Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

54. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi - 10 km chůze pro MČR družstev a 3. kolo I. ligy a II. ligy mužů a žen

Olomouc (1. 8. 2020)

chůze dráha 1000m - Muži

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 122 Šimon BátovskýŠimon Bátovský 08 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 04:44
2 125 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:20
3 124 Lukáš Kristián KaraLukáš Kristián Kara 11 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 06:38
4 123 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 09:07
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 1000m - Ženy

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 135 Dominika PernickáDominika Pernická 10 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 04:50
2 126 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05:08
3 131 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05:19
4 134 Petra LopatkováPetra Lopatková 09 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 05:22
5 127 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05:50
6 133 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 05:59
7 136 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 06:06
8 138 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:23
9 139 Elena VeselkováElena Veselková 11 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, Sportovní atletický klub (S... 06:28
10 130 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 06:31
11 132 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:26
Celkem 11 závodníků

3 km chůze - Muži

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 103 Lukáš RosenbaumLukáš Rosenbaum 07 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 14:25
2 102 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14:35
3 100 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15:24
4 101 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:20
5 104 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 19:43
Celkem 5 závodníků

3 km chůze - Ženy

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 116 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, Sportovní atletický klub (S... 14:37
2 105 Paulína AvenováPaulína Avenová 04 ŠOG NitraŠOG Nitra 15:04
3 111 Terézia KurucováTerézia Kurucová 05 Olympia Považská BystricaOlympia Považská Bystrica 16:04
4 114 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16:10
5 108 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:23
6 113 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:52
7 115 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17:43
8 110 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:46
9 112 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:17
10 107 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 20:06
11 106 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21:04
Celkem 11 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 117 Filip KrestiankoFilip Krestianko 05 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 26:32
Celkem 1 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 120 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 30:16
2 119 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 33:48
3 118 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 34:34
4 121 Monika SchwantzerMonika Schwantzer 55 Burgenland - AUTBurgenland - AUT 35:56
Celkem 4 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 41 Michal (C) MorvayMichal (C) Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43:22
2 40 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 43:48
3 18 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 43:58
4 37 Lubomír KubišLubomír Kubiš 01 SlovenskoSlovensko 44:24
5 11 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45:46
6 44 Patrik NemčokPatrik Nemčok 03 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 48:28
7 32 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 48:41
8 30 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49:52
9 8 Michal DudaMichal Duda 04 ŠK BCF DUKLA Banská BystricaŠK BCF DUKLA Banská Bystrica 50:24
10 62 Adam (H) ZajíčekAdam (H) Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 50:48
11 12 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50:55
12 13 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54:00
13 22 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55:03
14 4 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55:51
15 38 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 57:38
16 64 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 58:05
17 17 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 58:35
18 2 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 59:06
19 29 Filip (H) KaštovskýFilip (H) Kaštovský 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 61:47
20 49 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 64:14
21 34 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 64:34
22 144 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64:45
23 23 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 67:47
24 20 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 67:54
25 50 Petr ŘíhaPetr Říha 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 68:37
26 58 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70:19
27 24 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 73:31
21 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B DQ
Celkem 28 závodníků

10 km chůze - Veteráni

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 19 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45:51
2 43 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 47:20
3 54 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48:25
4 15 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 51:19
5 56 Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 53:44
6 52 Josef (H) SmolaJosef (H) Smola 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 55:09
7 55 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56:09
8 27 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57:19
9 10 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58:08
10 36 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60:15
11 16 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61:07
12 33 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 61:43
13 26 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 62:18
14 9 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 62:21
15 28 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 63:30
16 25 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 64:18
17 51 Milan SekaninaMilan Sekanina 54 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 65:13
18 14 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 65:40
19 48 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 66:12
20 42 Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 66:50
21 1 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67:11
22 31 Horst KiepertHorst Kiepert 51 MBB-SG AugsburgMBB-SG Augsburg 68:05
23 45 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 69:46
24 5 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 72:17
25 143 Miloš NěmecMiloš Němec 59 BonbonBonbon 73:05
26 63 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 74:10
27 35 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 74:45
28 6 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 75:39
29 47 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 75:48
30 61 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 76:28
31 46 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 78:54
32 39 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 79:57
33 53 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 82:29
34 7 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 82:46
Celkem 34 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 128 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46:49
2 70 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 47:28
3 80 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49:43
4 88 Alžbeta (C) RagasováAlžbeta (C) Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 51:42
5 85 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53:25
6 99 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53:35
7 67 Hana (C) BurzalováHana (C) Burzalová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 54:40
8 65 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56:27
9 73 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 59:29
10 74 Veronika (H) JanošíkováVeronika (H) Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 62:32
11 83 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63:54
12 77 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 64:36
13 69 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 64:45
14 90 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 66:01
15 82 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 66:02
16 75 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 66:16
17 96 Kristýna (H) VejšickáKristýna (H) Vejšická 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 66:30
18 68 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 66:41
19 89 Hana RůžičkováHana Růžičková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69:00
20 94 Vivien (H) UvírováVivien (H) Uvírová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 69:53
21 84 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 70:03
22 93 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 73:20
23 87 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 77:06
24 95 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 77:06
Celkem 24 závodníků

10 km chůze - Veteránky

(so, 1.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 71 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55:11
2 66 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61:22
3 91 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 61:23
4 81 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 61:48
5 97 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 61:54
6 79 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 61:58
7 78 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 65:34
8 72 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 67:21
9 76 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 71:02
10 86 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 71:10
11 92 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 82:12
Celkem 11 závodníků