Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody - Sprinterský trojboj

Praha - Děkanka (18. 6. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 18.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.40 745.00
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.53 703.00
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.59 684.00
4 Petr SlampaPetr Slampa 74 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.91 586.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 18.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.58 687.00
2 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.58 687.00
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.63 671.00
4 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.91 586.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 18.6.2020 - 17:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.40 745.00
2 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.60 681.00
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.80 619.00
4 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.08 537.00
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.19 506.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 18.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 07.79 622.00
2 Kryštof DušekKryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.06 542.00
3 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.15 517.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 18.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.14 520.00
2 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.16 514.00
3 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.44 439.00
4 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.47 431.00
5 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.08 287.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 18.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 08.04 548.00
2 Martin SoukupMartin Soukup 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.84 340.00
3 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.07 110.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.40 745.00
1 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.40 745.00
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.53 703.00
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.58 687.00
4 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.58 687.00
6 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.59 684.00
7 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.60 681.00
8 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.63 671.00
9 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 07.79 622.00
10 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.80 619.00
11 Petr SlampaPetr Slampa 74 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.91 586.00
11 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.91 586.00
13 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 08.04 548.00
14 Kryštof DušekKryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.06 542.00
15 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.08 537.00
16 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.14 520.00
17 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.15 517.00
18 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.16 514.00
19 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.19 506.00
20 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.44 439.00
21 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.47 431.00
22 Martin SoukupMartin Soukup 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.84 340.00
23 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.08 287.00
24 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.07 110.00

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 18.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.12 812.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.24 776.00
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 08.54 690.00
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.57 681.00
5 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.75 632.00
6 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.90 592.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 18.6.2020 - 17:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.43 721.00
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.55 687.00
3 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.67 654.00
4 14 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.62 417.00
Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 18.6.2020 - 17:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.69 648.00
2 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.81 616.00
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.84 608.00
4 Aleksandra BajičováAleksandra Bajičová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.45 456.00
Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 18.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.76 629.00
2 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.13 533.00
3 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.24 506.00
Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.12 812.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.24 776.00
3 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.43 721.00
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 08.54 690.00
5 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.55 687.00
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.57 681.00
7 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.67 654.00
8 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.69 648.00
9 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.75 632.00
10 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.76 629.00
11 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.81 616.00
12 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.84 608.00
13 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.90 592.00
14 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.13 533.00
15 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.24 506.00
16 Aleksandra BajičováAleksandra Bajičová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.45 456.00
17 14 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.62 417.00
Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS