Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu

Olomouc (2. 8. 2020)

skok daleký - Muži

(ne, 2.8.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 10 PB 6.97 +0.2 m/s 6.67  +0.8x +0.56.67 +2.1 -0.36.97  +0.2
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 7 PB 6.84 +0.2 m/s 6.42  +0.46.32  +1.36.25  +0.16.426.84  +0.24.39  +0.96.58  +3.4
3 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6 PB 6.57 +0.1 m/s 6.35  -0.36.57  +0.16.50  +0.86.57 +1.1 +0.76.32  +0.7
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 8 PB 6.54 +1.1 m/s x6.54  +1.16.32  +0.76.546.54  +0.76.20  +0.00.0
5 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 4 PB 6.48 +0.6 m/s 6.20  +0.82.97  +2.26.14  +1.06.206.42  +2.1-6.48  +0.6
6 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 2 PB 5.59 +0.8 m/s 5.56  +1.05.59  +0.8x5.590.00.00.0
7 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 3 PB 5.23 +0.6 m/s 5.23  +0.6 +1.2x5.230.00.00.0
Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 9 NM  +3.4 +1.2-0.0---
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 2.8.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 PB 6.98 +0.7 m/s 6.84  +0.46.98  +0.76.74  +0.16.986.71  +0.36.74  -1.1 +0.3
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 PB 6.86 +3.1 m/s 6.53 +1.1 m/s 6.51  +2.56.43  +1.36.53  +1.16.536.68  +2.16.48  -0.66.86  +3.1
3 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 7 PB 6.51 +1.7 m/s 6.05  +0.36.40  +1.06.42  +0.66.424.14  +0.66.20  +0.36.51  +1.7
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 PB 6.37 +1.0 m/s 5.75  +3.06.05  +0.56.37  +1.06.374.60  +0.1 +1.8 +0.1
5 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 PB 6.32 +1.6 m/s  +1.4 +2.06.26  +0.76.266.32  +1.66.12  +0.5 +1.2
6 Petr KunetekPetr Kunetek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 PB 6.15 +0.9 m/s 5.88  +0.35.41  +1.15.93  +1.85.936.03  +2.36.15  +0.95.92  +0.9
7 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 PB 5.99 +0.8 m/s 5.50  +0.65.41  +0.85.99  +0.85.990.0 -0.6 -0.6
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2 NM  +0.3 +1.3 +1.40.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 2.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 PB 7.28 +0.6 m/s 6.87  +1.97.01  +2.43.44  +0.17.014.11  -0.47.28  +0.65.20  +1.0
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4 6.60 +2.2 m/s 6.30 +1.4 m/s 6.30  +1.4 +2.4 +1.66.306.36  +2.56.60  +2.2 +1.6
3 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 6.54 +2.2 m/s 6.41 +0.7 m/s 6.25  +1.36.54  +2.26.41  +0.76.546.29  +1.06.32  +0.86.38  +1.0
4 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 6.34 +1.0 m/s 5.32  +0.7 +0.76.34  +1.06.346.10  +2.16.21  +0.26.11  +0.7
5 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 6.30 +1.9 m/s  +0.76.30  +1.96.10  +0.66.303.39  +1.96.30  +1.76.24  +0.2
6 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 6.27 +1.7 m/s 6.05  +2.05.96  +0.94.20  +1.86.056.27  +1.7 +0.36.22  +1.9
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1 PB 6.20 +1.9 m/s 5.82  +0.84.24  +0.55.94  +0.85.94 +2.45.79  +0.36.20  +1.9
8 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 6.09 +1.1 m/s 5.88  +2.66.04  +0.45.89  +0.56.045.97  +0.86.09  +1.1-
9 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 5.76 +0.8 m/s 5.50  +0.95.48  +2.45.76  +0.85.760.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 2.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4 5.94 +2.3 m/s 5.82 +0.7 m/s 5.82  +0.75.57  +0.35.62  -0.95.825.94  +2.34.02  +2.65.78  +2.8
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 5.84 +0.7 m/s 5.61  +0.45.82  +2.55.77  +0.55.82 +0.65.84  +0.7 +1.7
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2 4.91 +2.1 m/s 4.86 +1.7 m/s 4.61  +1.9 -0.84.74  +0.54.744.86  +1.74.91  +2.14.85  +1.7
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3 4.81 +2.9 m/s 4.77 +0.6 m/s 4.56  +2.24.61  +0.54.77  +0.64.77 +0.74.81  +2.94.50  +2.0
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 1 PB 4.42 +1.4 m/s 4.05  +1.44.26  +1.14.13  +0.34.264.38  +1.74.12  +0.34.42  +1.4
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 2.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 PB 5.83 +0.3 m/s 5.57  -0.2 +1.75.70  +0.35.70 +1.85.71  +1.85.83  +0.3
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 5.45 +2.8 m/s 5.39 +1.4 m/s 5.39  +1.45.45  +2.85.26  +2.45.455.27  +1.55.27  +2.55.33  +0.7
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 7 5.41 +0.4 m/s 3.26  +1.95.25  +1.32.99  +1.35.255.14  -0.35.41  +0.4 +1.3
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 5.33 +1.1 m/s 5.27  +1.3x5.15  +2.05.27 +1.15.14  +2.85.33  +1.1
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 5.31 +2.2 m/s 5.31 +1.5 m/s 3.59  +0.6 +0.65.31  +2.25.315.29  +1.0 +0.95.31  +1.5
6 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 3 4.83 +1.9 m/s 4.48  +2.04.57  +1.84.70  +1.84.704.83  +1.94.75  +1.43.83  +1.6
7 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1 3.95 +0.7 m/s 3.95  +0.7 +2.2-3.95---
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 2.8.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 5.63 +2.6 m/s 5.59 +1.1 m/s  +1.45.63  +2.6 +0.65.635.59  +1.1x +1.3
2 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 5.59 +2.2 m/s 5.54 +0.0 m/s 5.10  +0.55.59  +2.25.42  +0.85.595.36  +1.05.54  +0.0 +1.4
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 SB 5.32 +2.0 m/s 5.28  +1.05.32  +2.05.24  +1.35.325.12  +1.2 +0.25.28  +1.7
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 5.28 +1.3 m/s 4.40  +1.95.28  +1.3 +1.65.28---
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 13 5.13 +0.7 m/s x4.98  +2.64.78  +1.24.985.00  +0.54.53  +1.05.13  +0.7
6 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 7 SB 5.11 +1.0 m/s 4.77  +3.14.95  +2.25.04  +0.45.045.11  +1.04.84  -0.65.06  +2.1
7 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4 PB 5.04 +0.6 m/s 4.84  +0.85.04  +0.64.94  +1.05.044.92  +1.84.93  -0.54.90  +1.7
8 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 6 SB 5.00 +0.4 m/s  +1.04.94  +0.74.78  -0.34.945.00  +0.4 +1.5 -0.2
9 3 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 2 SB 4.83 +1.1 m/s x +1.24.83  +1.14.830.00.00.0
10 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 5 4.79 +0.5 m/s  +1.3 +0.54.79  +0.54.790.00.00.0
11 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 4.60 +0.8 m/s x +2.44.60  +0.84.600.00.00.0
12 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 SB 4.56 +1.0 m/s 4.43  -0.54.56  +1.04.38  +2.14.560.00.00.0
13 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 4.52 +2.7 m/s 4.49 +0.1 m/s 4.52  +2.7 +1.04.49  +0.14.520.00.00.0
Celkem 13 závodníků