Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (4. 7. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 48.53 11.00
2 101 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 49.10 9.00
3 119 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 49.71 8.00
4 327 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 49.72 7.00
5 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.29 6.00
6 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 50.86 5.00
7 186 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 52.04 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 SB 51.29 4.00
2 160 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 51.75 3.00
3 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.16 1.00
4 31 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 PB 52.22
5 121 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 52.34
6 177 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 53.05
MS Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 7 53.37
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Richard PazmányRichard Pazmány 01 SlovenskoSlovensko 3 SB 53.24
2 95 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 53.54
3 64 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 54.42
4 69 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.84
5 141 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 7 SB 56.21
MS Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 58.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 48.53 11.00
2 101 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 49.10 9.00
3 119 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 49.71 8.00
4 327 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 49.72 7.00
5 316 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.29 6.00
6 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 50.86 5.00
7 136 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 SB 51.29 4.00
8 160 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 51.75 3.00
9 186 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 52.04 2.00
10 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.16 1.00
11 31 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 PB 52.22
12 121 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 52.34
13 177 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 53.05
14 Richard PazmányRichard Pazmány 01 SlovenskoSlovensko 3 SB 53.24
15 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 7 53.37
16 95 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 53.54
17 64 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 54.42
18 69 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.84
19 141 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 7 SB 56.21
20 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 58.03

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.05 11.00
2 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 57.46 8.00
3 175 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.50 7.00
4 82 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 58.11 6.00
5 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 58.82 5.00
6 59 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 59.00 3.00
7 4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.62 2.00
8 177 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 60.20 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.54
2 176 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.98
3 180 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.26
4 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 61.80
5 275 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 62.10
6 187 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 62.16
7 130 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 62.58
8 143 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 63.29
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 56.95 9.00
MS 154 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 57.46
3 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 58.93 4.00
4 58 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 63.10
5 206 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 63.34
6 174 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.96
7 128 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 SB 65.88
8 114 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 67.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.05 11.00
2 115 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 56.95 9.00
3 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 57.46 8.00
3 154 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 57.46
5 175 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.50 7.00
6 82 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 58.11 6.00
7 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 58.82 5.00
8 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 58.93 4.00
9 59 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 59.00 3.00
10 4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.62 2.00
11 177 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 60.20 1.00
12 185 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.54
13 176 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.98
14 180 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.26
15 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 61.80
16 275 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 62.10
17 187 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 62.16
18 130 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 62.58
19 58 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 63.10
20 143 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 63.29
21 206 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 63.34
22 174 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.96
23 128 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 SB 65.88
24 114 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 67.27