Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020)

Nová Včelnice (5. - 6. 7. 2020)

skok vysoký - Muži

(ne, 5.7.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.821.851.881.911.94 Body
1 25 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 1.88 -------------o-xo-xxx 696.00
2 26 Jan FleissnerJan Fleissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
98 3 1.46 --------ooooxxx 360.00
3 27 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 2 1.31 --o-o-o-xxx 257.00
4 29 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 1.19 ooxxo 182.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 5.7.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 32 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 2 1.49 ---oxoxoxoxxx 381.00
2 34 Ondřej GlozaOndřej Gloza
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 1.46 oooxoooxxx 360.00
3 31 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 1.40 oooxoxxx 317.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 5.7.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94 Body
1 35 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 6 PB 1.76 -------xo-o-xoxxx 593.00
2 39 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 PB 1.73 -------xo-xooxxx 569.00
3 40 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 PB 1.64 ----ooooxxx 496.00
4 42 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 1 PB 1.61 oooooxooxxx 472.00
5 41 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 PB 1.61 o-o-xxoxxoxoxxx 472.00
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(po, 6.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84 Body
1 70 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 1.69 -----------oo-xoxxx 536.00
2 66 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4 1.60 -------o-oooxxx 464.00
3 67 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 5 1.57 o--o-o-o-ooxxx 441.00
4 68 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 1.54 ---ooxooooxoxxx 419.00
5 71 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 1.39 oooooxxx 310.00
6 75 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 1.30 oxoxxx 250.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 5.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.39 Body
1= 4 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 1 1.30 ooooxxx 409.00
1= 3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
98 2 1.30 ooooxxx 409.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 5.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.66 -----o-oooxoxoxxx 806.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3 1.51 ---xoxxoxoxoxxx 632.00
3 15 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 1.21 oxxx 321.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 5.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 17 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 1.57 -----ooooooxxooxxx 701.00
2 19 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 8 1.54 ---o-ooooooxoxxx 666.00
3 20 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 9 1.51 -----ooooooxxx 632.00
4 Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 7 1.48 -----oooooxxx 599.00
5 22 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 1.42 ooo-oooxxoxxx 534.00
6 21 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 1.39 --oooooxxx 502.00
7 18 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 2 1.36 ooooooxxx 470.00
8 23 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 1.33 xoooooxxx 439.00
9 16 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 1.27 oooxxx 379.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.7.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 49 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 14 PB 1.49 ------ooooooxoxxx 610.00
2= 56 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 8 PB 1.49 oooooooooxoooxxoxxx 610.00
2= 51 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 PB 1.49 ----o-ooooxooxxoxxx 610.00
4 46 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 13 PB 1.46 ----o-oooxoxoxxoxxx 577.00
5 59 Eva MaršálkováEva Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 10 PB 1.37 --oooooooxxx 481.00
6 54 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12 PB 1.34 ------ooxxx 449.00
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 15 PB 1.34 ----ooxooxxx 449.00
8 57 Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 7 PB 1.31 ooooooxoxxx 419.00
9 55 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 PB 1.28 --oooxoxxx 389.00
10= 60 Markéta PilátováMarkéta Pilátová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 2 PB 1.25 oo-ooxxx 359.00
10= 61 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 5 PB 1.25 oooooxxx 359.00
12 65 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3 PB 1.13 oxxx 248.00
Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 16 DNS
Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 6 DNS
63 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 1 NM xxx
64 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 4 NM xxx
Celkem 16 závodníků