Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD staršího žactva skupina B

Liberec (24. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.6.2020 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 17.77 11.00
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 17.95 9.00
3 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 18.49 7.00
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 19.09 6.00
5 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 19.68 4.00
6 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 20.44
7 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 20.48
8 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.56
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 24.6.2020 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 18.27 8.00
2 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 19.35 5.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 19.98 3.00
4 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 20.07 2.00
5 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 20.41
6 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.07
7 Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 21.32
8 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 21.86
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 24.6.2020 - 18:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 20.19 1.00
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 20.38
3 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 21.63
MS Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.80
5 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.69
6 Jakub TřešňákJakub Třešňák 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 25.32
7 Tomáš KadičTomáš Kadič 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 27.46
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 17.77 11.00
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 17.95 9.00
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 18.27 8.00
4 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 18.49 7.00
5 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 19.09 6.00
6 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 19.35 5.00
7 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 19.68 4.00
8 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 19.98 3.00
9 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 20.07 2.00
10 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 20.19 1.00
11 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 20.38
12 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 20.41
13 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 20.44
14 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 20.48
15 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.07
16 Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 21.32
17 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.56
18 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 21.63
19 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 21.86
20 Jan HolubkaJan Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.80
21 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.69
22 Jakub TřešňákJakub Třešňák 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 25.32
23 Tomáš KadičTomáš Kadič 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 27.46

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 19.51 11.00
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 20.29 9.00
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 20.40 8.00
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 20.78 7.00
5 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 21.22 5.00
6 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 21.70 2.00
7 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.06
Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 24.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 6 21.38 4.00
2 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 22.01
3 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 22.19
4 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.60
5 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 22.87
6 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 24.00
Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 24.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21.15 6.00
2 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 22.50
3 Eliška TancerováEliška Tancerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 22.85
4 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.07
5 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 23.64
6 Dominika MaláDominika Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 5 24.19
7 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 24.36
8 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 8 24.86
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 24.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 21.44 3.00
2 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.11
3 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 22.75
4 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 23.19
5 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.58
6 Anna HeczkováAnna Heczková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.34
7 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 24.45
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 24.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 22.27
2 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.56
3 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 24.23
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 24.26
5 Klára SchichováKlára Schichová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 24.56
6 Laura SobalíkováLaura Sobalíková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 24.6.2020 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21.90 1.00
2 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 21.93
3 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.12
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 22.23
5 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 22.29
6 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.44
Barbora NoskováBarbora Nosková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 19.51 11.00
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 20.29 9.00
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 20.40 8.00
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 20.78 7.00
5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21.15 6.00
6 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 21.22 5.00
7 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 6 21.38 4.00
8 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 21.44 3.00
9 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 21.70 2.00
10 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21.90 1.00
11 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 21.93
12 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 22.01
13 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.06
14 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.11
15 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.12
16 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 22.19
17 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 22.23
18 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 22.27
19 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 22.29
20 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.44
21 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 22.50
22 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.56
23 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.60
24 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 22.75
25 Eliška TancerováEliška Tancerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 22.85
26 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 22.87
27 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.07
28 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 23.19
29 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.58
30 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 23.64
31 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 24.00
32 Dominika MaláDominika Malá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 5 24.19
33 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 24.23
34 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 24.26
35 Anna HeczkováAnna Heczková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.34
36 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 24.36
37 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 24.45
38 Klára SchichováKlára Schichová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 24.56
39 Laura SobalíkováLaura Sobalíková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 24.59
40 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 8 24.86
Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 DNS
Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 DNS
Barbora NoskováBarbora Nosková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS