.43.77  +0.24.09  +0.64.090.00.00.0 2.00
12 Aneta KropíkováAneta Kropíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 11 4.08 +1.1 m/s 4.08  +1.13.75  +0.73.98  +0.34.080.00.00.0 1.00
13 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 7 4.02 +0.2 m/s 2.30  +0.14.02  +0.23.76  +0.04.020.00.00.0
14 61 Viktorie SkřivanováViktorie Skřivanová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 5 3.86 +0.9 m/s 3.86  +0.9xx3.860.00.00.0
15 Iva LoudováIva Loudová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
77 4 3.85 +0.2 m/s 3.85  +0.23.05  +0.0x3.850.00.00.0
MS Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 6 3.75 +0.3 m/s x3.30  +0.03.75  +0.33.750.00.00.0
17 Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3 3.34 +0.0 m/s 3.28  +0.33.34  +0.03.23  +0.23.340.00.00.0
Marie ČervenáMarie Červená
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 15 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků