Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (4. 7. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
02 22 PB 7.07 +0.8 m/s  +0.96.74  -0.76.72  +0.26.74 +1.97.07  +0.8- 11.00
2 39 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
96 20 PB 6.79 +0.3 m/s  +1.96.61  +0.96.65  +2.26.65 +1.36.79  +0.36.66  +0.2 9.00
3 45 Dan KovářDan Kovář
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
02 15 PB 6.75 +0.5 m/s 6.43  +0.66.04  +0.76.52  +2.06.526.28  +0.16.75  +0.56.42  -0.3 8.00
4 193 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 21 PB 6.51 +0.3 m/s  +2.16.50  +0.36.51  +0.36.513.58  +0.6 +0.2- 7.00
5 42 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
00 18 PB 6.44 -0.6 m/s 6.13  +0.26.41  +0.15.96  +0.66.416.39  +0.46.21  -0.36.44  -0.6 6.00
6 56 Denis HlaváčDenis Hlaváč
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 1 PB 6.41 +0.0 m/s 6.35  +0.86.39  +0.7 +1.16.396.31  -0.46.41  +0.0 -0.2 5.00
7 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 19 PB 6.41 +0.2 m/s  +1.56.41  +0.2 +0.36.41 -0.56.22  -0.5 -0.5 4.00
8 127 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
04 9 PB 6.35 +1.2 m/s 6.35  +1.26.02  +0.9 +1.26.355.97  +2.4 +1.56.27  +0.0 3.00
9 34 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
03 10 PB 6.31 +0.6 m/s 6.31  +0.66.15  +0.66.13  +0.46.310.00.00.0 2.00
10 157 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 16 PB 6.18 +0.8 m/s 6.18  +0.8 +0.66.00  +0.86.180.00.00.0 1.00
11 94 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 PB 6.10 +1.5 m/s 6.10  +1.55.86  +0.0 +0.46.100.00.00.0
12 118 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 PB 6.03 +1.3 m/s 5.40  +0.3 +2.46.03  +1.36.030.00.00.0
13 161 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 14 PB 6.00 +0.0 m/s 6.00  +0.0 +0.7 +1.56.000.00.00.0
14 117 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 8 PB 5.99 +1.8 m/s 5.99  +1.85.76  +1.45.74  +1.45.990.00.00.0
15 333 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 23 PB 5.96 +0.4 m/s 4.21  +0.8 -0.35.96  +0.45.960.00.00.0
16 135 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
03 13 PB 5.93 +0.8 m/s 5.93  +0.85.90  +1.55.52  +2.15.930.00.00.0
17 115 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 4 PB 5.92 +0.1 m/s  +0.45.82  +1.35.92  +0.15.920.00.00.0
18 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 17 PB 5.75 +0.2 m/s 5.43  +1.2 +0.75.75  +0.25.750.00.00.0
19 71 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3 PB 5.74 +0.2 m/s 5.74  +0.25.58  +0.45.73  +0.55.740.00.00.0
MS Erik BulejkoErik Bulejko
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 7 PB 5.74 +0.9 m/s 5.70  +0.75.74  +0.94.32  +1.35.740.00.00.0
21 64 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 6 PB 5.51 +0.6 m/s  +1.1 +1.75.51  +0.65.510.00.00.0
22 109 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 PB 5.43 +1.8 m/s 5.43  +1.8 +2.00.0  +1.85.430.00.00.0
23 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 12 PB 3.90 +0.8 m/s  +0.6 +0.53.90  +0.83.900.00.00.0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 15 SB 5.86 +0.2 m/s 5.54  -0.35.68  +1.45.83  +2.55.835.69  +0.0 +0.35.86  +0.2 11.00
2 102 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 19 PB 5.81 -0.3 m/s 5.36  +0.05.57  +1.15.81  -0.35.81 +0.55.74  +1.95.80  +1.1 9.00
3 40 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 10 PB 5.66 +1.3 m/s 5.48  +0.95.13  +1.95.26  +1.25.485.27  +0.15.23  -0.25.66  +1.3 8.00
4 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 16 5.53 +1.8 m/s 5.53  +1.85.50  +0.65.48  +2.05.535.39  +0.2 -0.25.51  +1.3 7.00
5 180 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 12 PB 5.51 +1.4 m/s 5.51  +1.4 +2.55.29  +0.75.51--- 6.00
6 54 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 9 PB 5.38 +1.3 m/s 5.10  +0.55.24  +1.45.24  -0.15.245.21  +0.85.38  +1.3 -0.2 5.00
7 273 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 14 5.33 +0.6 m/s  -0.55.33  +0.63.79  +2.45.334.82  +0.0-5.05  +0.0 4.00
8 228 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 13 5.24 +0.2 m/s 5.10  +2.55.23  +1.33.07  +0.25.235.24  +0.2 +0.1 +0.2 3.00
9 146 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11 5.22 +0.5 m/s  +1.65.15  +0.55.22  +0.55.220.00.00.0 2.00
10 220 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 5.18 +1.3 m/s 5.18  +1.34.83  +0.85.12  +0.65.180.00.00.0 1.00
11 15 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 8 5.17 +0.8 m/s  +0.35.17  +0.8 +0.25.170.00.00.0
12 126 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 6 4.79 -1.1 m/s  +1.34.79  -1.1 +0.04.790.00.00.0
13 263 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2 4.69 +1.1 m/s 4.69  +1.14.28  +0.14.38  +1.94.690.00.00.0
14 5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 4.68 +0.0 m/s  +0.4 +0.44.68  +0.04.680.00.00.0
15 223 Gabriela PreissováGabriela Preissová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 4.54 +0.4 m/s 4.54  +0.4 +0.44.21  +1.84.540.00.00.0
16 230 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 PB 4.48 -0.6 m/s 4.48  -0.64.15  +0.14.31  +1.94.480.00.00.0
17 264 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4 4.47 -0.6 m/s 3.44  +0.33.98  +2.04.47  -0.64.470.00.00.0
274 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 18 NM  +2.0 +1.5 +1.60.00.00.00.0
272 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 17 NM  +0.7 -0.1 +1.30.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků