Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody - Sprinterský trojboj

Praha - Děkanka (18. 6. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 18.6.2020 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.56 740.00
2 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.60 732.00
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.84 683.00
4 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.92 667.00
5 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.95 661.00
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.00 651.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 18.6.2020 - 17:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.89 673.00
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.22 608.00
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.25 605.00
4 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.39 578.00
5 Petr SlampaPetr Slampa 74 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.60 538.00
6 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.85 494.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 18.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.74 703.00
2 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.37 580.00
3 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.76 509.00
4 Kryštof DušekKryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 12.80 502.00
5 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 12.83 497.00
6 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.94 478.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 18.6.2020 - 17:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.87 677.00
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.28 597.00
3 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.75 348.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 18.6.2020 - 17:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.18 438.00
2 Martin SoukupMartin Soukup 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.31 270.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.56 740.00
2 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.60 732.00
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.74 703.00
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.84 683.00
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.87 677.00
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.89 673.00
7 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.92 667.00
8 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.95 661.00
9 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.00 651.00
10 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.22 608.00
11 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.25 605.00
12 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.28 597.00
13 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.37 580.00
14 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.39 578.00
15 Petr SlampaPetr Slampa 74 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.60 538.00
16 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.76 509.00
17 Kryštof DušekKryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 12.80 502.00
18 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 12.83 497.00
19 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.85 494.00
20 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.94 478.00
21 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.18 438.00
22 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.75 348.00
23 Martin SoukupMartin Soukup 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.31 270.00

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 18.6.2020 - 18:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.85 796.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.13 747.00
3 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.52 681.00
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.60 668.00
5 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 13.73 647.00
6 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 13.94 613.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 18.6.2020 - 18:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.87 625.00
2 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.97 609.00
3 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 14.10 589.00
4 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 14.13 584.00
5 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.17 578.00
6 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.35 550.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 18.6.2020 - 18:05) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.55 676.00
2 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 14.00 604.00
3 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.05 596.00
4 14 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 15.60 377.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 18.6.2020 - 18:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.57 518.00
2 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.87 475.00
3 Aleksandra BajičováAleksandra Bajičová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.27 420.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.85 796.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.13 747.00
3 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.52 681.00
4 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.55 676.00
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.60 668.00
6 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 13.73 647.00
7 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.87 625.00
8 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 13.94 613.00
9 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.97 609.00
10 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 14.00 604.00
11 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.05 596.00
12 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 14.10 589.00
13 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 14.13 584.00
14 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.17 578.00
15 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.35 550.00
16 Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.57 518.00
17 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.87 475.00
18 Aleksandra BajičováAleksandra Bajičová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.27 420.00
19 14 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 15.60 377.00