Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího a nejmladšího žactva, skupina A

Liberec (4. 6. 2020)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.83
2 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.94
3 Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.18
4 Ondřej HudíkOndřej Hudík 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.22
5 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.39
6 Marek MichalíkMarek Michalík 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.47
7 Jan RaslJan Rasl 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.58
8 Antonín SůraAntonín Sůra 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiklŠtěpán Pikl 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.44
2 Štěpán RázekŠtěpán Rázek 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.84
3 Sebastian VeselýSebastian Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.84
4 Sebastian SviatkoSebastian Sviatko 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.94
5 Martin ValentaMartin Valenta 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.13
6 Vítek SchveigerVítek Schveiger 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.19
7 Vojtěch SmetákVojtěch Smeták 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.20
8 Luboš LopraisLuboš Loprais 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.22
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ZákouckýVít Zákoucký 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.98
2 Jan ŠilberskýJan Šilberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.52
3 Michal StebelskýMichal Stebelský 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.68
4 Jan SamšiňákJan Samšiňák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.95
5 Jakub SamšiňákJakub Samšiňák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.12
6 Andrej BitkovskyjAndrej Bitkovskyj 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.90
7 Jan ZákouckýJan Zákoucký 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.32
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČernýJan Černý 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.98
2 Karel TrousílekKarel Trousílek 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.99
3 Matěj KolenecMatěj Kolenec 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.10
4 Jan HartlJan Hartl 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.64
5 Bastien ŠkachBastien Škach 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.02
6 Vincent HnykVincent Hnyk 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.16
7 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.83
2 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.94
3 Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.18
4 Ondřej HudíkOndřej Hudík 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.22
5 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.39
6 Štěpán PiklŠtěpán Pikl 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.44
7 Marek MichalíkMarek Michalík 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.47
8 Jan RaslJan Rasl 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.58
9 Antonín SůraAntonín Sůra 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.65
10 Štěpán RázekŠtěpán Rázek 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.84
10 Sebastian VeselýSebastian Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.84
12 Sebastian SviatkoSebastian Sviatko 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.94
13 Vít ZákouckýVít Zákoucký 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.98
14 Martin ValentaMartin Valenta 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.13
15 Vítek SchveigerVítek Schveiger 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.19
16 Vojtěch SmetákVojtěch Smeták 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.20
17 Luboš LopraisLuboš Loprais 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.22
18 Jan ŠilberskýJan Šilberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.52
19 Michal StebelskýMichal Stebelský 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.68
20 Jan SamšiňákJan Samšiňák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.95
21 Jan ČernýJan Černý 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.98
22 Karel TrousílekKarel Trousílek 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.99
23 Matěj KolenecMatěj Kolenec 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.10
24 Jakub SamšiňákJakub Samšiňák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.12
25 Jan HartlJan Hartl 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.64
26 Andrej BitkovskyjAndrej Bitkovskyj 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.90
27 Bastien ŠkachBastien Škach 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.02
28 Vincent HnykVincent Hnyk 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.16
29 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.34
30 Jan ZákouckýJan Zákoucký 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.32

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.94
2 Magdaléna SádeckáMagdaléna Sádecká 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.06
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.07
4 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.12
5 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.13
6 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.21
7 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.38
Simona KerlehováSimona Kerlehová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.43
2 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.55
3 Tereza ZerákováTereza Zeráková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.01
4 Izabela VávrováIzabela Vávrová 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.19
5 Silvie HartlováSilvie Hartlová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.29
6 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BadinkováNikola Badinková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.12
2 Karolína ŠálkováKarolína Šálková 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.30
3 Kateřina BurešováKateřina Burešová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.35
4 Eliška HoudováEliška Houdová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.30
5 Emma SvobodováEmma Svobodová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.55
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela AndrlováNela Andrlová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.47
2 Tereza ŠtejfováTereza Štejfová 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.07
3 Kristýna KopalováKristýna Kopalová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.55
4 Viktorie HudíkováViktorie Hudíková 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.69
5 Lucie ČernáLucie Černá 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.75
6 Sonia SviatkováSonia Sviatková 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.43
2 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.55
3 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.94
4 Tereza ZerákováTereza Zeráková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.01
5 Magdaléna SádeckáMagdaléna Sádecká 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.06
6 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.07
7 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.12
7 Nikola BadinkováNikola Badinková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.12
9 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.13
10 Izabela VávrováIzabela Vávrová 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.19
11 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.21
12 Silvie HartlováSilvie Hartlová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.29
13 Karolína ŠálkováKarolína Šálková 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.30
14 Kateřina BurešováKateřina Burešová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.35
15 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.38
16 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.47
16 Nela AndrlováNela Andrlová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.47
18 Tereza ŠtejfováTereza Štejfová 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.07
19 Eliška HoudováEliška Houdová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.30
20 Emma SvobodováEmma Svobodová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.55
20 Kristýna KopalováKristýna Kopalová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.55
22 Viktorie HudíkováViktorie Hudíková 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.69
23 Lucie ČernáLucie Černá 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.75
24 Sonia SviatkováSonia Sviatková 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.64
Simona KerlehováSimona Kerlehová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.40
2 Jakub MěrtlJakub Měrtl 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.86
3 Vojtěch HanzlVojtěch Hanzl 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.19
4 Kryštof AdamecKryštof Adamec 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.29
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.18
2 Sebastien GänselSebastien Gänsel 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.57
3 Antonín StočesAntonín Stočes 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.09
4 David AntušDavid Antuš 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.42
5 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.18
2 Sebastien GänselSebastien Gänsel 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.57
3 Antonín StočesAntonín Stočes 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.09
4 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.40
5 David AntušDavid Antuš 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.42
6 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.59
7 Jakub MěrtlJakub Měrtl 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.86
8 Vojtěch HanzlVojtěch Hanzl 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.19
9 Kryštof AdamecKryštof Adamec 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.29

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.04
2 Sára HladíkováSára Hladíková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.23
3 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.53
4 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.62
5= Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.77
5= Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.77
7 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.87
8 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.23
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 4.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PytlounováEliška Pytlounová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.45
2 Magdaléna TeplíkováMagdaléna Teplíková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 10.01
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.13
4 Anna PolomskáAnna Polomská 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.49
5 Pavla RychterováPavla Rychterová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.50
6 Zuzana ŠámalováZuzana Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.91
7 Julie ŠámalováJulie Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.94
8 Anna KazdováAnna Kazdová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.58
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.04
2 Sára HladíkováSára Hladíková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.23
3 Eliška PytlounováEliška Pytlounová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.45
4 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.53
5 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.62
6 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.77
6 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.77
8 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.87
9 Magdaléna TeplíkováMagdaléna Teplíková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 10.01
10 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.13
11 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.23
12 Anna PolomskáAnna Polomská 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.49
13 Pavla RychterováPavla Rychterová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.50
14 Zuzana ŠámalováZuzana Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.91
15 Julie ŠámalováJulie Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.94
16 Anna KazdováAnna Kazdová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.58

800 m - Ml. žáci

(čt, 4.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PutíkMartin Putík 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:51.04
2 Vítek HotařVítek Hotař 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:51.77
3 Matěj ŠenkMatěj Šenk 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:58.03
4 Dan MochalDan Mochal 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 3:06.80
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(čt, 4.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:37.95
2 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:56.42
3 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:39.70
4 Klára NálevkováKlára Nálevková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 3:42.56
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci

(čt, 4.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gänsel, Mochal, Podzimek, Putík Gänsel, Mochal, Podzimek, Putík AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:04.58
2 Šenk, Stočes, Antuš, Hotař Šenk, Stočes, Antuš, Hotař AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:17.04
3 Adamec, Hanzl, Michalík, Měrtl Adamec, Hanzl, Michalík, Měrtl AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:23.88
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně

(čt, 4.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hladíková, Karvayová, Kotasová, Nimrichterová Hladíková, Karvayová, Kotasová, Nimrichterová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:04.15
2 Šeflová, Šírová, Moravcová, Kašparová Šeflová, Šírová, Moravcová, Kašparová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.32
3 Kejzarová, Vlčková, Zaydlarová, Teplíková Kejzarová, Vlčková, Zaydlarová, Teplíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:18.11
4 Polomská, Rychterová, Šámalová, Šámalová Polomská, Rychterová, Šámalová, Šámalová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:25.93
5 Kazdová, Sedláčková, Urbanová, Nálevková Kazdová, Sedláčková, Urbanová, Nálevková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:26.36
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 4.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seifert, Klimeš, Hudík, Sviatko Seifert, Klimeš, Hudík, Sviatko AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:13.70
2 Pikl, Veselý, Rázek, Stádník Pikl, Veselý, Rázek, Stádník AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:16.45
3 Sůra, Michalík, Rasl, Pešík Sůra, Michalík, Rasl, Pešík AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:19.07
4 Loprais, Schveiger, Šilberský, Valenta Loprais, Schveiger, Šilberský, Valenta AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:34.62
5 Hartl, Samšiňák, Samšiňák, Stebelský Hartl, Samšiňák, Samšiňák, Stebelský AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:52.39
6 Bitkovskyj, Hnyk, Smeták, Kolenec Bitkovskyj, Hnyk, Smeták, Kolenec AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:59.56
7 Zákoucký, Zákoucký, Škach, Trousílek Zákoucký, Zákoucký, Škach, Trousílek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:17.74
Zeman, Černý Zeman, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 4.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hartlová, Lhotáková, Šeflová, Zemanová Hartlová, Lhotáková, Šeflová, Zemanová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:22.17
2 Karvayová, Pinkasová, Sádecká, Landová Karvayová, Pinkasová, Sádecká, Landová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:27.45
3 Bartoschová, Burešová, Schveigerová, Tůmová Bartoschová, Burešová, Schveigerová, Tůmová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:34.27
4 Andrlová, Badinková, Zeráková, Vávrová Andrlová, Badinková, Zeráková, Vávrová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:36.71
5 Houdová, Šálková, Svobodová, Štejfová Houdová, Šálková, Svobodová, Štejfová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:49.10
6 Hudíková, Kopalová, Sviatková, Černá Hudíková, Kopalová, Sviatková, Černá AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:03.50
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 4.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Antonín StočesAntonín Stočes
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 9 1.10
1= Tomáš PodzimekTomáš Podzimek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 8 1.10
3 Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 1.10
4 Jakub MěrtlJakub Měrtl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 6 1.10
5 Daniel MichalíkDaniel Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 7 1.05
6 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3 1.05
7= Kryštof AdamecKryštof Adamec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 1.00
7= David AntušDavid Antuš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 1.00
Vojtěch HanzlVojtěch Hanzl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 NM
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 4.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 7 1.30
2 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 10 1.30
3 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1.30
4 Sára HladíkováSára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 1.20
5 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 8 1.20
6 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 12 1.20
7 Lucie KotasováLucie Kotasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 11 1.15
8= Magdaléna TeplíkováMagdaléna Teplíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 6 1.10
8= Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 16 1.10
10 Anna PolomskáAnna Polomská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 1.10
11 Tereza ŠírováTereza Šírová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 14 1.10
12 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 15 1.10
13 Anna KazdováAnna Kazdová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 9 1.10
14 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 13 1.05
Eliška PytlounováEliška Pytlounová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3 DNS
Zuzana ŠámalováZuzana Šámalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 NM
Julie ŠámalováJulie Šámalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 NM
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 4.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 14 4.49 0.0
2 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 6 4.07 0.0
3 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 29 4.05 0.0
4 Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 5 3.93 0.0
5 Štěpán PiklŠtěpán Pikl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 28 3.88 0.0
6 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 27 3.84 0.0
7 Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 23 3.54 0.0
8 Antonín SůraAntonín Sůra
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 18 3.49 0.0
9 Sebastian SviatkoSebastian Sviatko
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 19 3.46 0.0
10 Sebastian VeselýSebastian Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 24 3.39 0.0
11 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 25 3.37 0.0
12 Jan RaslJan Rasl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 10 3.34 0.0
13 Marek MichalíkMarek Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 9 3.31 0.0
14 Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 8 3.18 0.0
15 Štěpán RázekŠtěpán Rázek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 11 3.05 0.0
16 Jan ŠilberskýJan Šilberský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 20 3.03 0.0
17 Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 15 2.96 0.0
18 Vojtěch SmetákVojtěch Smeták
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 16 2.95 0.0
19 Jan SamšiňákJan Samšiňák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 13 2.95 0.0
20 Michal StebelskýMichal Stebelský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 17 2.77 0.0
21 Bastien ŠkachBastien Škach
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 21 2.70 0.0
22 Jan HartlJan Hartl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 3 2.63 0.0
23 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 26 2.51 0.0
24 Karel TrousílekKarel Trousílek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 22 2.49 0.0
25 Andrej BitkovskyjAndrej Bitkovskyj
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1 2.48 0.0
26 Matěj KolenecMatěj Kolenec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 7 2.48 0.0
27 Jakub SamšiňákJakub Samšiňák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 12 2.32 0.0
28 Vincent HnykVincent Hnyk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 4 2.14 0.0
29 Jan ČernýJan Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 2 2.01 0.0
30 Jan ZákouckýJan Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 1.70 0.0
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 4.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 15 3.74 0.0
2 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 18 3.63 0.0
3 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 8 3.63 0.0
4 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 16 3.35 0.0
5 Nikola BadinkováNikola Badinková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 26 3.33 0.0
6 Magdaléna SádeckáMagdaléna Sádecká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 13 3.18 0.0
7 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 25 3.16 0.0
8 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 14 3.15 0.0
9 Nela AndrlováNela Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 27 3.15 0.0
10 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2 3.05 0.0
11 Silvie HartlováSilvie Hartlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 21 3.05 0.0
12 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5 3.02 0.0
13 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 12 2.93 0.0
14 Izabela VávrováIzabela Vávrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 3 2.90 0.0
15 Tereza ZerákováTereza Zeráková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1 2.81 0.0
16 Eliška HoudováEliška Houdová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 20 2.78 0.0
17 Kateřina BurešováKateřina Burešová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 23 2.64 0.0
18 Karolína ŠálkováKarolína Šálková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 9 2.51 0.0
19 Kristýna KopalováKristýna Kopalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 17 2.50 0.0
20 Emma SvobodováEmma Svobodová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 10 2.48 0.0
21 Viktorie HudíkováViktorie Hudíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 19 2.41 0.0
22 Sonia SviatkováSonia Sviatková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 11 2.32 0.0
23 Lucie ČernáLucie Černá
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 22 2.12 0.0
24 Tereza ŠtejfováTereza Štejfová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 6 2.10 0.0
Simona KerlehováSimona Kerlehová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 28 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára NálevkováKlára Nálevková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 14.64 0.0
2 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 13.63 0.0
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3 11.65 0.0
4 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 08.56 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 4.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3 22.33 0.0
2 Matěj ŠenkMatěj Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 21.02 0.0
3 Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 18.76 0.0
4 Vítek HotařVítek Hotař
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 1 13.06 0.0
Celkem 4 závodníků