Oddílové závody
Pardubice (30. 6. 2020)400 m - Muži
(út, 30.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 48.83 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠulcJan Šulc | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 53.39 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠulcMartin Šulc | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 56.23 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži
(út, 30.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav VinklerMiroslav Vinkler | 80 | Hvězda Pardubice z.s. | 57.12 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 11.70 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s. |
97 | 13.28 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 18.66 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 13.70 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 14.44 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 13.95 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 13.18 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 15.25 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 12.69 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s. |
85 | 11.66 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(út, 30.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 23.65 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 30.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 49.71 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(út, 30.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 36.10 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 30.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 45.23 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 44.39 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 40.88 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 39.52 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s. |
77 | 37.08 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(út, 30.6.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 39.36 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(út, 30.6.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 24.66 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(út, 30.6.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 57.45 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(út, 30.6.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO Kladno |
85 | 65.20 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda Pardubice z.s. |
92 | 54.56 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 49.58 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s. |
85 | 46.47 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s. |
77 | 43.50 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 41.22 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |