Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. atletické úterý na Ponavě

Brno (2. 6. 2020)

300 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 2.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 59.4
2 David ŠimkoDavid Šimko 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 60.4
3 Adam TrtílekAdam Trtílek 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 62.2
4 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64.9
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 2.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 52.9
2 5 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 56.7
3 8 Anežka BuchtováAnežka Buchtová 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 57.3
4 4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 61.4
5 3 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 63.0
6= 1 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 65.3
6= 6 Zuzana BuchtováZuzana Buchtová 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 65.3
8 2 Johana VávrováJohana Vávrová 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 99.9
Celkem 8 závodníků

600 m - Žáci

(út, 2.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1:55.9
2 Adam SchneiderAdam Schneider 04 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:02.9
3 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:17.7
4 Martin HanulicsMartin Hanulics 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:25.9
5 David SchneiderDavid Schneider 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:29.7
Celkem 5 závodníků

600 m - Žákyně

(út, 2.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:00.2
2 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková 05 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:11.4
3 Tereza WeignerováTereza Weignerová 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:16.0
4 Kamila MikulováKamila Mikulová 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:17.9
5 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:46.7
6 Eliška KalašováEliška Kalašová 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3:51.2
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 2.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 05.48 05.4805.20x05.480.00.00.0
2 Tereza WeignerováTereza Weignerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 05.36 05.2005.3604.5605.360.00.00.0
3 Eliška KalašováEliška Kalašová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 03.14 03.0303.1403.0803.140.00.00.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 2.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 07.34 06.2407.34x07.340.00.00.0
2 Jan ŠpalekJan Špalek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 05.68 05.1005.0805.6805.680.00.00.0
3 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 05.66 05.2005.6604.3905.660.00.00.0
4 David SchneiderDavid Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 04.97 04.4504.9704.8704.970.00.00.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 2.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
05 07.20 06.6006.6507.2007.200.00.00.0
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 06.99 06.7506.9906.5706.990.00.00.0
3 Kamila MikulováKamila Mikulová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 06.49 06.4406.0906.4906.490.00.00.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 2.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Adam SchneiderAdam Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 05.16 05.04x05.1605.160.00.00.0
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 2.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MalýJan Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 29.20 29.200.00.029.200.00.00.0
2 David ŠimkoDavid Šimko
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 26.79 26.790.00.026.790.00.00.0
3 Adam TrtílekAdam Trtílek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 25.80 25.800.00.025.800.00.00.0
4 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 12.56 12.560.00.012.560.00.00.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 2.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 21.79 21.790.00.021.790.00.00.0
2 7 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 19.61 19.610.00.019.610.00.00.0
3 2 Johana VávrováJohana Vávrová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 19.16 19.160.00.019.160.00.00.0
4 8 Anežka BuchtováAnežka Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 17.77 17.770.00.017.770.00.00.0
5 1 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 17.46 17.460.00.017.460.00.00.0
6 3 Tereza TušlováTereza Tušlová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 14.81 14.810.00.014.810.00.00.0
7 6 Zuzana BuchtováZuzana Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 13.56 13.560.00.013.560.00.00.0
8 4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 10.77 10.770.00.010.770.00.00.0
Celkem 8 závodníků