Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody - Děkanka podruhé

Praha - Děkanka (4. 6. 2020)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 36.63
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.69
3 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 38.08
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 38.10
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 40.39
2 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 41.04
3 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 41.15
4 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.40
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 37.79
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 38.70
3 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 39.41
4 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 39.81
5 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 41.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 36.63
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.69
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 37.79
4 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 38.08
5 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 38.10
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 38.70
7 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 39.41
8 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 39.81
9 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 40.39
10 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 41.04
11 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 41.15
12 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 41.41
13 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.40

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 43.03
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 43.42
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 43.85
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.18
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 43.40
3 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.59
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 44.03
5 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 44.81
6 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 46.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 42.77
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 43.33
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.41
4 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 44.77
5 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 44.79
6 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 46.48
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 46.48
2 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 49.78
3 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.52
4 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.01
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 42.77
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 43.03
3 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.18
4 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 43.33
5 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 43.40
6 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.41
7 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 43.42
8 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.59
9 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 43.85
10 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 44.03
11 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 44.77
12 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 44.79
13 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 44.81
14 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 46.34
15 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 46.48
15 Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 46.48
17 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 49.78
18 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.52
19 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.01