Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů

Nová Včelnice (14. 6. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 50.18
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 57.82 9.00
3 67 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 58.12 7.00
Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 56.91 11.00
2 72 Filip KotekFilip Kotek 97 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 59.69 5.00
70 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 59.52 6.00
2 84 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 64.71 3.00
3 77 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 65.07 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 14.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 57.96 8.00
2 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 60.81 4.00
Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 50.18
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 56.91 11.00
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 57.82 9.00
4 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 57.96 8.00
5 67 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 58.12 7.00
6 21 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 59.52 6.00
7 72 Filip KotekFilip Kotek 97 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 59.69 5.00
8 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 2 60.81 4.00
9 84 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 64.71 3.00
10 77 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 65.07 2.00
Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
70 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 DNS
Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 62.27 11.00
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 64.84 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 65.20 8.00
MS Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 66.62
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 70.18 5.00
2 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 75.59
Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 DNS
Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 68.58 6.00
2 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 70.39 3.00
3 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 75.80
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 14.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 70.23 4.00
2 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 71.60 2.00
3 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 73.94 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 14.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 65.73 7.00
2 39 Radka KamencováRadka Kamencová 78 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 78.40
3 66 Barbora Karvanová ČabrádkováBarbora Karvanová Čabrádková 80 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 79.08
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 62.27 11.00
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 64.84 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 65.20 8.00
4 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 65.73 7.00
5 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 66.62
6 55 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 68.58 6.00
7 49 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 70.18 5.00
8 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 70.23 4.00
9 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 70.39 3.00
10 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 71.60 2.00
11 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 73.94 1.00
12 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 75.59
13 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 75.80
14 39 Radka KamencováRadka Kamencová 78 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 78.40
15 66 Barbora Karvanová ČabrádkováBarbora Karvanová Čabrádková 80 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 79.08
Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 DNS
Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 DNS