Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020)

Nová Včelnice (5. - 6. 7. 2020)
60 m - Žáci (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 66 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.45 729.00
2 68 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07.81 616.00
3 67 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.98 565.00
100 m - Muži (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 25 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.82 687.00
2 26 Jan FleissnerJan Fleissner 98 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.83 497.00
3 27 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.39 404.00
100 m - Junioři (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 31 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.95 661.00
2 34 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.27 599.00
3 32 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.97 473.00
100 m - Dorostenci (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.77 697.00
2 41 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 11.95 661.00
3 35 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 12.02 647.00
200 m - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 28.34 604.00
2 4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.76 572.00
200 m - Juniorky (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 26.22 778.00
2 15 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.49 755.00
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.70 205.00
400 m - Muži (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 25 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 57.55 500.00
2 26 Jan FleissnerJan Fleissner 98 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 57.93 486.00
3 27 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 75.91 40.00
400 m - Junioři (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 34 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 53.83 647.00
2 31 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.48 620.00
3 32 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 61.98 348.00
800 m - Ml. žáci (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 27 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:18.82 619.00
2 25 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.44 542.00
3 26 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.89 431.00
800 m - Ženy (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.01 561.00
800 m - Juniorky (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:33.21 653.00
2 13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:46.19 504.00
800 m - Dorostenky (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 21 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.88 597.00
2 22 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:41.67 554.00
3 18 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:43.58 532.00
800 m - Žákyně (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 54 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:38.56 589.00
2 46 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:39.50 579.00
3 60 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:49.71 467.00
1000 m - Žáci (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 68 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2:54.31 721.00
2 66 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:59.86 666.00
3 67 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:18.22 497.00
1500 m - Muži (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 26 Jan FleissnerJan Fleissner 98 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:49.17 624.00
2 25 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:32.29 388.00
3 27 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8:05.33 0.00
1500 m - Junioři (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:28.77 753.00
2 31 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:48.53 628.00
3 32 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:03.71 539.00
1500 m - Dorostenci (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:52.43 604.00
2 41 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5:03.74 538.00
3 40 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:12.64 489.00
100 m překážek (0.84) - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 19.87 313.00
2 4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.44 267.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.30 936.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.33 674.00
3 15 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.30 563.00
110 m překážek (1.06) - Muži (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 25 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.32 697.00
2 26 Jan FleissnerJan Fleissner 98 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 21.88 216.00
3 27 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.78 113.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (pondělí, 6.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 31 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.01 623.00
2 32 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.81 449.00
3 34 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.12 340.00