Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikromítink ČAS

Ostrava - Vítkovice (5. 6. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.69
2 182 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.11
3 194 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.15
4 215 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 Športovné centrum polícieŠportovné centrum polície 6 07.27
5 180 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.27
6 256 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 218 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.06
2 244 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.36
3 175 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 7 07.45
4 190 Pavol TáborskýPavol Táborský 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.46
5 243 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.48
6 296 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 297 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 07.40
2 152 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.48
3 151 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.58
4 238 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.69
5 242 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.81
295 Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.69
2 218 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.06
3 182 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.11
4 194 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.15
5 215 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 Športovné centrum polícieŠportovné centrum polície 6 07.27
5 180 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.27
7 256 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.29
8 244 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.36
9 297 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 07.40
10 175 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 7 07.45
11 190 Pavol TáborskýPavol Táborský 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.46
12 243 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.48
12 152 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.48
14 296 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.56
15 151 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.58
16 238 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.69
17 242 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.81
295 Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.86
2 269 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.95
3 195 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.02
4 185 Tereza ČorejováTereza Čorejová 20 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02
5 165 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 08.19
6 160 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.25
7 154 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.42
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.15
2 262 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.37
3 268 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.40
4 264 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.41
5 277 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.60
6 187 Zuzana KrajcovičováZuzana Krajcovičová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.70
153 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.86
2 269 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.95
3 195 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.02
3 185 Tereza ČorejováTereza Čorejová 20 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.02
5 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.15
6 165 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 08.19
7 160 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.25
8 262 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.37
9 268 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.40
10 264 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.41
11 154 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.42
12 277 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.60
13 187 Zuzana KrajcovičováZuzana Krajcovičová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.70
153 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS