Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (13. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.97 11.00
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 08.28 9.00
3 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.30 8.00
4 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.44 7.00
5 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.54 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 09.09 5.00
2 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 SB 09.17 3.00
3 Martin FriebelMartin Friebel 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 09.24 2.00
4 Jan RobauschJan Robausch 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 09.33
22 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 PB 09.14 4.00
2 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 09.31 1.00
3 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.37
4 Vítězslav ČernýVítězslav Černý 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 09.93
5 Lukáš KlásekLukáš Klásek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 PB 10.61
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 13.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín StiborAntonín Stibor 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 PB 09.57
2 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.45
3 Tomáš VašicaTomáš Vašica 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.58
4 Filip SukdolFilip Sukdol 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.97 11.00
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 08.28 9.00
3 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.30 8.00
4 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.44 7.00
5 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.54 6.00
6 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 09.09 5.00
7 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 PB 09.14 4.00
8 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 SB 09.17 3.00
9 Martin FriebelMartin Friebel 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 09.24 2.00
10 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 09.31 1.00
11 Jan RobauschJan Robausch 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 09.33
12 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.37
13 Antonín StiborAntonín Stibor 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 PB 09.57
14 Vítězslav ČernýVítězslav Černý 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 09.93
15 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.45
16 Tomáš VašicaTomáš Vašica 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.58
17 Lukáš KlásekLukáš Klásek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 PB 10.61
18 Filip SukdolFilip Sukdol 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.89
22 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 08.29
MS Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 SB 08.35
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.37 11.00
4 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.75 6.00
5 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.77 5.00
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.86 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 SB 08.74 7.00
MS Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 SB 08.79
3 32 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 08.82 4.00
4 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 SB 08.85 2.00
5 55 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.89
6 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.9.2020 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 08.61 9.00
2 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 08.71 8.00
3 45 Nina ZajícováNina Zajícová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 08.87
4 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.88
5 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 PB 08.94
6 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.04
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.9.2020 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 SB 09.13
MS Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 SB 09.26
3 Rosalie HlaváčováRosalie Hlaváčová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 09.40
4 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 09.44
MS Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 SB 09.47
6 41 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.70
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.9.2020 - 12:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PotůčkováKlára Potůčková 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 SB 09.23
2 31 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 09.43
3 34 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.70
4 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 09.71
MS Kateřina KálalováKateřina Kálalová 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 09.82
6 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.9.2020 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 PB 09.23
2 Vanesa KoutnáVanesa Koutná 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 09.33
3 Kristýna KlímováKristýna Klímová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 09.34
4 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 PB 09.62
5 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 11.69
Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.9.2020 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 PB 08.83 3.00
2 Julie OvčíkováJulie Ovčíková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.61
3 Petra NěmcováPetra Němcová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.64
4 Nora PlacháNora Plachá 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 10.27
5 Justýna KrygarováJustýna Krygarová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 10.28
6 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 PB 10.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 08.29
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 SB 08.35
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.37 11.00
4 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 08.61 9.00
5 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 08.71 8.00
6 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 SB 08.74 7.00
7 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.75 6.00
8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.77 5.00
9 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 SB 08.79
10 32 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 08.82 4.00
11 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 PB 08.83 3.00
12 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 SB 08.85 2.00
13 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.86 1.00
14 45 Nina ZajícováNina Zajícová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 08.87
15 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.88
16 55 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.89
17 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.90
18 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 PB 08.94
19 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.04
20 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 SB 09.13
21 Klára PotůčkováKlára Potůčková 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 SB 09.23
21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 PB 09.23
23 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 SB 09.26
24 Vanesa KoutnáVanesa Koutná 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 09.33
25 Kristýna KlímováKristýna Klímová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 09.34
26 Rosalie HlaváčováRosalie Hlaváčová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 09.40
27 31 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 09.43
28 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 09.44
29 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 SB 09.47
30 Julie OvčíkováJulie Ovčíková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.61
31 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 PB 09.62
32 Petra NěmcováPetra Němcová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.64
33 41 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.70
33 34 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.70
35 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 09.71
36 Kateřina KálalováKateřina Kálalová 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 09.82
37 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.91
38 Nora PlacháNora Plachá 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 10.27
39 Justýna KrygarováJustýna Krygarová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 10.28
40 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 PB 10.59
41 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 11.69
Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNS