Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího a nejmladšího žactva, skupina A

Liberec (18. 6. 2020)

150 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 18.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PutíkMartin Putík 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.70
2 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 22.63
3 Matěj ŠenkMatěj Šenk 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.15
4 Eduard HabánEduard Habán 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.32
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 18.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AntušDavid Antuš 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.91
2 Lukáš HokrLukáš Hokr 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.99
3 Kryštof AdamecKryštof Adamec 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 28.02
4 Vojtěch HanzlVojtěch Hanzl 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.03
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 18.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.48
2 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.68
3 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 23.25
4 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.39
5 Petra KejzarováPetra Kejzarová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.90
6 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.97
7 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 24.39
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 18.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.41
2 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 24.97
3 Anna PolomskáAnna Polomská 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.26
4 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 25.53
5 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.86
6 Pavla RychterováPavla Rychterová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.58
7 Klára NálevkováKlára Nálevková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 27.47
8 Anna KazdováAnna Kazdová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 29.26
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 18.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.26
2 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 22.59
3 Ondřej HudíkOndřej Hudík 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.62
4 Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.59
5 Štěpán PiklŠtěpán Pikl 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 24.56
6 Marek MichalíkMarek Michalík 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.84
7 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 24.96
8 Štěpán RázekŠtěpán Rázek 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 25.26
Celkem 8 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 18.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian VeselýSebastian Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 24.41
2 Luboš LopraisLuboš Loprais 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.45
3 Martin ValentaMartin Valenta 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.61
4 Jan ŠilberskýJan Šilberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.88
5 Antonín BeránekAntonín Beránek 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 28.37
6 Karel TrousílekKarel Trousílek 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 30.98
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 18.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek SchveigerVítek Schveiger 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 27.68
2 Michal StebelskýMichal Stebelský 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.94
3 Jan ČernýJan Černý 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 29.15
4 Bastien ŠkachBastien Škach 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 31.04
5 Jan HartlJan Hartl 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 32.14
6 Vincent HnykVincent Hnyk 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 33.00
7 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 35.56
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 18.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 24.30
2 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.45
3 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.47
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.66
5 Adéla SádeckáAdéla Sádecká 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.92
6 Simona KerlehováSimona Kerlehová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.29
7 Magdaléna SádeckáMagdaléna Sádecká 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.22
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 18.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZerákováTereza Zeráková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 25.80
2 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.98
3 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.07
4 Nikola BadinkováNikola Badinková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.82
5 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.94
6 Silvie HartlováSilvie Hartlová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.03
7 Karolína ŠálkováKarolína Šálková 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 27.69
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 18.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.16
2 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 27.34
3 Nela AndrlováNela Andrlová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 27.89
4 Tereza ŠtejfováTereza Štejfová 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 29.32
5 Lucie ČernáLucie Černá 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 31.30
6 Viktorie HudíkováViktorie Hudíková 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 32.37
7 Sonia SviatkováSonia Sviatková 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 33.57
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 18.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastien GänselSebastien Gänsel 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.15
2 Dan MochalDan Mochal 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.21
3 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13.09
4 Vítek HotařVítek Hotař 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 14.14
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(čt, 18.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika GrobárováVeronika Grobárová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.97
2 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.93
3 Sára HladíkováSára Hladíková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.06
4 Julie ŠámalováJulie Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.55
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 18.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hotař, Putík, Mochal, Podzimek Hotař, Putík, Mochal, Podzimek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 35.27
2 Šenk, Antuš, Gänsel, Habán Šenk, Antuš, Gänsel, Habán AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 38.66
3 Rázek Rázek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 39.67
4 Hanzl, Michalík, Hokr, Adamec Hanzl, Michalík, Hokr, Adamec AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 40.15
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(čt, 18.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grobárová, Karvayová, Šeflová, Štíchová Grobárová, Karvayová, Šeflová, Štíchová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.27
2 Kotasová, Šírová, Moravcová, Hladíková Kotasová, Šírová, Moravcová, Hladíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 36.18
3 Kašparová, Kejzarová, Sedláčková, Zaydlarová Kašparová, Kejzarová, Sedláčková, Zaydlarová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 36.94
4 Vlčková, Rychterová, Kazdová, Polomská Vlčková, Rychterová, Kazdová, Polomská AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 39.09
5 Šámalová, Schveigerová Šámalová, Schveigerová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 39.67
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 18.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stádník, Seifert, Hudík, Klimeš Stádník, Seifert, Hudík, Klimeš AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 36.32
2 Pešík, Pikl, Michalík, Veselý Pešík, Pikl, Michalík, Veselý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.24
3 Beránek, Loprais, Valenta, Šilberský Beránek, Loprais, Valenta, Šilberský AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 43.09
4 Černý, Trousílek, Schveiger, Stebelský Černý, Trousílek, Schveiger, Stebelský AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 46.51
5 Hartl, Zeman, Škach, Hnyk Hartl, Zeman, Škach, Hnyk AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 50.31
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 18.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šeflová, Kerlehová, Zeráková, Lhotáková Šeflová, Kerlehová, Zeráková, Lhotáková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 39.76
2 Pinkasová, Sádecká, Tůmová, Sádecká Pinkasová, Sádecká, Tůmová, Sádecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 40.56
3 Badinková, Landová, Bartoschová, Šálková Badinková, Landová, Bartoschová, Šálková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 42.51
4 Andrlová, Karvayová, Zemanová, Hartlová Andrlová, Karvayová, Zemanová, Hartlová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 46.23
5 Černá, Hudíková, Štejfová, Sviatková Černá, Hudíková, Štejfová, Sviatková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 50.52
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 18.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 4.08 0.0
2 Vítek HotařVítek Hotař
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3 3.86 0.0
3 Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 3.63 0.0
4 Daniel MichalíkDaniel Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 1 3.05 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 18.6.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára HladíkováSára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 2 4.28 0.0
2 Veronika GrobárováVeronika Grobárová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 4.10 0.0
3 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3 4.03 0.0
4 Julie ŠámalováJulie Šámalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 3.07 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 18.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 08.00 0.0
2 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 13 07.88 0.0
3 Lucie KotasováLucie Kotasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 6 07.42 0.0
4 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 7 07.10 0.0
5 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 06.92 0.0
6 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 9 06.48 0.0
7 Tereza ŠírováTereza Šírová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 12 06.32 0.0
8 Anna PolomskáAnna Polomská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 1 06.13 0.0
9 Anna KazdováAnna Kazdová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 06.00 0.0
10 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 14 05.97 0.0
11 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 11 05.88 0.0
12 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3 05.64 0.0
13 Klára NálevkováKlára Nálevková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 8 05.30 0.0
14 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 15 04.48 0.0
15 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 10 04.40 0.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 18.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 7 10.24 0.0
2 Matěj ŠenkMatěj Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 8 06.80 0.0
3 Kryštof AdamecKryštof Adamec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 06.20 0.0
4 Vojtěch HanzlVojtěch Hanzl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3 05.18 0.0
5 David AntušDavid Antuš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 05.16 0.0
6 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2 04.88 0.0
7 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 6 04.43 0.0
8 Lukáš HokrLukáš Hokr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 4 03.85 0.0
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 18.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 6 33.87 0.0
2 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 22 33.81 0.0
3 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 10 31.66 0.0
4 Jan ŠilberskýJan Šilberský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 14 30.10 0.0
5 Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 5 29.57 0.0
6 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 20 29.46 0.0
7 Štěpán RázekŠtěpán Rázek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 12 29.35 0.0
8 Štěpán PiklŠtěpán Pikl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 21 23.94 0.0
9 Marek MichalíkMarek Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 9 21.66 0.0
10 Sebastian VeselýSebastian Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 18 21.54 0.0
11 Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 17 21.28 0.0
12 Antonín BeránekAntonín Beránek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 1 20.61 0.0
13 Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 8 19.43 0.0
14 Bastien ŠkachBastien Škach
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 15 17.88 0.0
15 Michal StebelskýMichal Stebelský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 11 17.08 0.0
16 Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 13 15.73 0.0
17 Vincent HnykVincent Hnyk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 4 12.53 0.0
18 Jan HartlJan Hartl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 3 12.38 0.0
19 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 19 11.92 0.0
20 Karel TrousílekKarel Trousílek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 16 10.93 0.0
21 Jan ČernýJan Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 2 08.44 0.0
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 18.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 20 24.64 0.0
2 Adéla SádeckáAdéla Sádecká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 11 21.91 0.0
3 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 8 20.98 0.0
4 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 18 18.55 0.0
5 Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 9 18.37 0.0
6 Nela AndrlováNela Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 1 17.61 0.0
7 Tereza ZerákováTereza Zeráková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 19 17.48 0.0
8 Nikola BadinkováNikola Badinková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2 17.46 0.0
9 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 13 16.94 0.0
10 Anděla BartoschováAnděla Bartoschová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3 16.89 0.0
11 Silvie HartlováSilvie Hartlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5 16.85 0.0
12 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 10 16.83 0.0
13 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 17 16.67 0.0
14 Simona KerlehováSimona Kerlehová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 21 15.02 0.0
15 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 7 14.24 0.0
16 Magdaléna SádeckáMagdaléna Sádecká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 12 13.52 0.0
17 Karolína ŠálkováKarolína Šálková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 15 09.70 0.0
18 Sonia SviatkováSonia Sviatková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 14 09.12 0.0
19 Lucie ČernáLucie Černá
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 4 07.37 0.0
20 Tereza ŠtejfováTereza Štejfová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 16 06.87 0.0
21 Viktorie HudíkováViktorie Hudíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 6 06.20 0.0
Celkem 21 závodníků