Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020)

Nová Včelnice (5. - 6. 7. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.7.2020 - 13:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 15.88 610.00
2 67 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 16.40 554.00
3 75 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.42 204.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.7.2020 - 13:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.62 757.00
2 70 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 14.90 723.00
3 66 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.15 694.00
4 71 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 16.52 541.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.62 757.00
2 70 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 14.90 723.00
3 66 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.15 694.00
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 15.88 610.00
5 67 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 16.40 554.00
6 71 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 16.52 541.00
7 75 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.42 204.00

100 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 19.87 313.00
2 4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.44 267.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.30 936.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.33 674.00
3 15 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 17.30 563.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vítr: -4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.85 614.00
2 22 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 18.26 462.00
3 23 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 20.34 275.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 15.94 722.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.99 715.00
3 19 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 16.73 627.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.01 840.00
2 17 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.73 748.00
3 20 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 15.80 739.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.01 840.00
2 17 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.73 748.00
3 20 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 15.80 739.00
4 18 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 15.94 722.00
5 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.99 715.00
6 19 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 16.73 627.00
7 21 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.85 614.00
8 22 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 18.26 462.00
9 23 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 20.34 275.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.7.2020 - 13:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 18.00 488.00
2 63 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 19.74 324.00
3 61 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 20.37 272.00
4 65 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 23.15 94.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.7.2020 - 13:00) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.68 522.00
2 56 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 18.07 481.00
3 57 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 19.44 350.00
4 64 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 20.36 273.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 5.7.2020 - 13:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 16.90 608.00
2 49 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 17.45 547.00
3 59 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 18.76 413.00
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.98 392.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 5.7.2020 - 13:00) official Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.08 831.00
2 54 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 15.47 781.00
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.86 732.00
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.08 831.00
2 54 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 15.47 781.00
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.86 732.00
4 51 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 16.90 608.00
5 49 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 17.45 547.00
6 55 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.68 522.00
7 60 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 18.00 488.00
8 56 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 18.07 481.00
9 59 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 18.76 413.00
10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.98 392.00
11 57 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 19.44 350.00
12 63 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 19.74 324.00
13 64 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 20.36 273.00
14 61 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 20.37 272.00
15 65 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 23.15 94.00
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 DNF