Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikromítink ČAS

Ostrava - Vítkovice (5. 6. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.69
2 182 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.11
3 194 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.15
4 215 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 Športovné centrum polícieŠportovné centrum polície 6 07.27
5 180 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.27
6 256 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 218 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.06
2 244 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.36
3 175 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 7 07.45
4 190 Pavol TáborskýPavol Táborský 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.46
5 243 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.48
6 296 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 297 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 07.40
2 152 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.48
3 151 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.58
4 238 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.69
5 242 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.81
295 Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.86
2 269 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.95
3 195 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.02
4 185 Tereza ČorejováTereza Čorejová 20 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02
5 165 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 08.19
6 160 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.25
7 154 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.42
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.15
2 262 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.37
3 268 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.40
4 264 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.41
5 277 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.60
6 187 Zuzana KrajcovičováZuzana Krajcovičová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.70
153 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.33
2 228 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 16.34
3 202 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.71
4 180 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 16.88
5 256 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.00
6 215 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 Športovné centrum polícieŠportovné centrum polície 6 17.02
7 169 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.29
8 190 Pavol TáborskýPavol Táborský 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 17.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 182 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 16.55
2 181 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 17.12
3 254 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.20
4 198 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 17.53
5 297 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.77
6 238 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.79
7 296 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.00
8 234 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.45
Celkem 8 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.00
2 269 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.61
3 281 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 18.61
4 267 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.68
5 263 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.99
6 186 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 19.15
7 284 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 19.16
8 189 Viki StrýčkováViki Strýčková 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 19.43
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 195 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.09
2 160 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.37
3 274 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.45
4 287 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.46
5 184 Ela ČederlováEla Čederlová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 19.69
6 179 Ema BendováEma Bendová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.09
7 264 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.26
8 196 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 172 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.13
2 154 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.84
3 165 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 20.14
4 288 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.31
5 Klára VanovčanováKlára Vanovčanová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 20.45
6 187 Zuzana KrajcovičováZuzana Krajcovičová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.25
7 188 Ema MníchováEma Mníchová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 21.62
262 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 232 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.44
2 161 Sandra VeselskáSandra Veselská 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.50
3 277 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.89
4 192 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.05
5 222 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.09
300 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 7 DQ
298 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
153 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 33.41
2 228 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 33.93
3 194 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 34.80
4 237 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 35.28
5 217 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 35.39
6 175 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 7 35.73
7 254 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 35.86
8 203 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 37.33
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 244 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.38
2 181 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 36.64
3 257 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 37.28
4 220 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 37.60
5 243 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 37.69
6 236 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 37.71
7 178 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 44.16
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 16:16) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 267 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 39.86
2 281 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 40.18
3 226 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 40.44
4 213 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 41.26
5 156 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 43.23
6 273 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 43.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 16:16) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 189 Viki StrýčkováViki Strýčková 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 41.66
2 212 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 42.19
3 207 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 42.57
4 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 43.21
5 184 Ela ČederlováEla Čederlová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 44.15
6 268 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 44.41
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.6.2020 - 16:16) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 278 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 42.84
2 196 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.30
3 206 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 43.62
4 192 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 45.26
5 188 Ema MníchováEma Mníchová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 46.76
6 222 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 47.46
Celkem 6 závodníků

500 m - Muži

(pá, 5.6.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 221 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 1:08.28
2 255 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:10.27
3 240 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:15.41
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(pá, 5.6.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 225 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 1:54.20
2 191 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 1:56.16
3 200 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:59.01
4 280 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:01.87
5 224 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:02.92
6 250 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:03.86
7 239 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:09.30
8 235 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:10.15
9 247 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:16.53
10 248 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:18.22
11 251 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:18.38
12 241 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:26.39
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 16:41) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 214 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:05.29
2 209 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:15.03
3 261 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:16.00
4 210 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:18.23
5 279 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:18.29
6 155 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:20.82
7 275 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:21.91
8 219 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:24.44
9 271 Adéla PěchováAdéla Pěchová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:32.31
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 16:41) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:23.38
2 162 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:29.13
3 193 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:29.18
4 282 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:30.56
5 163 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 2:33.52
6 260 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:34.61
7 276 Vendula ŠpačkováVendula Špačková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:54.83
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži

(pá, 5.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 173 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž 10 08:12.77
2 299 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08:14.49
3 227 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08:18.03
4 230 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 08:18.82
5 171 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08:28.80
6 199 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 08:32.85
7 229 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08:37.33
8 174 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 08:38.94
9 197 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08:52.14
10 259 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08:55.23
11 204 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08:55.91
12 233 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08:56.07
13 246 Petr MurasPetr Muras 89 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 09:01.99
14 177 Jan FousekJan Fousek 91 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 18 09:22.52
15 249 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 09:36.79
16 205 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20 09:38.29
17 245 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 09:51.34
18 176 Daniel FilipDaniel Filip 82 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 19 09:54.72
19 252 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 10:07.07
20 168 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21 10:27.94
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 DNF
Celkem 21 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(pá, 5.6.2020 - 15:11) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 284 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.37
2 283 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.50
3 288 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.22
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.61
5 170 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 17.54
6 286 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 17.70
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(pá, 5.6.2020 - 15:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 15.19
2 265 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.79
3 285 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.50
4 266 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.17
270 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(pá, 5.6.2020 - 15:22) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 290 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.09
2 167 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 16.34
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(pá, 5.6.2020 - 15:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 257 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.19
2 293 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 16.04
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(pá, 5.6.2020 - 15:20) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 216 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 14.93
2 292 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.95
3 242 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.38
4 294 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.75
5 291 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 17.10
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(pá, 5.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.701.751.801.851.901.931.961.992.022.062.10
1 295 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 2.06 -----o-o-xxooxxx
2 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 4 1.93 ----o-xxo--xxx
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 5 1.90 -----o-xxx
4 290 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 1.85 ---ooxxx
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 1.85 --xo-xxoxxx
6 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 1.60 oxxx
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 DNS
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 8 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ženy

(pá, 5.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.681.711.741.771.801.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 1.80 ----o-xooxoxxx
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 9 1.65 --xooxxx
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5 1.65 -ooxxoxxx
4 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 1.60 ooxoxxx
5 300 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s.
04 4 1.60 xoxoxxoxxx
6 286 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 1.50 oxxx
7 283 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 1.50 xoxxx
284 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 DNS
288 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 DNS
285 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Muži

(pá, 5.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6 7.01 -0.7 m/s 6.90  +0.27.01  -0.76.58  -0.97.016.90  -0.76.80  +0.46.99  -1.6
2 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 5 6.58 -0.2 m/s  -1.06.58  -0.26.48  +0.06.586.45  -0.9 -1.7 +0.0
3 297 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 1 6.35 -1.1 m/s 6.20  -1.26.35  -1.16.18  -1.06.356.35  -0.56.24  -1.16.26  -1.3
4 296 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 6.35 +0.2 m/s 5.84  -0.66.35  +0.2 -1.06.35---
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 6.11 -1.3 m/s 6.02  -0.65.86  -0.73.62  -0.86.025.89  -1.35.63  -0.66.11  -1.3
6 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 3 5.68 -0.3 m/s 5.22  +0.15.47  -0.9 -0.75.475.68  -0.3 +0.25.54  -0.3
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 5.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 287 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 5.57 -0.2 m/s 5.28  -1.15.57  -0.25.36  -0.65.575.42  -0.55.48  -1.25.39  -0.8
2 284 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 17 5.48 -0.8 m/s 5.06  -2.65.21  -0.35.37  -1.25.375.35  +0.45.39  -0.45.48  -0.8
3 289 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6 5.42 +0.3 m/s  -1.9 +0.15.07  -0.95.075.42  +0.35.34  -0.5 -0.1
4 161 Sandra VeselskáSandra Veselská
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 12 5.34 +0.2 m/s  -2.3 -1.35.14  -1.25.145.13  -0.85.30  -0.55.34  +0.2
5 179 Ema BendováEma Bendová
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 14 5.29 +0.2 m/s  -1.7 -0.85.03  -2.45.03 +0.0 -1.25.29  +0.2
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 16 5.20 -0.8 m/s 4.89  -0.84.98  -0.54.91  -1.34.984.91  -0.35.20  -0.8 -0.9
7 283 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 5.13 -0.4 m/s 5.13  -0.4 -1.44.03  -0.75.13 -0.95.05  -1.0 -0.7
8 288 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11 5.07 +0.5 m/s 4.61  -1.9 -1.24.75  -1.34.754.67  -1.4 +0.05.07  +0.5
9 286 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10 4.73 -0.6 m/s 4.33  -0.3 -1.64.73  -0.64.730.00.00.0
10 232 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 13 4.68 -1.3 m/s 4.68  -1.3 -0.84.56  -2.44.680.00.00.0
11 Klára VanovčanováKlára Vanovčanová
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 7 4.58 -2.6 m/s 4.58  -2.6 +0.72.68  -0.24.580.00.00.0
12 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 4.09 -1.6 m/s 4.09  -1.6 -0.43.85  -1.54.090.00.00.0
13 300 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s.
04 1 3.80 -0.6 m/s 2.95  -0.43.69  -0.13.80  -0.63.800.00.00.0
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 3.68 -1.5 m/s 3.68  -1.5 -1.6 -0.53.680.00.00.0
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
172 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži

(pá, 5.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 13.99 -0.6 m/s 13.27  -0.4 -0.213.23  -1.713.27 -0.412.24  -0.613.99  -0.6
2 292 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 13.57 -0.9 m/s 13.33  -1.013.48  -0.6 -0.613.4813.41  -1.613.57  -0.913.35  -0.7
3 294 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 8 13.31 +0.2 m/s  -0.9 -0.213.31  +0.213.3113.30  +0.112.09  -0.8 -1.1
4 293 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 13.25 -0.8 m/s 12.18  +0.2 -0.2 -1.312.18 -1.512.99  -0.813.25  -0.8
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 4 13.17 -0.4 m/s 12.80  -1.112.47  -2.1 -0.812.8011.35  -0.412.70  -0.613.17  -0.4
6 291 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 13.12 -0.2 m/s 13.12  -0.212.78  -0.912.22  -1.213.1212.06  -0.3--
7 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 12.20 -0.1 m/s  -0.912.09  -0.411.49  -0.612.09 -0.912.20  -0.111.98  -0.9
8 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 12.02 +0.1 m/s  -0.512.00  -1.9 -0.312.0011.97  -0.811.84  -1.212.02  +0.1
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 5.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 16.10 x16.10x16.10xxx
2 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 11.29 xx10.7010.7011.2910.39x
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 7 10.61 08.9310.2710.6110.610.00.00.0
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 6 10.61 09.4710.61-10.610.00.00.0
5 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5 09.89 09.3209.8909.5209.8909.7309.4109.88
6 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 3 09.57 08.8009.57-09.570.00.00.0
7 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 4 09.45 08.9109.4509.2809.4509.2009.3208.60
8 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 09.37 09.3708.5108.6809.3709.3709.1908.64
9 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 08.11 07.4707.6207.8107.8107.7707.3708.11
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 5.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 10 16.20 15.9916.20x16.20x15.9515.63
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11 15.88 14.7215.88x15.88x15.7714.27
3 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 9 15.14 14.8914.9214.8214.9214.3515.1414.80
4 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 13.99 xx13.9913.99xx13.64
5 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 7 13.32 12.5012.8813.0113.0113.3212.2812.67
6 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 6 12.34 12.2211.9811.7812.2212.3412.1812.06
7 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 11.98 11.98xx11.98x11.4311.79
8 Oliver ŠtefanOliver Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 1 11.95 11.6211.4211.8811.8811.3011.9511.83
9 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 11.78 11.78x11.7311.7811.6711.3811.67
10 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 10.27 x10.2709.1510.2709.5409.9610.19
11 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 2 09.96 09.2509.6409.9609.9609.67xx
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 5.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 16.45 15.6716.21x16.21x16.45x
2 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 1 12.42 xxx0.012.42xx
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(pá, 5.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 1 26.54 24.8726.54x26.54x23.2625.53
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(pá, 5.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 37.58 x36.2937.5837.58x37.1436.29
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(pá, 5.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 41.61 x41.6139.9641.61xxx
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 37.59 35.1636.2736.4136.4136.4534.9637.59
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 24.34 24.34x23.2424.34x22.6020.94
4 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5 23.86 22.4818.87x22.4823.86x22.55
5 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3 22.38 22.3821.3118.9022.3819.45--
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 20.98 20.7520.9820.8920.98---
7 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 19.65 xx19.6519.65x17.0617.57
8 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 17.00 14.1717.00x17.0016.75x-
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(pá, 5.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11 44.33 44.33x36.8744.33xxx
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 42.72 32.8629.72x32.86xx42.72
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 42.12 42.12x41.5442.12xx41.81
4 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 7 42.09 40.71xx40.71x42.09x
5 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 6 35.74 32.9533.0328.3333.03x35.6535.74
6 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 32.02 29.5129.0330.3630.3626.7832.0227.29
7 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 30.29 30.29xx30.29xxx
8 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3 29.31 27.4227.0729.3129.31x29.21x
Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Marek JanásMarek Janás
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(pá, 5.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 2 38.99 36.8836.58x36.8834.3738.9937.93
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 36.33 33.2332.8734.7834.7836.3336.00x
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(pá, 5.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 3 46.69 43.83x46.6946.6945.61xx
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 39.69 x39.69x39.69xxx
3 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 2 26.63 x23.48x23.4824.0626.1626.63
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(pá, 5.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 50.17 47.0150.1746.9450.17xxx
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 41.34 39.1137.0840.2740.2741.3441.17x
3 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 1 29.61 28.2429.6128.5329.6126.5826.5329.04
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5 26.26 26.2626.0123.9426.26xx19.68
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 24.90 24.90x24.5524.9022.91--
6 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3 23.85 21.7723.8522.7923.8523.1723.00-
7 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 18.47 x18.4718.0718.4717.70x17.32
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(pá, 5.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 51.08 xxx0.0x49.2151.08
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(pá, 5.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 8 42.34 x42.34x42.34xxx
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(pá, 5.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 54.31 xx43.1743.17xx54.31
2 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4 37.86 34.4237.8637.6137.8636.9235.1334.99
3 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 36.42 x33.6034.0134.01x36.42x
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 32.87 xx32.8732.8730.3630.42x
5 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3 31.46 30.5729.1828.3330.5729.17x31.46
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(pá, 5.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 57.70 x57.7056.2157.7057.3154.6257.25
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(pá, 5.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 52.05 49.0152.05x52.05xx50.59
2 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 2 45.74 x43.9544.2944.2945.7444.47x
3 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 1 27.35 24.9525.89x25.8927.2127.3527.29
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(pá, 5.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 51.74 x47.7749.8449.8451.7447.8847.30
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 41.66 xx38.5838.5841.6640.2139.82
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 35.29 26.58x35.2935.2931.1531.5533.76
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3 34.16 32.4230.8931.0632.4233.0434.1630.69
5 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 1 30.44 x30.44x30.44x26.5627.25
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 26.56 x26.5624.7026.56---
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(pá, 5.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 6 47.64 47.3746.95x47.3746.8746.7247.64
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 3 42.12 x32.6531.5732.65xx42.12
3 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 5 41.89 40.9041.8941.7041.89xx40.92
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1 24.53 xx23.5623.56x24.53x
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
298 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(pá, 5.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek JanásMarek Janás
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 10 57.34 x57.3452.8557.3452.07x51.32
2 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 11 54.71 53.60xx53.6054.71xx
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 9 53.82 53.8249.85x53.82xxx
4 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 6 52.85 52.85--52.85---
5 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 50.37 44.5748.8650.0450.0446.5750.37x
6 Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 8 47.71 45.4740.36x45.4747.3447.71x
7 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 1 46.51 43.9645.9241.2745.9246.5141.7339.23
8 Patrik SikoraPatrik Sikora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 40.67 40.67xx40.6735.3636.84x
9 Oliver ŠtefanOliver Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 3 36.78 36.78x36.1336.780.00.00.0
10 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 35.48 x35.48x35.480.00.00.0
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 DNS ---00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 5.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof KozačKryštof Kozač
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2 68.32 68.32x65.7368.3263.7567.1267.97
2 Erik LojškaErik Lojška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1 50.61 47.8250.6146.5250.6145.3545.72x
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(pá, 5.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4 56.67 56.67x52.2556.6752.1854.2355.84
2 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 51.49 44.8345.9044.0045.90x51.4950.62
3 Patrik LučanPatrik Lučan
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 47.70 45.3543.7145.0245.3543.78x47.70
4 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 39.56 38.2639.56x39.56x--
Celkem 4 závodníků