Veřejné závody - Děkanka podruhé
Praha - Děkanka (4. 6. 2020)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 11.43 | ||||||||||||||
2 | Svyatoslav KuzovlevSvyatoslav Kuzovlev | 93 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.59 | ||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 11.71 | ||||||||||||||
4 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.72 | ||||||||||||||
5 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 11.72 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.83 | ||||||||||||||
2 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.16 | ||||||||||||||
3 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.48 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 17:55) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 11.80 | ||||||||||||||
2 | Karel KolečkoKarel Kolečko | 72 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.38 | ||||||||||||||
3 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 12.42 | ||||||||||||||
4 | Martin HošekMartin Hošek | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 12.69 | ||||||||||||||
5 | Matěj KrísoMatěj Kríso | 97 | Spartak Praha 4 | 2 | 13.39 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 11.43 | |||
2 | Svyatoslav KuzovlevSvyatoslav Kuzovlev | 93 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.59 | |||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 11.71 | |||
4 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.72 | |||
4 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 11.72 | |||
6 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 11.80 | |||
7 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.83 | |||
8 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.16 | |||
9 | Karel KolečkoKarel Kolečko | 72 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.38 | |||
10 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 12.42 | |||
11 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.48 | |||
12 | Martin HošekMartin Hošek | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 12.69 | |||
13 | Matěj KrísoMatěj Kríso | 97 | Spartak Praha 4 | 2 | 13.39 |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 12.49 | ||||||||||||||
2 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 12.56 | ||||||||||||||
3 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 13.03 | ||||||||||||||
4 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 13.08 | ||||||||||||||
5 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 5 | 13.26 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 12.58 | ||||||||||||||
2 | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 13.04 | ||||||||||||||
3 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 13.65 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 13.32 | ||||||||||||||
2 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 13.54 | ||||||||||||||
3 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 13.65 | ||||||||||||||
4 | Barbora DraslarováBarbora Draslarová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.92 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.60 | ||||||||||||||
2 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 13.84 | ||||||||||||||
3 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.06 | ||||||||||||||
4 | Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 14.13 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 13.65 | ||||||||||||||
2 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 13.67 | ||||||||||||||
3 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 13.76 | ||||||||||||||
4 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 13.97 | ||||||||||||||
5 | Karolína CikánkováKarolína Cikánková | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 14.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 14.11 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.40 | ||||||||||||||
2 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 13.87 | ||||||||||||||
3 | Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková | 99 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.30 | ||||||||||||||
4 | Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 14.39 | ||||||||||||||
5 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 14.47 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (čt, 4.6.2020 - 17:35) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 13.12 | ||||||||||||||
2 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 13.46 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.75 | ||||||||||||||
4 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 13.80 | ||||||||||||||
5 | Johana RulíškováJohana Rulíšková | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.49 | ||||||||||||||
6 | Nikola VejvodováNikola Vejvodová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 14.65 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 12.49 | |||
2 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 12.56 | |||
3 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 12.58 | |||
4 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 13.03 | |||
5 | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 13.04 | |||
6 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 13.08 | |||
7 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 13.12 | |||
8 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 5 | 13.26 | |||
9 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 13.32 | |||
10 | Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.40 | |||
11 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 13.46 | |||
12 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 13.54 | |||
13 | Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.60 | |||
14 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 13.65 | |||
14 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 13.65 | |||
14 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 13.65 | |||
17 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 13.67 | |||
18 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.75 | |||
19 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 13.76 | |||
20 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 13.80 | |||
21 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 13.84 | |||
22 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 13.87 | |||
23 | Barbora DraslarováBarbora Draslarová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.92 | |||
24 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 13.97 | |||
25 | Karolína CikánkováKarolína Cikánková | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 14.00 | |||
26 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.06 | |||
27 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 14.11 | |||
28 | Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 14.13 | |||
29 | Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková | 99 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.30 | |||
30 | Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 14.39 | |||
31 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 14.47 | |||
32 | Johana RulíškováJohana Rulíšková | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.49 | |||
33 | Nikola VejvodováNikola Vejvodová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 14.65 |
300 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 36.63 | ||||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 37.69 | ||||||||||||||
3 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 38.08 | ||||||||||||||
4 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 38.10 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 40.39 | ||||||||||||||
2 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 41.04 | ||||||||||||||
3 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 41.15 | ||||||||||||||
4 | Matěj KrísoMatěj Kríso | 97 | Spartak Praha 4 | 5 | 42.40 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 37.79 | ||||||||||||||
2 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 38.70 | ||||||||||||||
3 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 39.41 | ||||||||||||||
4 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 39.81 | ||||||||||||||
5 | Martin HošekMartin Hošek | 03 | Spartak Praha 4 | 5 | 41.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 36.63 | |||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 37.69 | |||
3 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 37.79 | |||
4 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 38.08 | |||
5 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 38.10 | |||
6 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 38.70 | |||
7 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 39.41 | |||
8 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 39.81 | |||
9 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 40.39 | |||
10 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 41.04 | |||
11 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 41.15 | |||
12 | Martin HošekMartin Hošek | 03 | Spartak Praha 4 | 5 | 41.41 | |||
13 | Matěj KrísoMatěj Kríso | 97 | Spartak Praha 4 | 5 | 42.40 |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 43.03 | ||||||||||||||
2 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 43.42 | ||||||||||||||
3 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 43.85 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 43.18 | ||||||||||||||
2 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 43.40 | ||||||||||||||
3 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 4 | 43.59 | ||||||||||||||
4 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 44.03 | ||||||||||||||
5 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 44.81 | ||||||||||||||
6 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 1 | 46.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 42.77 | ||||||||||||||
2 | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 43.33 | ||||||||||||||
3 | Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 43.41 | ||||||||||||||
4 | Amálie KučerováAmálie Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 44.77 | ||||||||||||||
5 | Zuzana JíšováZuzana Jíšová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 44.79 | ||||||||||||||
6 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 46.48 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 46.48 | ||||||||||||||
2 | Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková | 99 | Spartak Praha 4 | 6 | 49.78 | ||||||||||||||
3 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 50.52 | ||||||||||||||
4 | Johana RulíškováJohana Rulíšková | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 51.01 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 42.77 | |||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 43.03 | |||
3 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 43.18 | |||
4 | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 43.33 | |||
5 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 43.40 | |||
6 | Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 43.41 | |||
7 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 43.42 | |||
8 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 4 | 43.59 | |||
9 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 43.85 | |||
10 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 44.03 | |||
11 | Amálie KučerováAmálie Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 44.77 | |||
12 | Zuzana JíšováZuzana Jíšová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 44.79 | |||
13 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 44.81 | |||
14 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 1 | 46.34 | |||
15 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 46.48 | |||
15 | Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 46.48 | |||
17 | Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková | 99 | Spartak Praha 4 | 6 | 49.78 | |||
18 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 50.52 | |||
19 | Johana RulíškováJohana Rulíšková | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 51.01 |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | 1:55.24 | |||||||||||||
2 | 14 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 1:56.26 | |||||||||||||
3 | 15 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 1:56.74 | |||||||||||||
4 | 17 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 7 | 1:57.10 | |||||||||||||
5 | 16 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 1:58.50 | |||||||||||||
6 | 13 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:00.90 | |||||||||||||
7 | 12 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:05.03 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 2:04.57 | |||||||||||||
2 | 18 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:05.11 | |||||||||||||
3 | 14 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 2:05.67 | |||||||||||||
4 | 17 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 2:05.72 | |||||||||||||
5 | 20 | Matyáš KočkaMatyáš Kočka | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:10.63 | |||||||||||||
6 | 19 | Tomáš KosobudTomáš Kosobud | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:11.43 | |||||||||||||
7 | 15 | Radim ŠoukalRadim Šoukal | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:28.39 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | 1:55.24 | ||
2 | 14 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 1:56.26 | ||
3 | 15 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 1:56.74 | ||
4 | 17 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 7 | 1:57.10 | ||
5 | 16 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 1:58.50 | ||
6 | 13 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:00.90 | ||
7 | 16 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 2:04.57 | ||
8 | 12 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:05.03 | ||
9 | 18 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:05.11 | ||
10 | 14 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 2:05.67 | ||
11 | 17 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 2:05.72 | ||
12 | 20 | Matyáš KočkaMatyáš Kočka | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:10.63 | ||
13 | 19 | Tomáš KosobudTomáš Kosobud | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:11.43 | ||
14 | 15 | Radim ŠoukalRadim Šoukal | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:28.39 |
800 m - Ženy
(čt, 4.6.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 2:24.26 | |||||||||||||
2 | 13 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 2:24.56 | |||||||||||||
3 | 18 | Hana KoděrováHana Koděrová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:28.42 | |||||||||||||
4 | 16 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 2:30.53 | |||||||||||||
5 | 11 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 | 10 | 2:31.52 | |||||||||||||
6 | 14 | Ráchel NajmonováRáchel Najmonová | 03 | A. C. Sparta Praha | 7 | 2:31.77 | |||||||||||||
7 | 20 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 2:33.83 | |||||||||||||
8 | 19 | Tereza KinkorováTereza Kinkorová | 98 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:35.17 | |||||||||||||
9 | 12 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 | 9 | 2:37.32 | |||||||||||||
10 | 15 | Julie MrázováJulie Mrázová | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:40.66 | |||||||||||||
11 | 10 | Josefína VrbováJosefína Vrbová | 01 | A. C. Sparta Praha | 11 | 2:53.16 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
5000 m - Muži
(čt, 4.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VoborskýMarek Voborský | 01 | TJ Dukla Praha | 6 | 15:59.26 | ||||||||||||||
17 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 5 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
5000 m - Ženy
(čt, 4.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moira StewartováMoira Stewartová | 95 | Spartak Praha 4 | 2 | 16:47.23 | ||||||||||||||
2 | Regina ProcházkováRegina Procházková | 86 | Spartak Praha 4 | 4 | 17:59.63 | ||||||||||||||
Poznámky:Běženo v závodě s muži |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 17:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 4 | 16.57 | ||||||||||||||
2 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 16.83 | ||||||||||||||
3 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 17.65 | ||||||||||||||
4 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 18.35 | ||||||||||||||
5 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 18.99 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 17:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.70 | ||||||||||||||
2 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.09 | ||||||||||||||
3 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 15.19 | ||||||||||||||
4 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 15.21 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.70 | |||
2 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.09 | |||
3 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 15.19 | |||
4 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 15.21 | |||
5 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 4 | 16.57 | |||
6 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 16.83 | |||
7 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 17.65 | |||
8 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 18.35 | |||
9 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 18.99 |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(čt, 4.6.2020 - 17:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.31 | ||||||||||||||
2 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 16.49 | ||||||||||||||
3 | Amálie KučerováAmálie Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 17.08 | ||||||||||||||
4 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 17.56 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 18.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(čt, 4.6.2020 - 16:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 15.47 | ||||||||||||||
2 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 15.80 | ||||||||||||||
3 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 17.72 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 15.71 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 17.21 | ||||||||||||||
3 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 18.89 | ||||||||||||||
4 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 4 | 26.50 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.15 | ||||||||||||||
2 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 15.32 | ||||||||||||||
3 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 15.36 | ||||||||||||||
4 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 15.37 | ||||||||||||||
5 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 16.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.15 | |||
2 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 15.32 | |||
3 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 15.36 | |||
4 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 15.37 | |||
5 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 15.71 | |||
6 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 16.29 | |||
7 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 17.21 | |||
8 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 18.89 | |||
9 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 4 | 26.50 |
skok daleký - Muži
(čt, 4.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 11 | 6.71 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla Praha |
00 | 8 | 6.50 -0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1 | 6.40 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 15 | 6.35 -0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 10 | 5.98 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 5.87 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 12 | 5.86 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 3 | 5.77 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
03 | 7 | 5.62 -0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 5 | 5.60 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 4 | 5.55 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 13 | 5.36 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 6 | 5.31 -0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 |
04 | 14 | 5.30 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | 17 | 4.84 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ženy
(čt, 4.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 9 | 5.28 -0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 5.16 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | 5.01 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 1 | 4.99 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
00 | 4 | 4.90 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 17 | 4.89 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 11 | 4.89 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla Praha |
01 | 16 | 4.85 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 4.77 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
00 | 3 | 4.66 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 14 | 4.48 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 5 | 4.46 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 4.45 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Markéta LorencováMarkéta Lorencová
Spartak Praha 4 |
03 | 8 | 4.44 -0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 |
04 | 18 | 4.40 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 15 | 4.29 -0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková
Spartak Praha 4 |
03 | 13 | 3.90 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 19 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(čt, 4.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 9 | 14.24 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 1 | 12.15 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 11.29 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 6 | 11.00 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 3 | 10.18 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 7 | 10.09 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 8 | 08.92 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 4 | 08.15 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 |
06 | 2 | 07.39 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(čt, 4.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 3 | 13.04 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
95 | 1 | 11.75 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(čt, 4.6.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 13.64 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | 12.53 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 6 | 11.18 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 10.98 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 7 | 10.79 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 10.56 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(čt, 4.6.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 2 | 11.88 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 3 | 11.20 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Jan FafejtaJan Fafejta
Spartak Praha 4 |
02 | 1 | 08.84 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(čt, 4.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 13 | 30.20 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 1 | 27.78 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 3 | 27.19 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 2 | 26.59 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 4 | 25.87 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 11 | 25.49 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 12 | 24.75 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 9 | 22.34 | 0.0 | ||||||||||||||
9 | 16 |
Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4 |
05 | 8 | 20.80 | 0.0 | |||||||||||||
10 |
Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 10 | 20.63 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4 |
05 | 5 | 18.82 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 18.36 | 0.0 | ||||||||||||||
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová
SK Aritma Praha |
04 | 7 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(čt, 4.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla Praha |
94 | 6 | 50.89 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
95 | 3 | 36.17 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4 | 34.35 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 2 | 30.53 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
00 | 1 | 28.65 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 25.41 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 5 | 22.07 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(čt, 4.6.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1 | 56.88 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 10 | 54.19 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 6 | 42.65 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | 40.19 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 8 | 37.24 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 7 | 36.90 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 2 | 35.66 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 35.28 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 9 | 23.41 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(čt, 4.6.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
98 | 1 | 51.73 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla Praha |
02 | 3 | 40.94 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 2 | 36.61 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |