Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Den sprintu a překážek v Rudné

Rudná (27. 6. 2020)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.37
2 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 09.41
3 Jakub BraunJakub Braun 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 10.14
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.27
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 08.94
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 08.99
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.50
2 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.97
3 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 SB 09.98
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 09.82
2 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 10.14
3 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 SB 10.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.27
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 08.94
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 08.99
4 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.50
5 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 09.82
6 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.97
7 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 SB 09.98
8 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 10.14
9 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 SB 10.58

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.33
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 08.37
3 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 SB 08.46
4 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 08.84
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.92
2 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.75
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.33
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 08.37
3 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 SB 08.46
4 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 08.84
5 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.92
6 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.75

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.31
2 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 09.20
3 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.36
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 09.39
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.51
3 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.29
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.31
2 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 09.20
3 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.36
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 09.39
5 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.51
6 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.29

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LudwigTomáš Ludwig 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.27
2 Michal MertaMichal Merta 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 10.65
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.21
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.23
3 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 09.95
4 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.58
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KrupařováRozálie Krupařová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.97
2 Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 10.18
3 Anna Elisa AjibAnna Elisa Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.24
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.21
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.23
3 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 09.95
4 Rozálie KrupařováRozálie Krupařová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.97
5 Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 10.18
6 Anna Elisa AjibAnna Elisa Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 10.24
7 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.58

150 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 20.32
Celkem 1 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 13:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.86
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 21.54
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 21.61
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 13:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 23.97
2 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 26.44
3 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 26.57
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 13:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 24.44
2 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 25.51
3 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 26.07
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.86
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 21.54
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 21.61
4 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 23.97
5 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 24.44
6 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 25.51
7 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 26.07
8 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 26.44
9 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 26.57

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 20.36
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 20.79
3 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.63
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 21.15
2 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 21.98
3 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 26.87
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 20.36
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 20.79
3 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 21.15
4 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.63
5 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 21.98
6 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 26.87

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 13:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 21.15
2 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 22.34
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 24.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 13:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 22.74
2 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.33
3 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.77
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 21.15
2 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 22.34
3 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 22.74
4 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.33
5 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.77
6 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 24.00

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 11.31
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 11.59
3 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 12.32
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 12.64
2 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.61
3 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 16.75
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 13.88
2 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 14.14
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 11.31
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 11.59
3 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 12.32
4 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 12.64
5 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.61
6 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 13.88
7 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 14.14
8 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 16.75

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.39
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 10.41
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 11.05
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 12.48
3 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 12.57
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 12.83
2 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 12.85
3 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.39
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 10.41
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 11.05
4 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 12.48
5 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 12.57
6 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 12.83
7 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 12.85
8 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.75

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 11:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 17.29
2 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 21.22
3 Jakub BraunJakub Braun 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 21.87
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 15.90
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 21.46
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 18.58
2 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 18.78
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 15.90
2 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 18.58
3 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 18.78
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 21.46

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukeš, Taylor, Holinka, Braun Lukeš, Taylor, Holinka, Braun ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 36.70
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Polanská, Brandejsová, Ostenová, Pospíšilová Polanská, Brandejsová, Ostenová, Pospíšilová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 32.79
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Mix (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Turtenwaldová, Šebeok, Coufalová, Šlajsna Turtenwaldová, Šebeok, Coufalová, Šlajsna ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 34.18
2 Kraus, Ajib, Kuncová, Škrabánková Kraus, Ajib, Kuncová, Škrabánková ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 38.18
3 Heisig, Merta, Zikmundová, Ajib Heisig, Merta, Zikmundová, Ajib ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 39.54
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 PB 08.34 08.0007.8008.2508.2507.5608.3407.53
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 PB 07.16 06.5505.88x06.5506.1106.4407.16
3 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 7 07.16 07.16r0.007.160.00.00.0
4 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 10 PB 06.98 06.9806.4206.3606.9806.7806.82r
5 Sára ZikmundováSára Zikmundová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 2 PB 06.45 05.9406.4505.4106.4506.44x05.72
6 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 4 PB 06.41 05.9206.3706.4106.4105.81r0.0
7 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 5 05.92 05.3805.92r05.920.00.00.0
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŽákJan Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 4 PB 07.36 06.4106.4707.1307.1306.2206.7507.36
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 9 07.00 05.9706.3506.2406.3507.0006.3906.92
3 Ondřej MertaOndřej Merta
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 6 PB 06.77 06.7705.9705.5506.77x06.6306.10
4 Josef LukešJosef Lukeš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 8 PB 06.64 06.0306.11x06.1106.3006.6406.31
5 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 5 PB 06.26 05.7606.2506.0206.2506.2605.8205.78
6 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3 PB 05.75 x04.8705.3305.3305.7505.5605.43
7 Michael HeisigMichael Heisig
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 PB 05.75 x05.3705.1905.3705.4205.7505.26
8 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 7 05.20 xxx0.0xx05.20
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicolette SkalováNicolette Skalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 1 PB 09.22 x08.6207.4508.6208.1808.6809.22
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 8 PB 09.96 x09.7309.2509.7309.9609.45-
2 Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 7 PB 09.06 08.1608.3008.4108.4108.1009.0608.45
3 Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 6 PB 08.92 08.2108.92x08.9207.5708.0107.86
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 PB 08.06 06.8607.5007.0407.5008.0607.8307.42
5 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 9 PB 07.91 07.5407.2807.4007.5407.5507.9107.67
6 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 5 06.80 06.5506.7806.7806.7806.6906.7206.80
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 2 PB 08.74 08.53--08.53-08.7408.56
2 Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1 PB 08.24 07.8008.1207.8708.1208.0408.2408.04
Celkem 2 závodníků