Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikromítink ČAS

Ostrava - Vítkovice (5. 6. 2020)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.33
2 228 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 16.34
3 202 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.71
4 180 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 16.88
5 256 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.00
6 215 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 Športovné centrum polícieŠportovné centrum polície 6 17.02
7 169 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.29
8 190 Pavol TáborskýPavol Táborský 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 17.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 182 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 16.55
2 181 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 17.12
3 254 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.20
4 198 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 17.53
5 297 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.77
6 238 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.79
7 296 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.00
8 234 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.45
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.33
2 228 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 16.34
3 182 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 16.55
4 202 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.71
5 180 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 16.88
6 256 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.00
7 215 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 Športovné centrum polícieŠportovné centrum polície 6 17.02
8 181 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 17.12
9 254 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.20
10 169 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.29
11 198 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 17.53
12 190 Pavol TáborskýPavol Táborský 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 17.76
13 297 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.77
14 238 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.79
15 296 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.00
16 234 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.45

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.00
2 269 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.61
3 281 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 18.61
4 267 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.68
5 263 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.99
6 186 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 19.15
7 284 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 19.16
8 189 Viki StrýčkováViki Strýčková 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 19.43
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 195 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.09
2 160 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.37
3 274 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.45
4 287 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.46
5 184 Ela ČederlováEla Čederlová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 19.69
6 179 Ema BendováEma Bendová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.09
7 264 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.26
8 196 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 172 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.13
2 154 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.84
3 165 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 20.14
4 288 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.31
5 Klára VanovčanováKlára Vanovčanová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 20.45
6 187 Zuzana KrajcovičováZuzana Krajcovičová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.25
7 188 Ema MníchováEma Mníchová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 21.62
262 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 5.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 232 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.44
2 161 Sandra VeselskáSandra Veselská 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.50
3 277 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.89
4 192 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.05
5 222 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.09
300 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 7 DQ
298 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
153 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.00
2 269 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.61
2 281 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 18.61
4 267 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.68
5 263 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.99
6 195 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.09
7 172 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.13
8 186 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 19.15
9 284 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 19.16
10 160 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.37
11 189 Viki StrýčkováViki Strýčková 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 19.43
12 274 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.45
13 287 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.46
14 184 Ela ČederlováEla Čederlová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 19.69
15 154 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.84
16 179 Ema BendováEma Bendová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.09
17 165 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 20.14
18 264 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.26
19 288 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.31
20 232 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.44
21 Klára VanovčanováKlára Vanovčanová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 20.45
22 161 Sandra VeselskáSandra Veselská 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.50
23 196 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.53
24 277 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.89
25 192 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.05
26 222 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.09
27 187 Zuzana KrajcovičováZuzana Krajcovičová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.25
28 188 Ema MníchováEma Mníchová 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 21.62
262 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
300 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 7 DQ
298 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
153 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS