Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD staršího žactva skupina B

Liberec (24. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 24.6.2020 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.34 qB
2 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.52 qB
3 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.75
4 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.85
5 Ondřej BouchalOndřej Bouchal 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 09.69
6 Jakub TřešňákJakub Třešňák 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 10.13
7 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 10.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 24.6.2020 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 07.89 qA
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 07.98 qA
3 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.28 qA
4 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.78
5 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.95
6 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.72
7 Jakub VéleJakub Véle 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 24.6.2020 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.04 qA
2 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.38 qB
3 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.61 qB
4 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.72
5 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.12
MS Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.16
7 Tobiáš LangerTobiáš Langer 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 24.6.2020 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 07.78 qA
2 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 07.81 qA
3 Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.56 qB
4 Ondřej VlkOndřej Vlk 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.66 qB
5 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.41
6 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 09.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 07.78 qA
2 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 07.81 qA
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 07.89 qA
4 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 07.98 qA
5 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.04 qA
6 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.28 qA
7 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.34 qB
8 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.38 qB
9 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.52 qB
10 Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.56 qB
11 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.61 qB
12 Ondřej VlkOndřej Vlk 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.66 qB
13 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.72
14 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.75
15 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.78
16 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.85
17 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.95
18 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.12
19 Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.16
20 Tobiáš LangerTobiáš Langer 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.36
21 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.41
22 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 09.53
23 Ondřej BouchalOndřej Bouchal 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 09.69
24 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.72
25 Jakub VéleJakub Véle 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.96
26 Jakub TřešňákJakub Třešňák 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 10.13
27 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 10.60

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 24.6.2020 - 17:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 07.68 11.00
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 07.74 9.00
3 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.97 8.00
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.00 7.00
5 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.23 6.00
6 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 08.24 5.00
7 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.67 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 24.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.30 3.00
2 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.35 2.00
3 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.42 1.00
4= Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.55
4= Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.55
6 Ondřej VlkOndřej Vlk 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.23 qA
2 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.78 qB
3 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.05
4 Eliška TancerováEliška Tancerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 09.06
5 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 09.11
6 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.45 qA
2 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 08.75 qB
3 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.89 qB
4 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.96
5 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.09
6 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.39 qA
2 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.56 qA
3 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.90 qB
4 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.21
5 Barbora NoskováBarbora Nosková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.40
6 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 09.86
7 Anna KolencováAnna Kolencová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.57 qA
2 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 08.61 qA
3 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 08.90 qB
4 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.91
5 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.35
6 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.59
7 Stela RulcováStela Rulcová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.81 qB
2 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.89 qB
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.92
4 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.94
5 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.97
6 Dominika MaláDominika Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 1 09.34
7 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.23 qA
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.39 qA
3 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.45 qA
4 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.56 qA
5 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.57 qA
6 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 08.61 qA
7 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 08.75 qB
8 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.78 qB
9 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.81 qB
10 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.89 qB
10 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.89 qB
12 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.90 qB
12 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 08.90 qB
14 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.91
15 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.92
16 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.94
17 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.96
18 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.97
19 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.05
20 Eliška TancerováEliška Tancerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 09.06
21 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.09
22 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 09.11
22 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.11
24 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.21
25 Dominika MaláDominika Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 1 09.34
26 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.35
27 Barbora NoskováBarbora Nosková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.40
28 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 09.47
29 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.59
30 Stela RulcováStela Rulcová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.67
31 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.74
32 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 09.86
33 Anna KolencováAnna Kolencová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.94

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 24.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.23 11.00
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.40 9.00
3 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 7 08.50 8.00
4 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.52 7.00
5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.53 6.00
6 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.55 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.69 4.00
2 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.79 3.00
3 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 08.85 2.00
4 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.87 1.00
5 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.89
6 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.91
7 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 08.99
Celkem 7 závodníků