Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Den sprintu a překážek v Rudné

Rudná (7. 6. 2020)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.6.2020 - 12:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.35
2 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.36
3 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.56
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.78
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.12
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.81
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
4 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.07
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.05
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.43
3 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.88
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.10
2 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.99
3 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.42
4 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 12:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.73
2 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.95
3 Milan DanišMilan Daniš 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.03
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 12:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.17
2 Petr HorkýPetr Horký 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.05
3 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.12
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.81
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
4 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.05
5 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.07
6 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.10
7 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.17
8 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.43
9 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.73
10 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.88
11 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.95
12 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.99
13 Petr HorkýPetr Horký 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.05
14 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.16
15 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.42
16 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.83
17 Milan DanišMilan Daniš 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.03

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.51
2 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.52
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.54
4 1 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.31
2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.34
Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.11
2 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.29
3 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.17
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.51
2 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.52
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.54
4 1 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.00
5 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.11
6 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.29
7 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.31
8 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.34
9 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.17
Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.41
2 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.90
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.96
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.06
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.39
2 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.16
3 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 09.27
4 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.22
2 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.33
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.44
4 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 09.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.33
2 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.52
3 Natálie ZaťkováNatálie Zaťková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.39
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.41
3 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.90
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.96
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.06
6 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.16
7 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.22
8 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 09.27
9 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.33
9 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.33
11 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.44
12 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.52
13 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 09.66
14 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.07
15 Natálie ZaťkováNatálie Zaťková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.51

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 7.6.2020 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.06
2 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.42
3 David ZelendaDavid Zelenda 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10.51
4 Michal MertaMichal Merta 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.85
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa KropáčkováDenisa Kropáčková 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 10.28
2 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.94
3 Nikola MikeškováNikola Mikešková 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.01
Martina DejmováMartina Dejmová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.44
2 Rozálie KrupařováRozálie Krupařová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.51
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Andrea SobíškováAndrea Sobíšková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.77
2 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 11.58
3 Tereza DanišováTereza Danišová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 12.52
Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.27
2 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.55
3 Lucie BenešováLucie Benešová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.69
4 Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.44
2 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.77
3 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.27
4 Denisa KropáčkováDenisa Kropáčková 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 10.28
5 Rozálie KrupařováRozálie Krupařová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.51
6 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.55
7 Lucie BenešováLucie Benešová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.69
8 Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.76
9 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.94
10 Nikola MikeškováNikola Mikešková 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.01
11 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 11.58
12 Tereza DanišováTereza Danišová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 12.52
Martina DejmováMartina Dejmová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Andrea SobíškováAndrea Sobíšková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS