Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (13. 9. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 11.51 11.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 SB 11.94 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.96 8.00
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 SB 12.35 7.00
5 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 12.65 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 12.74 5.00
2 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 12.96 4.00
3 32 Filip KotekFilip Kotek 97 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.98 3.00
4 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 13.47 2.00
Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 11.51 11.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 SB 11.94 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.96 8.00
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 5 SB 12.35 7.00
5 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 12.65 6.00
6 45 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 12.74 5.00
7 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 12.96 4.00
8 32 Filip KotekFilip Kotek 97 SK Čtyři Dvory České Budějovice ASK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.98 3.00
9 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 13.47 2.00
Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice BSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 13.11 11.00
MS Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.34
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 SB 13.41 9.00
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.71 8.00
5 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 14.62 1.00
6 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 14.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.93 7.00
2 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 14.16 6.00
3 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 PB 14.26 5.00
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 14.41 4.00
5 Aneta ZemanováAneta Zemanová 98 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.46 3.00
6 Kateřina TáborováKateřina Táborová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 14.69
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 PB 14.58 2.00
2 74 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 SB 14.69
3 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 14.74
4 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 15.17
MS Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 PB 14.55
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 13.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 15.40
2 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 15.51
3 Iva LoudováIva Loudová 77 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 15.91
4 Michaela ŠenováMichaela Šenová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 17.13
5 Bedřiška MackováBedřiška Macková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 17.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 13.11 11.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.34
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 SB 13.41 9.00
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.71 8.00
5 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.93 7.00
6 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 14.16 6.00
7 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 PB 14.26 5.00
8 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 14.41 4.00
9 Aneta ZemanováAneta Zemanová 98 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.46 3.00
10 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 PB 14.55
11 Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 PB 14.58 2.00
12 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 14.62 1.00
13 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 14.64
14 Kateřina TáborováKateřina Táborová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 14.69
14 74 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 SB 14.69
16 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 14.74
17 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 15.17
18 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 15.40
19 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 15.51
20 Iva LoudováIva Loudová 77 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 15.91
21 Michaela ŠenováMichaela Šenová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 17.13
22 Bedřiška MackováBedřiška Macková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 17.29