Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců

Olomouc (27. 6. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 14:15) official Vítr: -3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.81 QA 0.154
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.55 qB 0.160
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.75 0.159
4 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.83 0.146
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.89 0.194
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 14:15) official Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 11.25 QA 0.161
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.27 qA 0.158
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.38 qB 0.204
4 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.80 0.110
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.87 0.148
6 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 7 11.95 0.174
Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DQ -0.028
Poznámky:
Matouš Budig DQ dle TP16.8 (162.8).
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.6.2020 - 14:15) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.10 QA 0.162
2 Jakub FiloJakub Filo 00 SlovenskoSlovensko 5 11.39 qB 0.178
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.59 qB 0.142
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.61 qB 0.171
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.76 0.130
6 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovenskoSlovensko 2 12.01 0.225
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.6.2020 - 14:15) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.09 QA 0.136
2 Tomáš KošíkTomáš Košík 99 SlovenskoSlovensko 5 11.18 qA 0.137
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.26 qA 0.124
4 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 6 11.57 qB 0.111
5 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.79 0.193
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.97 0.156
7 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.04 0.128
8 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.44 0.175
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.6.2020 - 14:15) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver MurckoOliver Murcko 01 SlovenskoSlovensko 5 11.34 QA 0.149
2 Adam BelošAdam Beloš 98 SlovenskoSlovensko 3 11.52 qB 0.142
3 Matúš OpavskýMatúš Opavský 99 SlovenskoSlovensko 4 11.58 qB 0.158
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.65 0.146
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.91 0.147
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.81 QA 0.154
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.09 QA 0.136
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.10 QA 0.162
4 Tomáš KošíkTomáš Košík 99 SlovenskoSlovensko 5 11.18 qA 0.137
5 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 11.25 QA 0.161
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.26 qA 0.124
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.27 qA 0.158
8 Oliver MurckoOliver Murcko 01 SlovenskoSlovensko 5 11.34 QA 0.149
9 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.38 qB 0.204
10 Jakub FiloJakub Filo 00 SlovenskoSlovensko 5 11.39 qB 0.178
11 Adam BelošAdam Beloš 98 SlovenskoSlovensko 3 11.52 qB 0.142
12 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.55 qB 0.160
13 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 6 11.57 qB 0.111
14 Matúš OpavskýMatúš Opavský 99 SlovenskoSlovensko 4 11.58 qB 0.158
15 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.59 qB 0.142
16 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.61 qB 0.171
17 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.65 0.146
18 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.75 0.159
19 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.76 0.130
20 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.79 0.193
21 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.80 0.110
22 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.83 0.146
23 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.87 0.148
24 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.89 0.194
25 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.91 0.147
26 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 7 11.95 0.174
27 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.97 0.156
28 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovenskoSlovensko 2 12.01 0.225
29 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.04 0.128
30 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.44 0.175
Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DQ -0.028

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 15:20) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 6 SB 10.43 0.162
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.45 0.162
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 10.62 0.139
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 10.86 0.154
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 11.07 0.128
6 Tomáš KošíkTomáš Košík 99 SlovenskoSlovensko 8 SB 11.12 0.172
7 Oliver MurckoOliver Murcko 01 SlovenskoSlovensko 7 SB 11.25 0.158
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 11.25 0.136
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 15:10) official Vítr: -4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.39 0.162
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 11.50 0.150
3 Jakub FiloJakub Filo 00 SlovenskoSlovensko 5 11.51 0.184
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 11.55 0.168
5 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 2 11.70 0.138
Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Matúš OpavskýMatúš Opavský 99 SlovenskoSlovensko 7 DNS
Adam BelošAdam Beloš 98 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži 20-22 let

(so, 27.6.2020 - 14:25) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 12.02 0.172
MS Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 12.64 0.214
MS Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.88 0.156
MS Benjamín ErbanBenjamín Erban 88 SlovenskoSlovensko 7 14.36 0.351
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.19 QA 0.164
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.51 qA 0.173
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.88 qB 0.145
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.67 0.156
5 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.68 0.158
6 Ema MníchováEma Mníchová 05 SlovenskoSlovensko 1 14.25 0.147
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vítr: -3.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.25 QA 0.184
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.63 qA 0.155
3 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 3 13.24 qB 0.339
4 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 13.40 qB 0.155
5 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 SlovenskoSlovensko 6 13.43 0.152
6 Zuzana PistovčákováZuzana Pistovčáková 03 SlovenskoSlovensko 7 13.60 0.187
7 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 14.02 0.179
8 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.24 0.246
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.59 QA 0.157
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.78 qB 0.181
3 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 3 PB 12.84 qB 0.163
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.27 qB 0.167
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 SB 13.77 0.195
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.89 0.513
7 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 2 14.35 0.350
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 12.15 QA 0.181
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.88 qB 0.375
3 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 SlovenskoSlovensko 3 13.06 qB 0.147
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 13.45 0.160
5 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 13.65 0.201
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 13.78 0.172
7 Zuzka KrajčovičováZuzka Krajčovičová 05 SlovenskoSlovensko 1 14.25 0.188
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.68 QA 0.178
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.70 qA 0.142
3 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 6 13.41 0.153
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 13.56 0.133
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.64 0.170
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.71 0.202
7 Jana KolozsváryováJana Kolozsváryová 05 SlovenskoSlovensko 1 13.75 0.377
8 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.84 0.185
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 12.15 QA 0.181
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.19 QA 0.164
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.25 QA 0.184
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.51 qA 0.173
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.59 QA 0.157
6 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.63 qA 0.155
7 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.68 QA 0.178
8 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.70 qA 0.142
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.78 qB 0.181
10 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 3 PB 12.84 qB 0.163
11 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.88 qB 0.145
11 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.88 qB 0.375
13 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 SlovenskoSlovensko 3 13.06 qB 0.147
14 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 3 13.24 qB 0.339
15 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.27 qB 0.167
16 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 13.40 qB 0.155
17 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 6 13.41 0.153
18 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 SlovenskoSlovensko 6 13.43 0.152
19 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 13.45 0.160
20 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 13.56 0.133
21 Zuzana PistovčákováZuzana Pistovčáková 03 SlovenskoSlovensko 7 13.60 0.187
22 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.64 0.170
23 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 13.65 0.201
24 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.67 0.156
25 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.68 0.158
26 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.71 0.202
27 Jana KolozsváryováJana Kolozsváryová 05 SlovenskoSlovensko 1 13.75 0.377
28 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 SB 13.77 0.195
29 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 13.78 0.172
30 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.84 0.185
31 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.89 0.513
32 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 14.02 0.179
33 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.24 0.246
34 Ema MníchováEma Mníchová 05 SlovenskoSlovensko 1 14.25 0.147
34 Zuzka KrajčovičováZuzka Krajčovičová 05 SlovenskoSlovensko 1 14.25 0.188
36 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 2 14.35 0.350

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 27.6.2020 - 15:05) official Vítr: -3.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.02 0.147
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 12.06 0.160
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 SB 12.08 0.149
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 12.26 0.205
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 12.36 0.231
6 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 12.53 0.135
7 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 12.58 0.151
8 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 12.59 0.154
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 27.6.2020 - 15:00) official Vítr: -2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 12.41 0.346
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 12.62 0.137
3 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 5 SB 12.73 0.139
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 12.84 0.148
5 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 SlovenskoSlovensko 2 SB 12.92 0.136
6 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 SB 13.02 0.157
7 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 7 SB 13.05 0.342
8 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 13.16 0.178
Celkem 8 závodníků